ראיון עם גארד חימקי מוסקבה, צ׳ארלס ג׳נקינס לקראת המשחק נגד מכבי תל אביב

דצמ 17, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman


ראיון עם גארד חימקי מוסקבה, צ׳ארלס ג׳נקינס:

לפני המשחק של מכבי תל אביב נגד חימקי מוסקבה, ה״ספורטס רבי״ דיבר עם גארד חימקי מוסקבה צ׳ארלס ג׳נקינס על המשחק הקרוב, על איך זה לשחק עם סטף קרי ועוד דברים מעניינים.

על המשחק נגד מכבי תל אביב, ״מכבי קבוצה מוכשרת מאוד עם שחקנים כמו ווילבקין וקיין ויש לה קו קדמי חזק מאוד. יש להם גם שחקנים עם ניסיון אן בי איי כמו בלאק ואובראיינט. יש להם התקפה חזקה מאוד עם קלעים מוכשרים״.

על החיסרון של שחקנים כמו אלכסיי שבד ואנתוני גיל בזמן הקרוב, ״זה מאוד מאתגר. אנחנו רגילים לשחק סביב אלכסיי שהוא כוכב ענק אז אנחנו חייבים להסתדר בלעדיו וגם בלי אנתוני. בסופו של דבר נקבל אותם חזרה וכרגע נצטרך להתמודד עם המצב הקיים״.

על הגיוון בסגל מבחינת המדינות מהם מגיעים השחקנים, ״אנחנו כבר רגילים להתאמן כולנו ביחד, זה לא כאילו אנחנו לא מכירים אחד את השני. כולנו מנסים לעשות את הטוב ביותר. אנחנו צריכים להקשיב למאמן שאומר לנו מה לעשות. אלה זמנים חשובים מאוד העונה בשבילנו״.

על מאמנו יורגוס ברצוקאס, ״הוא מאמן של שחקנים. הוא ייחודי מאוד וכשאתה על הפרקט הור מצפה ממך ל100 אחוז. הוא מעודד אותך ועוזר לך גם אחרי זמנים קשים. יש לו ניסיון והוא זכה ביורוליג עם אולימפיאקוס. זה כל מה שאנחנו צריכים מהמאמן״.

על החווייה של לשחק עם סטף קרי באן בי איי ועוד שחקנים מצויינים, ״ראיתי שכשסטף היה בריא ב100 אחוזים הוא היה פשוט נהדר. הוא פליימייקר וסקורר מדהים. היה קל לראות את הפוטנציאל שיש לו כבר אז״.

על הזמן שהוא שיחק בקולג׳ הופסטרה, ״זאת הייתה תוכנית מצויינת עבורי. אף אחד חוץ מהם לא הציע לי לשחק בקבוצה. אם הם לא היו בוחרים אותי הייתי כנראה מוסכניק כי זה מה שתיכננתי בזמן שלא קיבלתי הצעות והתרגשתי אפילו ללמוד איך להיות מוסכניק. עבדתי קשה כדי להוכיח שאני שייך לכדורסל״.

ולסיום, דיבר על ההורים שלו, ״אני נותן קרדיט להורים שלי על זה שאני מוצלח היום בעולם הכדורסל. אבא שלי עבד ב3 עבודות כדי לקיים את המשפחה. למדתי בבתי ספר טובים ודאגתי להסתובב עם האנשים הנכונים״.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!