ציוני השחקנים של נבחרת הנוער בהפסד לסרביה

יול 27, 2023 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת הנוער של ישראל הובסה 83:65 מול המארחת סרביה במשחק במסגרת רבע גמר אליפות אירופה ובכך היא תשחק במשחקי הדירוג של מקומות 5-8, כשבמשחק הראשון היא תפגוש את יוון. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הנבחרת שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי


ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: עומר מאייר – 5

פתח עם סל מחצי מרחק, אבל לאחר מכן איבד כדורים שעלו ביוקר. קלע שוב מחצי מרחק בשניות הסיום של המחצית הראשונה. בסופו של דבר לא היה מספיק מדויק בזריקות שלו למרות שהגיע למספר דו ספרתי של נקודות.

קלע: שחר דורון – 8

לא היה מדויק בזריקות הראשונות שלו מהשדה, כשהוא לפחות סחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות. אלא שהוא פשוט להט ברבע השלישי, שאותו הוא פתח עם סל מחצי מרחק לפני שהוא סחב את הנבחרת על הגב מבחינה התקפית עם לא מעט נקודות רצופות שכללו בין השאר שלשות בדרך לנגיסה בהפרש, כשהאחרונה שבהן גם שלחה את היריבה לפסק זמן. לצערו, זה לא הספיק לניצחון.

סמול פורוורד: אורי כהן – 5

סיים מבפנים בפתיחה כולל תיקון אחרי ריבאונד התקפה, אך לאחר מכן סבל מחיים קשים כשהוא לא הצליח לקלוע מבחוץ ולשחזר את הדאנק המפלצתי שרשם מול קרואטיה, כאשר הפעם הוא נחסם. לקח ריבאונדים.

פאוור פורוורד: עופרי נווה – 6

שמר בצורה יוצאת מן הכלל בהגנה בפתיחה כולל חסימה אדירה. סיפק סלים נהדרים ממרחק. הציג חוש נפלא לריבאונד ההתקפה, אך התקשה לדייק בצבע.

סנטר: מקסים פילוננקו – 5

התקשה לסיים בצבע, אך היה חלק מהריצה של הנבחרת במהלך הרבע השלישי, כשהוא מסר בחוכמה וחטף בהגנה. עם זאת, רשם איבוד בפתיחת הרבע הרביעי.

ספסל

אלון מיכאלי – 8

הכניס אנרגיות נהדרות כשהוא שוב הציג את היכולת לכדרר בצורה מרשימה אחרי שלקח ריבאונד, מסר בחוכמה, סיים מבפנים עם קשיחות וגם קלע מחצי מרחק. לא הצליח לעשות עבירה בסיום המחצית הראשונה, מה שעלה ביוקר. המשיך להשתלט על ריבאונדים בהתקפה כדי לסיים מסיים מבפנים ולקלוע מחצי מרחק.

Alon Michaeli – Photo Credit: FIBA

יואב ויטלם – 7

הביא אנרגיות חיוביות בשני צידי הפרקט מהרגע שנכנס, כשהוא פתח עם שלשה ולאחר מכן הציק בהגנה כדי להוציא את הכדור מהידיים של שחקני היריבה.

רועי אבנרי – 5

לא הצליח לקלוע בדקות שלו על הפרקט.

אילי דולינסקי – 6

נכנס בצורה טובה כשהוא סיפק נקודות, מסר בחוכמה ונלחם בהגנה. פחות השפיע בהמשך.

ללא ציון: רועי בכר, רני בלגה ואביב קוקוטק (לא שיחקו מספיק)

מאמן: שרון אברהמי – 5

העלה את מיכאלי בשלב מאוד מוקדם. התמהמה קצת עם פסק הזמן הראשון שלו. הבריק עם ההכנסה של ויטלם במקום מאייר מספר דקות לפני סיום הרבע הראשון. לקח פסק זמן כשראה שהבעיות חוזרות בתחילת הרבע השני. פתח את המחצית השנייה עם מיכאלי, אך הכניס בהמשך את פילוננקו, בדרך לדקות טובות של הנבחרת. קיבל עבירה טכנית דווקא בשיא המומנטום של הנבחרת עמוק בתוך הרבע השלישי, ומשם חניכיו לא הצליחו לחבר דקות טובות. העלה בדקות הסיום את בלגה, שחוזר מפציעה, ואת קוקוטק, בנוסף לבכר שכבר שותף קודם לכן. לצערו הוא כבר לא יזכה במדלייה, וכעת האתגר שלו יהיה למצוא את הכוחות במשחקי הדירוג.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!