קטש לשליחנו לאתונה: “מה הייתי עושה אחרת? מתפלל לאלוהים שווייד בולדווין לא ייפצע”

מאי 7, 2024 | אירופה, כדורסל

על ידי Nate Dror

נייט דרור הוא שליח אתר “ספורטס רבי” לאתונה

אין ספק שסיפורו של עודד קטש הוא אחד מהסיפורים המעניינים שנלקחו מסדרת הפלייאוף של מכבי תל אביב נגד פאו. כוכב העבר שאימן אצל הירוקים וכעת מאמן את מכבי תל אביב, שיתף בפירוט את תחושותיו אחרי משחק מספר 5 וההדחה של הצהובים מהיורוליג.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

“אני רוצה להגיד שאני ממש גאה בשחקנים, בשבילי, החבר’ה האלה אלופים. למרות שלא העפלנו לפיינל 4 הם אלופים אמיתיים. כשהגענו למשחק הזה ידענו שזה לא הולך להיות קל אבל היו כמה דברים מאחורי הכדורסל והלוואי שהסדרה הזו הייתה מוכרעת על ידי השחקנים והכדורסל. אף פעם לא דיברנו על שופטים לאורך כל הסדרה למרות שיריבינו כן. אולי אנחנו צריכים. אין דרך במשחק חמישי, משחק מאוד פיזי משני הצדדים ואם אני מוציא את ארבע הזריקות האחרונות של לורנזו בראון זה היה 35-6 בזריקות עונשין. אולי זה צירוף מקרים אבל זה מספר מטורף וזה גורם לי להרגיש קצת מבוכה ולהצטער עבור השחקנים. באמת הגיע להם. אנחנו כמועדון כל הסדרה, שחקנים, מאמנים, היה לנו יותר כבוד לכדורסל וליורוליג מאשר לחלק מהאנשים שהיו על המגרש הערב”.

Oded Katash – Photo credit: Dov Halickman

כשנשאל על ידי שליחנו לאתונה נייט דרור איזה דבר אחד הוא היה עושה אחרת בסדרה: “דבר אחד שעולה לי לראש הוא להתפלל לאלוהים שווייד בולדווין לא ייפצע. אני ממש גאה בשחקנים, שלא תבינו אותי לא נכון, ולמרות שפספסנו את ווייד לאורך כל הסדרה מהמשחק הראשון, נלחמנו חזק ובגלל חוסר אנרגיה פספסנו כמה נקודות בסיום המשחקים. חסר לנו אחד המנהיגים והשחקנים הכי טובים שלנו למרות שהייתה לנו הזדמנות ואני ממש גאה בזה. זה היה הרגע ששינה את הסדרה, אבל בכל זאת הוכחנו שאנחנו קבוצת כדורסל ממש טובה ויש לנו אופי למרות שאנחנו לא משחקים מול הקהל הביתי שלנו, יש משחקים בתל אביב שיכולים להיות בהם אותה אווירה כמו כאן באתונה. אני ממש גאה בחבר’ה אבל אם אני צריך לחשוב על משהו שעשה את ההבדל זה היה הרגע הזה”.

Wade Baldwin – Credit: Andreas Papakonstantinou / Tourette Photography

כשנשאל מה השאיר את הקבוצה ביחד לאורך העונה: “הרוח של השחקנים. אף אחד לא באמת נתן לנו הזדמנות אחרי ה-7 באוקטובר ואנשים אולי סוג-של שוכחים ששיחקנו משחק ביתי אחד. להשיג את מה שעשינו זה משהו מיוחד. זה באמת קשה לדבר אחרי משחק חמישי וזה היה החלום שלי והשחקנים רצו את זה כמו שצוות האימון שלנו רצה, אבל אנחנו הולכים להרים את הראש ואנחנו ממש גאים בעונה שהייתה לנו השנה”.

Maccabi Tel Aviv – Photo credir: Djordje Kostic

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!