ציוני השחקנים של נבחרת הנוער בניצחון על יוון

על ידי Moshe Halickman

נבחרת הנוער של ישראל ניצחה 77:88 את יוון בניש שבסרביה בחצי גמר משחקי הדירוג של מקומות 5-8 באליפות אירופה ובכך היא תשחק מול טורקיה במשחק על המקום החמישי בטורניר. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הנבחרת שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי


ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: עומר מאייר – 8

לא היה מדויק בזריקות הראשונות שלו, אבל לאחר מכן הצליח לקלוע מחצי מרחק ולשלוח את היריבה לפסק זמן באמצע הרבע הראשון, כשמשם הוא כבר קלע היטב מכל הטווחים, כולל עבודה יוצאת דופן מחוץ לקשת, בדרך ל-18 נקודות בסיום המחצית הראשונה. לצד זה, לא הוסיף אף נקודה במהלך המחצית השנייה.

קלע: שחר דורון – 9

צלף שתי שלשות מוקדמות בנוסף לכך שהוא כרגיל הביא קשיחות הגנתית ומסר בחוכמה. המשיך לקלוע בצורה טובה בסך הכל, כשהוא צלף שלשה קריטית עם הבאזר של סיום הרבע השלישי. גם קלע שלשה שהורידה את היריבה לפסק זמן באמצע הרבע הרביעי והראתה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך.

סמול פורוורד: אורי כהן – 8

נלחם בשני צידי הפרקט מהפתיחה בדרך לריבאונדים בנוסף לכך שהוא צלף שלשות ודייק מקו העונשין. גם מסר בצורה טובה, כולל אסיסט לשלשה חשובה של עופרי נווה סמוך לסיום הרבע השלישי.

פאוור פורוורד: עופרי נווה – 9

פתח עם הטבעה מפלצתית אחרי כדרור וכהרגלו שמר בצורה יוצאת דופן בהגנה כשהוא בין השאר חסם. גם חדר היטב, סחט עבירות בדרך לקו משם הוא עשה עבודה בינונית, מסר בחוכמה והשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. לצד זה, גם החטיא הטבעה ונכנס לבעיית עבירות שהובילה לכך שהיריבה החלה לנגוס בהפרש במהלך הרבע השלישי. נעץ שלשה קריטית סמוך לסיום הרבע השלישי כד לעצור את הריצה של היריבה. קינח עם מהלך של סל ועבירה אחרי ריבאונד התקפה. סיים עם דאבל-דאבל. חיית משחק.

Ofri Naveh – Photo Credit: FIBA

סנטר: מקסים פילוננקו – 7

התקשה בשמירה על הטבעת בפתיחה, אך לקח ריבאונדים. חסם הרבה פעמים בהגנה במהלך הרבע הרביעי.

ספסל

אלון מיכאלי – 8

פתח עם שלשה כשנכנס, והמשיך לקלוע היטב. שוב כדרר בצורה מרשימה אחרי חטיפה בדרך לסל. גם לקח ריבאונדים. לצד זה, גם איבד כדורים כשהוא בין השאר צעד כמה פעמים, בנוסף לכך שהחטיא זריקות עונשין.

יואב ויטלם – 8

תרם כמה סלים נהדרים מבפנים כולל אחד אחרי חטיפה, במשחק שבו הוא נלחם על הפרקט. הוסיף שלשה חשובה במהלך הרבע הרביעי, שבו הוא התעלה בצורה יוצאת מן הכלל. לצד זה, איבד כדורים.

ללא ציון: רועי אבנרי, אילי דולינסקי, רועי בכר ואביב קוקוטק (לא שיחקו מספיק)

מאמן: שרון אברהמי – 9

שלט במשחק בלי בעיות מהפתיחה, וברח להפרשים עצומים תוך שנבחרתו הציגה כדורסל מרשים בשני צידי הפרקט. הבריק עם ההכנסה של דולינסקי בסיום המחצית הראשונה כאשר השחקן סיפק סל אחרי ריבאונד התקפה עם הבאזר של סיום המחצית, אך יכל לשתף אותו יותר. פתח את המחצית השנייה עם מיכאלי, אלא שלצערו חניכיו עשו כמעט כל טעות אפשרית במהלך הרבע השלישי, בעיקר בכל הנוגע לעבירות, מה שהחזיר את היריבה למשחק, והוא הגיב עם פסק זמן. הלך עם פילוננקו ו-ויטלם ברבע הרביעי וקיבל מהם תרומה נהדרת, כשבסופו של דבר חניכיו הצליחו לסגור עניין והורידו לו אבן מהלב, בדרך למשחק על המקום החמישי באליפות. שיתף בסיום לראשונה את בכר וקוקוטק.

מצטיין המשחק – שחר דורון

Shachar Doron – Photo Credit: FIBA

תגובת אחת.

  1. ירושלים אדומה

    יואבי מטורף שיבוא לירושלים

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!