קמפ: “נשארנו ביחד”. אהרוני: “מוריס שם בשבילנו כל השנה”

על ידי Moshe Halickman

בני הרצליה מרוצה מניצחון הבית 85:107 על הפועל חיפה שהעלה אותה ליתרון 0:1 בסדרת רבע הגמר הפלייאוף בליגת העל, במשחק שבו היא מסרה לא פחות מ-28 אסיסטים. כעת, הגיע זמן התגובות.

המאמן המנצח אורן אהרוני סיפר על המפתח לניצחון: “קודם כל אני חושב שהגנתית, בחצי הראשון שמרנו רע מאוד, אפשרנו לכל השחקנים לקלוע מתי שהם רוצים, הם היו כמעט 70 אחוז משתי נקודות, ואני חושב שכל הסיפור היה הגנה טובה בחצי השני. גם מוריס, גם שון, קרביץ עשה עבודה נהדרת, בהחלט קיבלנו תרומה יוצאת מן הכלל מהספסל וככה צריך להתייחס לזה, אנחנו קבוצה טובה ובכל יום נתון מישהו אחר יכול לעשות את הסטפ אפ הזה. מוריס שם בשבילנו כל השנה, אני מאוד שמח על המשחק של קרביץ ושון גם כן אבל כמו שאמרתי לפני המשחק חיפה היא קבוצה מצוינת ומצפה לנו סדרה קשה”.

מוריס קמפ, שהצטיין עם 28 נקודות (13 מ-15 לשתיים), אמר לאתר “ספורטס רבי”: “חיפה היא קבוצה טובה והם שיחקו נגדנו ממש קשה במיוחד במחצית הראשונה. נשארנו ביחד, עשינו התאמות והצלחנו לייצר פער ברבע הרביעי. אנחנו מצפים לעוד משחק קשה ביום שני”.

המאמן המפסיד אלעד חסין דיבר: “הרגשתי קצת שנפלנו מהרגליים, אני חושב שהעייפות דיברה פה, דברים קטנים, חוסר ריכוז, איבודי כדור, החטאות לבד, והרצליה היא קבוצה טובה שיודעת להעניש אותך. בחצי הראשון היינו טובים ולדעתי היינו צריכים להוביל יותר, אבל היו טעויות לא מחויבות המציאות, דברים שטותיים. אנחנו צריכים לאסוף את עצמנו, יש לנו יומיים-שלושה קצת לנוח, לעשות כמה התאמות ולהגיע למשחק מספר 2 אחרת כי לקבל 107 נקודות זה יותר מדי. גם עייפות, גם הרצליה שיחקה טוב, כל מיני דברים שהם חלק מהמשחק, איבודי כדור, החטאות, זה יכול לקרות, אם במשחק אחד אתה קולע יותר אז יותר קל לך ואם אתה קולע פחות אז אתה מתחיל לרדוף אחרי הקבוצה השנייה. עשיתי להם שיחה, דיברנו על איך אנחנו צריכים לבוא למשחק מספר 2 כבר ברבע האחרון, באים ועושים ריסט, זה היופי בפלייאוף, שאתה בא למשחק מספר 2, שם בצד את משחק מספר 1 ומנסה להשוות את הסדרה”.

תגובת אחת.

  1. טל

    קמפ רץ כמו פישנזון, אבל שחקן לא רע בכלל. עוד טעות של ראשון…

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!