ציוני השחקנים של מכבי תל אביב בניצחון על מילאנו

אפר 11, 2024 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: Djordje Kostic

מכבי תל אביב ניצחה ב”בית” 86:92 את ארמאני מילאנו האיטלקית בבלגרד שבסרביה במשחק במסגרת היורוליג, ובכך סיימה את העונה הסדירה במפעל במקום השביעי עם מאזן 14:20. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: לורנזו בראון – 6

תרם סלים מבפנים ברבע הראשון. איבד כדור שעלה בהעברת היתרון ליריבה בשלב מוקדם של המחצית השנייה, אבל לאחר מכן החזיר לקבוצתו את היתרון. הוסיף סלים מבפנים עמוק בתוך הרבע הרביעי, כשהוא קינח עם הטבעה. סיים עם 10 נקודות (5 מ-9 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 4 ריבאונדים, 4 אסיסטים לעומת 3 איבודים ו-2 חטיפות ב-23 דקות.

Lorenzo Brown and Wade Baldwin – Credit: Djordje Kostic

קלע: ווייד בולדווין – 9

קיבל לפני המשחק את תואר שחקן החודש במפעל. היה אחראי במסירה או בקליעה ל-12 נקודות רצופות של קבוצתו במהלך הרבע הראשון, כולל לא מעט נקודות מקו העונשין, בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. גם הטביע באופן מפלצתי כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השני, וסחט עוד עבירה לשלוש זריקות בסיום המחצית הראשונה כדי להשוות את התוצאה. פתח את המחצית השנייה עם שלשה כדי להעביר את היתרון לקבוצתו, ולא היה צריך לתרום הרבה לאחר מכן. סיים עם 18 נקודות (2 מ-8 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש ו-8 מ-8 מהקו), 4 ריבאונדים, 5 איבודים על 4 אסיסטים וסחיטה של 5 עבירות ב-26 דקות. עוד יום במשרד.

Wade Baldwin – Credit: Djordje Kostic

סמול פורוורד: בונזי קולסון – 6

לקח ריבאונדים. סיפק סלים מבפנים ברבע השלישי, כולל אחד שהחזיר את היתרון לקבוצתו. סיים עם 7 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש) ו-4 ריבאונדים ב-20 דקות.

פאוור פורוורד: ג’ייק כהן – 7

החזיר את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע השלישי כשסיפק שני סלים רצופים בזכות מסירות של חסיאל ריברו. סיים עם 4 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש) ו-7 במדד היעילות ב-11 דקות.

סנטר: ג’וש ניבו – 9

פתח עם סל מרשים מחצי מרחק, ריבאונד הגנה ועוד סל מבפנים בדרך ל-4 הנקודות הראשונות במשחק, בנוסף להטבעה עוצמתית שחתמה את 6 הנקודות הראשונות של קבוצתו, כאשר בסך הכל הוא קלע 10 נקודות כבר ברבע הראשון. החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השני. השתלט על ריבאונדים בהתקפה בצורה מרשימה. סיים עם 14 נקודות (6 מ-7 לשתיים, 2 מ-2 מהקו) ו-9 ריבאונדים (5 בהתקפה) בדרך למדד 22 ב-19 דקות. עוד יום במשרד.

Josh Nebo – Photo Credit: Djordje Kostic

ספסל

ג’יימס ווב – 5

התקשה לדייק מבפנים, כולל החטאה של הטבעה. צלף שלשה בשלב מוקדם של הרבע השני. סיים עם 5 נקודות (0 מ-2 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) וחטיפה אחת ב-15 דקות.

תמיר בלאט – 8

פתח עם אסיסט אופייני לחסיאל ריברו, והמשיך לחלק אסיסטים נפלאים. עשה עבירה בלתי ספורטיבית באמצע הרבע השלישי, איבד כדורים והחטיא את השלשות הראשונות שזרק, אבל בסופו של דבר צלף אחת שהעלתה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. סיים עם 4 נקודות (1 מ-4 לשלוש, 1 מ-1 מהקו) ו-9 אסיסטים לעומת 3 איבודים ב-18 דקות. קוסם.

חסיאל ריברו – 7

פתח כאמור עם סל מאסיסט של בלאט. חילק שני אסיסטים רצופים לכהן ברבע השלישי. סיים עם 5 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 1 מ-1 מהקו), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו-2 אסיסטים ב-16 דקות.

אנטוניוס קליבלנד – 6

לקח ריבאונדים וסחט עבירות בדרך לקו, משם הוא לא היה מספיק מדויק. הוסיף סל נהדר מבפנים. סיים עם 3 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 1 מ-4 מהקו) ו-3 ריבאונדים ב-9 דקות.

ג’ו תומאסון – 6

קלע סל שדה ראשון ביורוליג. לקח ריבאונדים, וגם חילק אסיסטים, כשהוא השתלב טוב בשטף הקבוצתי. לצד זה, החטיא את השלשות שזרק. סיים עם 2 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 3 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ב-13 דקות.

רומן סורקין – 8

חתם את הרבע הראשון עם סל אחרי ריבאונד התקפה, קלע מחצי מרחק והטביע באופן מפלצתי. צלף שלשה סמוך לסיום הרבע השלישי, ופתח את הרבע הרביעי עם אלי-הופ אדיר. סיים עם 13 נקודות (5 מ-8 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש), ריבאונד אחד ו-2 איבודים ב-16 דקות.

רפי מנקו – 8

תרם סלים מבפנים, נלחם על ריבאונדים בשני צידי הפרקט וקינח עם שלשה. סיים עם 7 נקודות ללא החטאה (2 מ-2 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש)4 ריבאונדים ו-11 במדד היעילות ב-13 דקות.

מאמן: עודד קטש – 8

קבוצתו פתחה בצורה טובה, במשחק שבו הוא נאלץ להסתדר ללא ג’ון דיברתותומיאו הפצוע. נתן דקות משמעותיות לתומאסון ולמנקו. קבוצתו רשמה רבע שני לא טוב, אבל בסופו של דבר הוא השיג את הניצחון בלי בעיות מיותרות, וחתם עונה סדירה מוצלחת למדי ביורוליג בהתחשב בנסיבות.

מצטייני המשחק – ווייד בולדווין וג’וש ניבו

Josh Nebo – Photo Credit: Djordje Kostic

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!