קודי דמפס: “האוכל בישראל יוצא מן הכלל”

ספט 10, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Joshua Halickman


קודי דמפס מסתמן כבר בתקופת ההכנה בתור אחד הכוכבים הגדולים של הפועל באר שבע. כעת, הרכז (בן 27, 1.93 מטרים) החדש של הקבוצה התראיין לפודקאסט של ה”ספורטס רבי”, והבאנו כאן את עיקרי דבריו. הפודקאסט המלא מצורף להאזנה.

על ההגעה לישראל:

“התגובה הראשונה שלי הייתה כאוס בשליטה. הכל היה חדש עבורי, כולם דיברו בשפה שונה, אז ניסיתי למצוא את הדרך בשדה התעופה. למזלי מצאתי את הדרך למונית והגעתי לבאר שבע. הכל היה טוב, זה נהדר לחוות תרבות חדשה שזה משהו שאני ממש מעריך, אז הולך טוב עד כה”.

על ההחלטה להגיע לבאר שבע:

“ההזדמנות לעשות את הקפיצה אל מעבר לים הגיעה בשנה שעברה וסוג של רציתי עדיין לחוש את המים בליגת הפיתוח ואז ההזדמנות באיגנייט (קבוצת שנותנת הזדמנויות לצעירים בליגת הפיתוח ושבה דמפס היה אחד המנהיגים המבוגרים) הגיעה, חשבתי שזו הזדמנות מצוינת אז קפצתי על זה. אחרי שנה באיגנייט הרגשתי שעכשיו זה הזמן לראות איך זה מעבר לים ואני חושב שזה המקום המושלם עבורי להיות בו”.

על חברו לקבוצה בבאר שבע ומי ששיחק איתו במכללות בסקרמנטו סטייט, ניק הורנסבי:

“זה עשה את ההחלטה שלי לקלה. ניק הוא מישהו שהכרתי מאז הימים בסקרמנטו סטייט, הוא הגיע שנה אחריי ואז שיחקנו ביחד במשך שלוש שנים. מאז ששנינו הפכנו למקצוענים התאמנו בקיץ ביחד בסקרמנטו אז באמת זכיתי להכיר את ניק והוא פשוט חבר ממש טוב ומישהו שאני מאוד סומך עליו. כשהוא סיפר לי על הקבוצה, המאמן וכל הסיטואציה וכל מה שהיה לו להגיד זה דברים חיוביים ידעתי שזה יהיה משהו נהדר”.

העבודה תחת המאמן רמי הדר:

“בשני משחקי האימון האחרונים שחקנים יריבים שאלו אותי: ‘אתם רצים ככה כל הזמן?’. עניתי: ‘כן’. בכל אימון אנחנו רצים, משחקים הגנה ויש אינטנסיביות, אז רמי הוא בחור שעד כה זה נדמה שכל עוד אתה אחד שמוכן ללכת למלחמה איתו הוא אחד הטובים ביותר. זה נהדר וגם ממש מעניין, יש קצב שונה מאשר מה שהייתי רגיל אליו בליגת הפיתוח, לקחו לי כמה אימונים כדי להתרגל לקצב ולטקטיקה. באיטיות אך בבטחה הדברים מסתדרי עבורי. אני חושב שתהיה לנו עונה מוצלחת”.

על שחקנים שהוא הכיר ושיחקו בישראל:

“מארק אוגדן שחתם לאחרונה בהפועל חולון, התאמנו ביחד בקיץ. גם ג’יימס ננאלי ואייק אירייבו. אלה הבחורים שהתאמנתי איתם בשנים האחרונות”.

המטרות שלו לעונה הקרובה:

“בכל מקום שאליו אני הולך אני מנסה להשאיר את המקום טוב יותר. לנצח זה המטרה המרכזית, זה משהו שאפיין את השם שלי, בחור שעוזר לקבוצה לנצח, ואני רוצה שהתדמית הזאת תימשך”.

האוכל הישראלי שהוא הכי נהנה ממנו:

“בכנות, אחד החברים שלי לקבוצה והחברה שלו בישלו עבורי באחד הלילות ולא יכולתי לקרוא למנה בשם שלה. זה היה מדהים, הם אמרו שזה היה אוכל ישראלי אותנטי. זה היה מעולה. האוכל כאן יוצא מן הכלל”.

האם יצא לו לבקר בערים כמו תל אביב וירושלים: 

“עוד לא, אבל אלו שתי ערים שבהחלט נמצאות בתחילת הרשימה שלי”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!