“קיללנו אחד את השני. בסוף האליפות הוא חיבק אותי”: הסיפור המיוחד של גינזבורג על וסלי

על ידי Moshe Halickman

ננו גינזבורג עשה לעצמו שם בזכות ההצלחה האדירה בנבחרת צ’כיה שמונהגת במשך שנים על ידי הכוכבים תומאס סטוראנסקי ויאן וסלי. אלא שלא תמיד הכל הלך חלק. לאחרונה, גינזבורג התארח בפודקאסט “התשיעית באירופה” לראיון מיוחד שבו השתתף גם דני דניאלי (יורוזון), וב”פינת סיפור” הוא שיתף סיפור מיוחד על וסלי, שכיום מככב בברצלונה. הפרק המלא, שחלק מהציטוטים שלו פורסמו כאן, מצורף כמובן להאזנה.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

“במוקדמות אליפות אירופה 2015 זו הייתה הפעם הראשונה שאני מאמן אותו”, פתח המאמן הישראלי. “אני אומר ‘ימינה’ והוא הולך שמאלה, ככה זה היה חודש-חודשיים. אני משתגע ולוקח אותו לשיחות, והוא אומר לי: ‘הכל בסדר, אל תדאג, כשתגיע האליפות אני אהיה בסדר’. כל מה שאני עושה הוא עושה הפוך, אני מדבר עם השחקנים הוותיקים והם אומרים לי: ‘אל תדאג, יהיה בסדר’, אבל הוא לא סופר אותי בכלל. במשחק האחרון בהכנה נגד ספרד בספרד הרגשתי סמרטוט ואמרתי: ‘אם אני לא עושה פה פיצוץ אני מגיע לאליפות עם הזנב בין הרגליים’. שיחקנו נגד ספרד, הובלנו ואז 3-4 דקות לחצי רצה אלוהים – עשינו כמה שטויות, לא הוא, וירדנו לפיגור. נכנסתי לחדר ההלבשה ועשיתי שם הצגה רק עליו, צרחות, קללות, לוח טקטי, הכל, מה שצריך, כששאני נתתי לו לעשות מה שהוא רוצה והוא לא היה קשור בכלל למה שקרה על המגרש”, המשיך גינזבורג.

המאמן גילה מה התרחש באירוע הדרמטי: “טרקתי את החדר ויצאתי. הם עלו לחימום חזרה והוא כל הזמן עובר לידי ומקלל. עלה לחצי השני, עשה הצגה על גאסול, הפסדנו בסוף על קטנות אבל הוא נתן משחק מצוין. נסענו לאליפות, נתן אליפות גדולה, כל האליפות אני מקלל אותו והוא מקלל אותי, ובסוף האליפות הוא בא אליי, מחבק אותי במלון ואומר לי: ‘שוטר, אתה בן $%#&! אתה ידעת מה אתה עושה'”, סיים גינזבורג.

Ronen Ginzburg – Photo Credit: FIBA

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!