קינן אוואנס: “הפגרה עזרה, לא היינו צריכים לדאוג לסקאוטינג על היריבה הבאה”

ינו 20, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב תארח הערב (חמישי, 21:05) את אולימפיאקוס היוונית במשחק הקאמבק של אלופת ישראל ביורוליג אחרי פגרת הקורונה הכפויה שעברה. רגע לפני ההתמודדות, קינן אוואנס ועוז בלייזר שוחחו עם התקשורת.

קינן אוואנס אמר: “היה לנו שבוע מצוין של אימונים מאז שכולם חזרו מהקורונה, אני מרגיש שהאנרגיות טובות, הווייב טוב והעבודה שעשינו תשתלם. אני מרגיש טוב לקראת המשחק”.

החזרה מהפגרה: “זה קשוח, אבל אני מרגיש שהמאמן עשה עבודה מצוינת של לתת לנו הרגשה של משחק באימונים, באמת הפכנו אחד את השני לטובים יותר ואנחנו עושים הכי הרבה שאפשר בהתחשב בכך שלא יכולנו לשחק את כמות המשחקים שהם יכלו לשחק”.

האם הפגרה הרגיעה את הרעש שהיה סביב הקבוצה: “אני חושב שכן וזה עזר לאנשים לרענן את המחשבה שלהם. זה סייע לנו לחזור לבסיס שבו אנחנו יכולים להגיע לאימונים, לעבור על פרטים ולא לדאוג לגבי עריכת סקאוטינג על היריבה הבאה”.

Keenan Evans: Photo credit – Dov Halickman

עוז בלייזר סיפר על החזרה מהפגרה: “זה לא פשוט, אני מקווה שנתמודד עם זה כמו שצריך, אני הייתי שבוע בבידוד, חזרנו לאט-לאט, הצוות המקצועי והצוות הרפואי שמו לב שנחזור כמו שצריך ושנהיה מוכנים, כי באמת אם אתה חוזר לא נכון מדבר כזה יש סכנה לפציעות והם עשו עבודה מצוינת איתנו. החבר’ה שהתאמנו התאמנו טוב ומאז שחזרנו גם היו אימונים טובים מאוד. נצטרך את כולם, ברגע שמגיעים ללו”ז כזה צריך שכולם יתעלו וכולם יתרמו כמו שהם יכולים”.

על אולימפיאקוס: “הם קבוצה מצוינת, אין ספק, במיוחד התקפית, יש להם הרבה מאוד כלים והם משחקים עם שטף טוב. נצטרך להיות אגרסיביים מאוד בצד ההגנתי וגם התקפית להיות אגרסיביים, לתקוף את הטבעת ולשחק ביחד. אני מקווה שנחזור סופסוף למסלול של ניצחונות פה בבית ונצא לדרך חדשה”.

האם הפגרה הרגיעה את הרוחות: “אני מאמין שכן, אנחנו מדברים בינינו לקחת את זה לצד החיובי, קצת הפסקה מכל התקופה העמוסה והפחות טובה שהייתה לנו, ולנצל את השבועיים שהיו לנו שעשינו אימונים טובים ותיקנו את את מה שצריך, ולצאת לדרך חדשה”.

Oz Blayzer – Photo Credit: Dov Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!