ראיון מיוחד עם מאמן מכבי תל אביב יאניס ספרופולוס אצל חברת ההלבשה ג׳נודי

אוג 30, 2019 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

לפני מחנה האימונים ולפני שהקבוצה למעשה פותחת את עונת המשחקים, הצוות המקצועי של מכבי תל אביב קיבל חליפות מחברת ההלבשה ”ג’נודי”. מאמן הקבוצה יאניס ספרופולוס התפנה לדבר על מגוון נושאים.

על ההתרגשות לפתוח עונה עם מכבי תל אביב:
”אני מאוד מתרגש כי יש לנו אתגר חדש לפנינו ואנחנו רוצים להיות מוכנים כדי להתחרות עם כל הקבוצות בליגה הישראלית, בגביע המדינה וביורוליג, ואנחנו נצטרך להיות מוכנים ולמצוא את הכימיה שלנו מהר ומוקדם מאוד, כי כמו שכולם יודעים מכבי צריכה לנצח את כל המשחקים וננסה לעשות את זה למרות שכמובן שזה לא אפשרי, אבל אנחנו ננסה להתכונן לכל משחק וזאת בהחלט המטרה שלנו, שהקבוצה תתכונן לכל משחק ותילחם כדי לנצח, לא משנה אם משחקים בבית או בחוץ. זאת המטרה שלנו ואני מתרגש מאוד כמו כל השחקנים לגבי זה”.

על חברת ההלבשה ג’נודי:
”מר ג’נודי והחברה ג’נודי הם חברת הלבשה ברמה הגבוהה ביותר, הם מלבישים את הקבוצה הרבה שנים, בכל התארים שמכבי זכתה בהם לבשו ג’נודי, אז אני מקווה שהשנה יהיה לנו מזל טוב שוב עם אותה החברה ועם אותם החליפות כדי להגשים את המטרות שלנו”.

על החשיבות של עומרי כספי:
”זה מאוד חשוב בשבילי שעומרי בקבוצה כי כמו שאמרת הוא כיום השחקן הטוב בישראל ואחד מהשחקנים האגדיים. אני לא צריך לדבר עליו כי הקריירה שלו מדברת בעד עצמה אז הדבר הכי חשוב בשבילי עכשיו זה לשחב אותו בשיטה שלנו ולפילוסופיה שלי. אנחנו צריכים להבין שהוא היה פצוע מאז ינואר ועבר ניתוח בברך כך שהוא צריך זמן כדי למצוא את קצב המשחק שלו. הוא עובד קשה מאוד, הוא אחד מאיתנו וחלק מאיתנו, הנוכחות שלו חשובה מאוד עבור הקבוצה כי הוא מכיר היטב את הליגה הישראלית והוא גם שחקן ברמה מאוד גבוהה ליורוליג”.

על השחקנים החדשים שמצטרפים לקבוצה:
”אנחנו עובדים מאוד קשה כדי שכל השחקנים ישחקו ביחד. זה לא קל עכשיו במיוחד כשיש רק כמה שבועות להכין את הקבוצה, אבל אנחנו נעבוד קשה כדי ללמוד כל יום כדי שכל שחקן יכיר את המשחק של החבר שלו, כשנתחיל לשחק כולם ביחד אז יהיה לנו סגל מצויין. המטרה שלנו כרגע היא לתת תפקידים בקבוצה, ליצור כימיה ולהיות מאוד תחרותיים”.
על ההתרגשות ללבוש את החליפה החדשה שלו במשחק הראשון ביורוליג נגד

משחק יורוליג הראשון בחימקי מוסקבה:
”זה מאוד מרגש. כפי שאנחנו יודעים חימקי בנתה קבוצה מצויינת עם סגל חזק, זה יהיה ניסיון מצויין בשבילנו לשחק נגדם עם החליפות של ג’נודי כמובן, וזה יהיה הניסיון הראשון שלנו עם החליפות החדשות ואנחנו שמחים מאוד לגבי זה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!