ראיון עם דייב דודזינסקי, קפטן אנטוורפן

ינו 8, 2019 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

1) מה זה אומר בשבילך להיות קפטן הקבוצה? ״אני נהנה לקחת את ההנהגה עם קבוצה צעירה. זה הופך אותי לשחקן טוב יותר בגלל שאני יודע שאני צריך לשמש דוגמא עם ההתנהגות שלי, על הפרקט ומחוצה לו. זה גם מאוד חשוב לשחקנים לשמוע את הקול שלי כל יום, גם כשאנחנו מצליחים יותר וגם כשפחות״.

Fiba.com

2) האם אתה נהנה לשחק בבלגיה? ״בלגיה הייתה נהדרת בשבילי. הארגון באנטוורפן מאוד מקצועני והצבנו לעצמנו כמה מטרות. אנטוורפן זאת עיר נהדרת לגור בה״.

3) איך בלגיה משתווה ביחס למדינות אחרות ששיחקת בהן? ״כל מדינה אחרת ששיחקתי בה היה נדמה שחסר בכל המקומות הללו משהו מסויים, בבלגיה זה לא ככה. הליגה, המקצוענות, ודרך החיים בבלגיה סולידיים. במדינות אחרות, דבר או שניים מהדברים שציינתי חסרים. אני מאוד שמח להיות פה כבר שנה שניה, במיוחד עם ההזדמנות הזאת של לשחק בליגת האלופות״.

Fiba.com

4) מה המחשבות שלך על לשחק נגד הפועל ירושלים, שלה שחקנים כמו אמארה סטודמאייר וג׳יימס פלדין? ״לירושלים קבוצה מאוד מוכשרת החל מראשון השחקנים ועד לאחרון השחקנים. משחקים כאלה הם הסיבה שעבדנו קשה מאוד להגיע לליגת האלופות, לשחק נגד הטוב ביותר. צפיתי בשני השחקנים שציינת הרבה שנים. לג׳יימס יש סיפור מדהים שאנחנו יכולים להזדהות איתו, כי הוא הגיע מליגות פחות טובות אחרי שהיה בקולג׳ בינוני והגיע עד לטופ של אירופה. אמארה זה אמארה, צפיתי בו משחק כשהייתי בן 12 (2004) בפיניקס. אפילו מצאתי את הקלעים מהמשחק שהייתי בו נתייחס אליו כמו לכל שחקן אחר ונעשה עליו סקאוטינג לבדוק את היתרונות והחסרונות הנוכחיים שלו״.

5) מהם המטרות שלכם העונה בזירה המקומית והבינלאומית? ״בעונה שעברה הגענו לגמר פלייאוף הליגה הבלגית, והעונה הצבנו לעצמנו למטרה לזכות באליפות. בזירה הבינלאומית אנחנו נרצה להעפיל לשלב הבא, מה שאומר שאנחנו צריכים לסיים בטופ 6 בבית שלנו בליגת האלופות. כרגע מה שחשוב זה לעבוד קשה ולייצר דרך כדי שנוכל להגיע להישגים שאותם ציינתי. בסוף הטורניר, נראה לאיפה כל העבודה הזאת הביאה אותנו״.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!