ציוני השחקנים של נבחרת הקדטים בהפסד לסרביה

אוג 9, 2023 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: פיב”א

נבחרת הקדטים של ישראל הפסידה 70:64 לסרביה בתום דרמה בסקופיה שבצפון מקדוניה בשמינית גמר אליפות אירופה ובכך יורדת למשחקי הדירוג של מקומות 9-16. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הנבחרת שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי


ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: יונתן קלר – 9

פתח עם שלשה וקלע את כל 7 הנקודות הראשונות של ישראל בזכות שתי חדירות נפלאות בזמן שהוא שמר היטב בהגנה. בהמשך הוא לא היה הכי מדויק מחוץ לקשת, אבל הצליח למסור בצורה טובה ועדיין צלף שלשה אדירה עם הבאזר של סיום המחצית הראשונה. איבד כדורים בתחילת המחצית השנייה והמשיך לירות ללא הבחנה מבחוץ, לרוב ללא הצלחה, אבל בסופו של דבר הצליח לקלוע שלוש שלשות במהלך הרבע הרביעי, כולל אחת שהורידה את ההפרש לנקודה בלבד. לצערו הוא לא הצליח להשוות את התוצאה סמוך לסיום (אם כי הוא כן הצליח לתפוס עם הרבה לב את ריבאונד ההתקפה ולהשאיר את הנבחרת בחיים, מה שהשתבש כששון דליד החטיא זריקת עונשין), וגם לא הוציא כדור חוץ בזמן, מה שחיסל סופית את סיכויי הנבחרת. בסך הכל, קשה לקבוע שהירי שלו ללא הבחנה נכשל או הצליח.

Yonatan Keller – Photo Credit: FIBA

קלע: שון דליד – 5

רשם כהרגלו אסיסטים לצד איבודים, כשהוא גם לא היה מספיק מדויק בזריקות שלו. קלע רק אחת מבין שתי זריקות העונשין שלו במאני טיים, מה שהראה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך.

סמול פורוורד: אביאל מאמו – 5

מסר היטב, אך התקשה להיכנס לעניינים בכל הנוגע ליכולת לשים את הכדור בסל. פתח את המחצית השנייה עם סחיטת עבירה בדרך לזריקות עונשין מדויקות, אבל שם זה נגמר במשחק שבו הוא סיים ללא אף סל שדה.

פאוור פורוורד: יפתח שלמון – 5

צבר עבירות ולא הצליח להיכנס לעניינים.

סנטר: גבריאל ארטמנקו – 7

פתח עם איבוד, אך כרגיל עשה עבודה הגנתית נהדרת כשחסם והשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. גם מסר בחוכמה. סיפק את סל השדה הראשון (והיחיד…) שלו בתחילת המחצית השנייה. עשה גם טעויות במאני טיים ובשורה התחתונה שוב לא בא מספיק לידי ביטוי בהתקפה, אבל אי אפשר לבוא אליו בטענות, שכן הוא סיפק מאמץ אדיר.

ספסל

תמיר גולד – 7

נכנס היטב עם ריבאונדים וסלים מבפנים. פחות בא לידי ביטוי במחצית השנייה, כשלצערו הוא גם היה חלק מתופעת האיבודים.

אלון ראכלין – 7

צלף שלוש שלשות כשנכנס, לקח ריבאונדים ומסר בחוכמה כדי להוביל את נבחרתו לבריחה במהלך הרבע הראשון, אך לא הצליח להשפיע במחצית השנייה. יצא בחמש עבירות.

אור פארן – 8

כמו תמיד סיפק תרומה הגנתית בנוסף לכך שהוא חדר היטב וצלף שתי שלשות רצופות אחרי שנכנס לראשונה. סיפק סל חשוב לקראת סיום המחצית הראשונה, וגם תרם מהלך חשוב של סל ועבירה בתחילת הרבע הרביעי, כשזמן קצר לאחר מכן הוא גם חסם בהגנה.

ללא ציון: עידו קנטרוביץ ועדי רינסקי (לא שיחקו מספיק)

מאמן: יהוא אורלנד – 6

עשה חילופים יחסית מוקדמים, כשהוא עבר להרכב נמוך יותר. ראה את נבחרתו רושמת דקות מצוינות ומובילה בהפרש יחסית מבטיח בסיום המחצית הראשונה, אלא שבפתיחת המחצית השנייה חלה ירידה משמעותית, כולל שלשה פנויה שנבחרתו ספגה, מה שגרם לו לזעום ולקחת פסק זמן. היה צריך ללכת יותר עם ראכלין, ולמרות שמאמו היה במשחק חלש היה מקום גם ללכת איתו יותר, שכן הוא יכול לסייע בכל כך הרבה אספקטים. הוציא באופן מפתיע את רינסקי מהמקפיא ברבע הרביעי, וזה לא הלך טוב. רושם עוד פספוס, ויצטרך כעת למצוא את הדרך לשרוד בדרג א’.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!