ציוני השחקנים של נבחרת הנוער בהפסד לסרביה

אוג 4, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת הנוער של ישראל הפסידה 68:62 לסרביה אחרי יתרון 17 במחצית ברבע גמר אליפות אירופה שנערכת באיזמיר שהטורקיה ובכך ירדה למשחקי הדירוג על מקומות 5-8. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לשחקנים של המאמן המפסיד אלעד חסין.

חמישייה

רכז: נועם יעקב – 7

סיפק עוד דאבל-דאבל בזכות העובדה שהגיע לנקודות הרבות שלו ולקח ריבאונדים בשני צידי הפרקט בנוסף לכמה אסיסטים, אך למרות שהוא ראוי להערכה על כך שהיו לו מספיק אנרגיות כדי לחדור המון פעמים ולסחוט עבירות הוא היה מאוד לא מדויק מכל הטווחים: מקרוב כשהוא נחסם לא מעט פעמים, מחוץ לקשת ומקו העונשין, כולל זריקות קריטיות מהקו.

קלע: בן אונצ’ה – 7

היה בלתי ניתן לעצירה בפתיחה כשהוא דייק מבפנים ומבחוץ כולל 10 נקודות ברבע הראשון מתוך 13 נקודות בסך הכל, אך הזריקות שלו סירבו להיכנס בהמשך.

סמול פורוורד: יאיר דוברת – ללא ציון (לא שיחק מספיק)

תרם בהגנה עם חטיפות וריבאונדים ולא קלע בדקות המעטות שלו על הפרקט.

פאוור פורוורד – מאור נקרשביץ’ – 5

חטף כמה כדורים, אך החטיא את רוב הזריקות שלו.

סנטר: ניב אבידן – 5

הביא כרגיל את הקשיחות שלו וסיים בצורה מספיק טובה בצבע במחצית הראשונה, אך החטיא את כל הניסיונות שלו מתחת לסל במחצית השנייה למרות ריבאונדים בהתקפה.

ספסל

יואב ברמן – 8

הקפטן היה השחקן הכי טוב של ישראל על הפרקט ביום הולדתו כשהוא פרץ את הסכר עם סל לשתיים בפתיחת המחצית השנייה, נתן תרומה אדירה בריבאונד בדרך לדאבל-דאבל, חילק אסיסטים נפלאים וחסם בהגנה בנוסף לכך שהוא צלף שלשה קריטית שלצערו לא הספיקה בסופו של דבר.

עידו מנצ’ל – 5

החטיא את רוב הזריקות שלו מבחוץ ויצא בחמש עבירות.

עמית מנחם – 7

הביא כרגיל את האנרגיות הנפלאות שלו בשני צידי הפרקט כשהוא סיים מבפנים ונאבק על הפרקט בדרך לחטיפות, אך ביצע עבירת תוקף קריטית והחטיא זריקות עונשין במאני טיים.

ללא ציון: אילי דולינסקי ואלון מיכאלי (לא שיחקו מספיק)

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!