קאדין קרינגטון: “הרישום המאוחר? אנחנו לא יכולים לבכות על חלב שנשפך”

מרץ 15, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים ערכה היום (שישי) בהיכל הפיס ארנה את האימון המסכם שלה לקראת משחק הבית המסקרן מחר (מוצ”ש, 21:10) מול הפועל תל אביב. ירושלים, שנהנתה מהפרקט החדש באולם, מגיעה למשחק אחרי שבוע מאכזב שבו היא נכנעה בחוץ למכבי תל אביב בליגת העל ולפריסטרי במסגרת ליגת האלופות, כשכעת היא מחזיקה במאזן 8:9 בלבד בזירה המקומית בדרך למקום השביעי בטבלה. למרות זאת, אנשי המועדון נראו מחויכים וכמי שמסתכלים קדימה לאתגר הקרוב.

Photo Credit: Yehuda Halickman

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

המאמן היווני איליאס קנצוריס שוחח עם אתר “ספורטס רבי” לקראת ההתמודדות: “זה משחק מאוד חשוב בשבילנו כמו כל המשחקים מכאן ואילך. בשלב הזה של העונה הדבר הכי חשוב הוא כמה קבוצה חזקה מנטאלית, אנחנו באמת צריכים לחזור לעצמנו ולעקרונות הבסיסיים שלנו. אנחנו צריכים שתהיה לנו אנרגיה חיובית, עכשיו הדבר הכי חשוב זה שננהג כמו יחידה, יש רגעים טובים ורעים במהלך העונה, אבל עכשיו אנחנו נמצאים ברגע בעונה שאתה חייב למחוק מיידית את המשחק האחרון ולעבור לאחד הבא”.

Ilias Kantzouris – Photo Credit: Yehuda Halickman

לעובדה שהיריבה מגיעה אחרי הפסד מאכזב לא פחות לבשיקטאש ברבע גמר היורוקאפ, התייחס קנצוריס: “בגלל זה אמרתי שמחר לקבוצה שתהיה יותר קשוחה מנטאלית תהיה את המילה הראשונה כדי לנצח את המשחק. אנחנו משחקים בבית, אנחנו צריכים לרצות את האוהדים שלנו שיבואו ויהיו השחקן השישי שלנו. כפי שאמרתי, אנחנו היינו צריכים להגיב כל העונה כקבוצה, ועכשיו אנחנו נצטרך לעשות את זה בדרך יותר טובה”.

קנצוריס נשאל מה הוא יכול לעשות בנוגע ליכולת של יובל זוסמן: “פשוט להיות סבלני ולחכות שהוא יעשה יותר טוב. אני שמח באופן כללי שיש לי אותו פה כשחקן, אני מאמין שיש לו הרבה מקום לשיפור. במשחק האחרון הרגשתי שהוא היה טוב, וכל יום בשבילו הוא אתגר חדש. הוא צריך לעשות יותר ויותר טוב”.

Yovel Zoosman – Photo Credit: Yehuda Halickman

קנצוריס גם נשאל עד כמה זה קשה לרשום זרים אחרים בכל משחק, עוד לפני שפורסם כי ספידי סמית’ (שלא היה על הפרקט באימון) ינוח וכריס ג’ונסון (מתיחה קלה בשריר התאומים) לא נרשם גם הוא: “זה כן, אבל אני פה כדי לקבל החלטות קשות. הלוואי שהיה לי את כולם, אבל מצד שני זה החוק, אנחנו לא יכולים לעשות שום דבר כדי לשנות את זה”.

כוכב הקבוצה, קאדין קרינגטון, גם דיבר: “זה בהחלט משחק קשה בשבילנו, אנחנו נמצאים בתקופה קצת לא קלה, אז אני חושב שזה מבחן טוב בשבילנו מול קבוצה טובה, כמובן שראינו שהם הפסידו את המשחק האחרון שלהם אז הם יבואו עם אש, ואנחנו גם צריכים לעשות את אותו הדבר”.

על ההסתגלות לשינוי על הקווים עם הגעתו של קנצוריס בעקבות העזיבה של אלכסנדר דז’יקיץ’, אמר קרינגטון: “אני מרגיש שמה שקורה עכשיו זה משהו שאולי יכל לקרות בתחילת העונה, זה קשה להחליף מאמן באמצע העונה ושהכל יהיה מושלם. כרגע זו תקופה לא קלה בשבילנו, אבל אני חושב שאנחנו נגיע לשיא בזמן הנכון, וזו הנקודה, לשחק את הכדורסל הכי טוב שאנחנו יכולים לשחק בזמן הנכון של העונה. אני חושב שעדיין נשאר לנו זמן, אבל אנחנו חייבים שתהיה לנו תחושת דחיפות, להסתכל על עצמנו ולראות מה אנחנו יכולים לעשות יותר טוב”.

Ilias Kantzouris – Photo Credit: Yehuda Halickman

קרינגטון נשאל האם העובדה שהוא נרשם רק לאחרונה למשחקי הליגה כזר, אחרי שקבוצתו חיכתה מתחילת העונה שהוא ייחשב לישראלי, עשתה נזק: “לא הייתי אומר ‘הזיק’, כמובן שזה היה קשה בשבילי ובשביל הקבוצה, אבל בנקודה הזאת אנחנו לא באמת יכולים לבכות על חלב שנשפך, מה שקרה קרה, אז אנחנו רק צריכים להסתכל איך אנחנו יכולים לנוע קדימה ולהפוך ליותר טובים מכאן”.

לסיום, קרינגטון העביר מסר לאוהדים: “זה בהחלט חשוב, אני חושב שבכל עונה קבוצה עוברת תקופה לא קלה וזו הנקודה שלנו כרגע, אז עכשיו אנחנו צריכים שהאוהדים שלנו יבואו ויעודדו אותנו, ואני בהחלט יכול להבטיח שאנחנו נשחק הכי קשה שאנחנו יכולים לשחק וננסה לצאת עם ניצחון”.

Khadeen Carrington – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!