ראיון עם דארון היליארד לקראת המשחק בין מכבי לבאסקוניה

דצמ 12, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

מכבי תל אביב תארח את באסקוניה בהיכל מנורה מבטחים. אחד השמות הגדולים שיגיעו עם הקבוצה הספרדית הוא דארון היליארד, לו עבר מרשים בקבוצות אן בי איי כמו דטרויט פיסטונס וסן אנטוניו ספרס לפני שהגיע העונה לבאסקוניה. ה״ספורטס רבי״ דיבר עם על הקריירה שלו עד כה ועל המטרות שלו לעתיד.

לשחק במדינה זרה וחדשה עבורו, ״זה כיף מאוד. העיר ויטוריה היא עיר נהדרת. באסקוניה היא קבוצה נהדרת בשבילי להתחיל את הקריירה ביורוליג ואני משתפר בכל יום. החברים שלי לקבוצה עוזרים לי מאוד על הפרקט ומחוצה לו כדי שאני אסתגל לחיים באירופה״.

Euroleague.net

האנשים שעזרו לו בהתפתחות האישית שלו, ״בכל שנה שלי כמקצוען תמיד היה לפחות בנאדם אחד שעזר לי מנטלית ופיזית. היו הרבה אנשים שעזרו לי״.

התקופה שלו בקולג׳ וילאנובה בו שיחק תחת המאמן ג׳יי רייט, ״וילאנובה היה מקום מצויין עבורי. זה קצת מבאס שלא הצלחנו להגיע רחוק בשנה המקצוענית שלי שם. אני שמח בשבילם שהם זכו באליפות שנה אחרי שעזבתי. זה גורם לי לחוש גאווה״.

Euroleague.net

התקופה שלו בסן אנטוניו לצד שחקנים כמו טוני פארקר ומאנו ג׳ינובילי, והמאמן גרג פופוביץ׳, ״היה לי את הזכות ללמוד שם משחקנים גדולים וממאמן ענק כמו ׳פופ׳. זאת הייתה הזדמנות נהדרת בשבילי״.

ולסיום, דיבר על השאלה האם יחזור לאן בי איי, ״אני לא חושב שזה הסוף שלי עם האן בי איי אבל באתי לפה מסיבה מסויימת. כרגע אני מתרכז בשנה הנוכחית ונראה מה יקרה אחרי זה. מקווה שנגיע לפיינל פור ושננצח כמה שיותר משחקים השנה״.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!