ציוני השחקנים של נבחרת הנוער בניצחון על ליטא

יול 22, 2023 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: פיב”א

נבחרת הנוער של ישראל ניצחה 98:101 את ליטא בתום דרמה אדירה בניש שבסרביה במשחק הראשון במסגרת בית א’ באליפות אירופה ובכך עלתה למאזן 0:1 בטורניר. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הנבחרת שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי


ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: עומר מאייר – 9

פתח באיטיות כשהוא החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אך לאחר מכן פשוט התפוצץ כשהוא קלע היטב ממרחק, חדר בצורה מושלמת, דייק מקו העונשין, חילק מסירות טובות וחסם בהגנה. נפצע סמוך לסיום, ונאחל לו החלמה מהירה.

קלע: שחר דורון – 9

הביא בהתחלה חוכמת משחק כשהוא חילק מסירות טובות והיה במקומות הנכונים כדי לסייע בהגנה ולקחת ריבאונדים, כשבהמשך הוא גם קלע שלשות, חדר היטב והגיע לקו העונשין, אם כי הוא החטיא כמה זריקות משם כולל אחת קריטית בשניות הסיום.

סמול פורוורד: אורי כהן – 9

וואו. פתח עם שתי שלשות והמשיך לצלוף מחוץ לקשת, כולל שלשה שהעבירה את היתרון לישראל סמוך לסיום המחצית הראשונה ושלשה שנראתה כמי שהבטיחה את הניצחון עמוק בתוך הרבע הרביעי. הוסיף קשיחות הגנתית, אם כי זה גם עלה ביוקר עם עבירה בדרך למהלך של ארבע נקודות מצד היריבה סמוך לסיום, מה שהשאיר אותה בחיים.

פאוור פורוורד: עופרי נווה – 9

עוד וואו. לחץ על הכדור בכל הזדמנות בהגנה, מסר בחוכמה ובעיקר ריווח את הפרקט כשצלף שלשה אחר שלשה בסיום המחצית הראשונה ובתחילת הרבע השלישי. רשם עבירה בלתי ספורטיבית, ויצא בחמש עבירות.

סנטר: מקסים פילוננקו – ללא ציון (לא שיחק מספיק)

עשה שתי עבירות מוקדמות ולא חזר לשחק.

ספסל

אלון מיכאלי – 9

ועוד וואו. חדר פעם אחר פעם בצורה סופר מרשימה ביחס לגובהו כדי לסיים מבפנים, תיקן אחרי ריבאונדים בהתקפה כולל הטבעה אדירה, עשה עבודה טובה מהקו, מסר בחוכמה וגם הביא נוכחות הגנתית.

Omer Mayer and Alon Michaeli – Photo Credit: FIBA

רועי אבנרי – 8

צלף שלשות כשנכנס.

רני בלגה – 6

לא היה מדויק בשלשות שזרק, אך עשה עבודה הגנתית יוצאת מן הכלל כשנכנס כולל חסימה. החטיא זריקת עונשין קריטית בשניות הסיום וקלע את הזריקה השנייה, כשלמזלו זה נגמר בניצחון.

יואב ויטלם – 7

הכניס אנרגיות חיוביות בשני צידי הפרקט, כשהוא בין השאר פתח עם חדירה מוצלחת ונלחם בהגנה. גם הגיע לקו ומסר בצורה מדויקת.

ללא ציון: רועי בכר ואילי דולינסקי (לא שיחקו מספיק)

מאמן: שרון אברהמי – 9

ההתחלה הייתה קשה והוא גם קיבל עבירה טכנית בניסיון להעיר את חניכיו, אלא שנבחרתו פשוט להטה בסיום המחצית הראשונה ובתחילת המחצית השנייה בדרך לקאמבק, כשהיא שיחקה כדורסל מרהיב מבחינה התקפית בנוסף ללחימה הגנתית. ליטא חזרה, אלא שבסופו של דבר חניכיו יצאו עם ידם על העליונה. הוציא את פילוננקו אחרי העבירות המוקדמות. מיעט לשתף את דולינסקי ובכר, אבל הלך עם ויטלם וקיבל ממנו תצוגה נהדרת. הצית את הדימיון לקראת ההמשך, אבל לצערו יצטרך לקוות שהפציעה של מאייר היא לא חמורה.

מצטייני המשחק – עומר מאייר, אורי כהן, עופרי נווה ואלון מיכאלי

Sharon Avrahami – Photo Credit: FIBA

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!