קהילת ספורטס רבי בוואטסאפ

“קהילת ספורטס רבי” היא קבוצת הוואטסאפ הקהילתית של האתר, ובה חברים מאות אנשים שמקבלים תכנים ייחודיים ובלעדיים על הכדורסל הישראלי. הקהילה מנגישה את המשחק בצורה חווייתית, עם פרויקטים כמו “דירוגי ספורטס רבי” (דירוגים של השחקנים הכי טובים בכל עמדה בליגת העל לפי בחירות חברי הקהילה), “מעקב ספורטס רבי” (דברים ששווה לשים לב אליהם בכל משחק של הקבוצות הישראליות), “חידת ספורטס רבי” (חידה יומית שהתשובה אליה מתפרסמת בבוקר שאחרי), סקר קהילתי בסיום כל משחק של נועם יעקב שמשפיע ישירות על “מעקב יעקב”, הימורים על משחקי הישראליות באירופה, הסברים לבחירות ב”כוכבי הערב” (משחק הפנטזי הרשמי של מנהלת הליגה), אפשרות לשאול שאלות עבור פרקים מסוימים של פודקאסט “התשיעית באירופה”, ציונים קהילתיים, נתונים מעניינים, תמונות מיוחדות, סרטונים, ציטוטים בולטים, טקסטים מקוריים שמתפרסמים באתר רק בהמשך, הודעות תקשורת ועוד.

ה”ספורטס רבי” גאה להתחיל לשתף פעולה עם מועדון אינטר עלייה שהוקם כדי להקל על השילוב של העולים, מהגרים חדשים לתוך החברה הישראלית דרך הספורט ולשמש בתור דרך לשמור על קשר מתמשך בין החברה בגולה לבין מדינת ישראל. המועדון כבר מספק זהות מאוחדת למאות עולים שגרים בישראל.

מועדון אינטר עלייה נותן את ההזדמנות לאותם ספורטאים בגולה שירצו להגיע לישראל ולשחק ספורט מקצועני. כרגע יש 4 קבוצות כדורגל וקבוצת כדורסל אחת שמשחקות באופן פעיל במגוון ליגות באזור תל אביב ומעבר לכך.