“קבוצה שתהיה חממה לשחקנים צעירים”: הפועל קריית ים תשמש כקבוצת הבת של הפועל חיפה

יונ 27, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

עמותת הפועל חיפה כדורסל – לב אדום הודיעה על איחוד עם הפועל קריית ים מליגה א’. אתמול נחתם הסכם לשנה עם אופציה להאריכו ל-5 שנים נוספות בין נציגי העמותה ובין מחזיק זכויות הניהול בהפועל קריית ים, שרון זכריה. כחלק מהחזון של המועדון לבסס את מעמדנו בצמרת הכדורסל הישראלית, בוצע איחוד עם הפועל קרית ים שתהפוך לקבוצת בת של הפועל חיפה. המטרה שהוצבה יחד היא שהפועל קריית ים תעפיל תוך מספר שנים לליגה הלאומית, מהלך שיאפשר גם לתת במה לשחקנים צעירים על מנת שיוכלו לצבור דקות משחק וניסיון משמעותי לפני שיצטרפו לקבוצה הבכירה בליגת העל. ונוסף על כך, להגדיל את פעילות הקבוצה באזור הצפון ולאתר שחקנים נוספים שיוכלו לצמוח במועדון ולחזק אותו. במקביל לפעילות בקבוצת הבוגרים, גם פעילות מחלקת הנוער תתרחב עם קבוצות חדשות בקריית שמואל וקרית חיים, עם אופציה עתידית לקבוצות ליגה.

יו”ר העמותה, יובל רוסמן, אמר בתגובה: “בחרנו בהפועל קריית ים בעיקר בגלל האנשים הנהדרים שנמצאים שם, הבעלים שרון זכריה, איתי פרידלמן והמאמן/שחקן יעד גולץ. המטרה המרכזית שלנו היא שהקבוצה תעפיל בשלב הראשון לליגה הארצית ונוכל לשלב שם שחקנים צעירים בכרטיס כפול וכאלה שסיימו נוער”.

יו”ר הפועל קרית ים, שרון זכריה: “אני רוצה להודות ליובל רוסמן, למנכ”ל רון פלדהיים ולמנהל מחלקת הנוער יריב נרדע על שיתוף הפעולה ועל האמון בי, באיתי פרידלמן וביעד גולץ להוביל קבוצה שתהיה חממה לשחקנים צעירים”.

כבר בסוף השבוע הקרוב תחל הפועל חיפה/קריית ים בפעילות כשתקיים מיונים לסגל הקבוצה הבוגרת.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!