ציוני השחקנים של קבוצת הנוער של מכבי תל אביב בהפסד לכוכב האדום בלגרד

מרץ 1, 2024 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: יורוליג

קבוצת הנוער של מכבי תל אביב הפסידה 82:71 לכוכב האדום בבלגרד שבסרביה במשחק הראשון שלה בטורניר היורוליג לנוער, ובכך אוחזת במאזן 1:0 בבית א’. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: עומר מאייר – 7

לא היה הכי מדויק בזריקות הראשונות שלו. הביא קשיחות הגנתית, מה שגם עלה בעבירות. להט ברבע השלישי עם שלשות ואסיסטים. גם לקח ריבאונדים, אבל לצד זה איבד כדורים. סיפק חדירה יוצאת מן הכלל בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. סיים עם שורה סטטיסטית של 13 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש ו-3 מ-3 מקו העונשין), 7 אסיסטים לעומת 4 איבודים, 6 ריבאונדים, 4 חטיפות וסחיטה של 5 עבירות בדרך למדד 24 ב-29 דקות. סיפק מאמץ גדול.

Omer Mayer – Photo Credit: Euroleague

קלע: ירון גולדמן – 2

נחסם פעמיים במהלך אחד בפתיחה, והמשיך לא להיות מדויק ברמת הביצוע ההתקפית. מסר בצורה מרשימה על פני פרקט שלם. פרץ את הסכר כשקלע זריקות עונשין בשלב מוקדם של המחצית השנייה, אבל סיים לצערו ללא אף סל שדה עם 0 מ-16, במשחק שבו הוא רשם 4 נקודות (0 מ-10 לשתיים, 0 מ-6 לשלוש ו-4 מ-4 מהקו), 7 אסיסטים, 6 ריבאונדים (3 בהתקפה) ומינוס 1 במדד היעילות ב-30 דקות. מי שלא עושה לא טועה.

סמול פורוורד: אורן סהר – 7

פתח עם שלשה, והשווה את התוצאה באמצע הרבע הראשון עם מהלך של סל ועבירה. לא היה מדויק בשלשות הבאות שזרק, אבל בסופו של דבר קלע אחת סמוך לסיום המחצית הראשונה, והוסיף סחיטת עבירה בדרך לזריקות עונשין מדויקות. סיים עם 11 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 2 מ-6 לשלוש ו-3 מ-3 מהקו) ו-0 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות.

Oren Sahar – Photo Credit: Euroleague

פאוור פורוורד: אביאל מאמו – 6

פתח עם איבודים, כשהראשון עלה ביוקר. קלע סל בפתיחת המחצית השנייה. גם חטף כדורים ולקח ריבאונדים, כשהוא נלחם על הפרקט. סיים עם 6 נקודות (3 מ-6 לשתיים), 7 ריבאונדים, 3 חטיפות, 3 איבודים ופלוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-26 דקות.

סנטר: גבריאל ארטמנקו – 5

התקשה מאוד בהגנה בפתיחה, תוך שצבר עבירות. נאבק על ריבאונדים, ועשה עבודה בינונית מקו העונשין. עשה את העבירה הרביעית שלו כבר באמצע הרבע השני, ויצא בחמש עבירות במהלך הרבע הרביעי. סיים עם 5 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 3 מ-6 מהקו), 5 ריבאונדים ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-13 דקות.

ספסל

יפתח שלמון – 5

סיפק סל אחרי חטיפה, וסיים עם אותן 2 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש) ומינוס 2 במדד היעילות ב-15 דקות.

תמיר גולד – 7

השתלט על ריבאונדים ותרם סלים מבפנים, כשהוא סיים פעם אחר פעם ברבע שלישי תוך שנהנה משיתוף הפעולה עם מאייר. רשם בסך הכל 7 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-1 מ-3 מהקו) ו-8 ריבאונדים לצד מינוס 17 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-20 דקות.

בנימין זבינסקי – 5

רשם 2 נקודות (0 מ-2 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 3 עבירות ומינוס 3 במדד היעילות ב-8 דקות.

עומרי נחום – 5

סיפק אסיסט מאחורי הגב לשלשה של שגיא גודס, וסיים עם 2 נקודות ופלוס 10 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-11 דקות.

שגיא גודס – 9

הביא אנרגיות נהדרות כשקלע סלים נפלאים, כולל סחיטה משוגעת של עבירה לשלוש זריקות בשניות הסיום של הרבע השלישי. גם נלחם בהגנה. סיים עם 17 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 3 מ-6 לשלוש ו-4 מ-5 מהקו) בפחות מ-17 דקות, כשהוא גם רשם פלוס 6 במדד הפלוס-מינוס. Like Father, Like Son.

מאמן: עדי עמוס – 5

ראה את קבוצתו מתקשה מאוד במחצית הראשונה בשני צידי הפרקט. נתן הזדמנות לשחקנים רבים. פתח את המחצית השנייה עם גולד בעקבות בעיית העבירות של ארטמנקו. שחק את גולדמן. ראה את היריבה בוחרת לקלוע בגארבג’ טיים, ולקח בצדק פסק זמן, כשלאחר מכן קבוצתו זרקה בסיום. בשורה התחתונה, לא היה קרוב לנצח בשום שלב, אך גם לא ספג תבוסה בסופו של דבר.

Adi Amos – Photo Credit: Euroleague

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!