ציוני השחקנים של מכבי תל אביב בניצחון על פרטיזן בלגרד

אוק 5, 2023 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב הביסה בבית 81:96 את פרטיזן בלגרד הסרבית בהיכל מנורה מבטחים במשחק במסגרת המחזור הראשון ביורוליג. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: לורנזו בראון – 9

פתח עם שלשה, והוסיף סל מבפנים ואסיסט. צלף שלשה ממרחק בסיום שעון הזריקות והוסיף מייד לאחר מכן סל נהדר מבפנים בדרך ל-10 נקודות אחרי מעט יותר מ-4 דקות, מה שהוביל לפסק זמן של היריבה. חילק אסיסט להטבעה מפלצתית של רומן סורקין, ומייד לאחר מכן הוסיף אחד להטבעה אדירה של קולסון והמטיר עוד שלשה. גם הטביע בשלב מוקדם של הרבע השני, ונעץ עוד שלשה כדי להחזיר את קבוצתו ליתרון דו ספרתי. סיפק עוד סלים לקראת סיום המחצית הראשונה, בדרך ל-22 נקודות ב-20 הדקות הראשונות. גם חטף כדורים. נפגע במהלך הרבע הרביעי וירד לספסל, כשבמחצית השנייה הוא לא קלע, מה שמנע ממנו לקבל ציון מושלם. הסיר את הספקות שהיו לגביו בעקבות קדם העונה.

Lorenzo Brown – Photo Credit: Dov Halickman

קלע: אנטוניוס קליבלנד – 6

סיפק אסיסט נהדר לסל של בראון, אך התקשה לקלוע בפתיחה. חטף בהגנה. סחט עבירות ברבע השלישי בדרך לנקודות היחידות שלו, שהגיעו מקו העונשין. ניכר שהוא התרגש ולא היה במיטבו, אך עדיין הצליח לתרום.

סמול פורוורד: בונזי קולסון – 8

תיקן מבפנים אחרי ריבאונד התקפה וחסם בצורה מרשימה בהגנה, כשבצד השני הוא כבר הטביע באופן מפלצתי. לצד זה, מעד מקו העונשין, אך הצליח להוריד את היריבה לפסק זמן באמצע הרבע השני עם עוד סל מבפנים, והוסיף הטבעה מייד אחרי פסק הזמן. לא היה מדויק מחוץ לקשת, אך חזר להטביע בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. לקח ריבאונדים בשני צידי הפרקט.

Bonzie Colson – Photo Credit: Dov Halickman

פאוור פורוורד: ג’ייק כהן – 6

מסר בחוכמה וסיים מבפנים בשלב מתקדם של המחצית הראשונה. החמישייה איתו פשוט עובדת.

סנטר: ג’וש ניבו – 9

פתח עם ריבאונד, מסר בחוכמה, סיפק פלואוטר אופייני ובעיקר הביא קשיחות אדירה בשני צידי הפרקט. המשיך לדייק מבפנים תוך שסחט עבירות בדרך לקו העונשין משם עשה עבודה טובה בנוסף לכך שהשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. גם חסם בהגנה, וסיפק הטבעה אדירה בסיום הרבע השלישי. נראה כמו גרסה משודרגת של עצמו.

Josh Nebo – Photo Credit: Dov Halickman

ספסל

ג’ון דיברתולומיאו – 6

הקפטן מסר בצורה חלקה. השתלט על ריבאונדים, כולל אחד מרשים בהתקפה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, וקלע שלשה ראשונה בשלב מתקדם של הרבע. קינח עם עוד שלשה לקראת הסיום.

רומן סורקין – 9

פתח עם ריבאונד והטבעה מפלצתית ביד אחת, כשהוא גם תרם בהגנה והמשיך להילחם על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. צלף שלשה בתחילת הרבע השני, והמשיך לסיים מבפנים. רשם עוד הטבעה מפלצתית.

Roman Sorkin – Photo Credit: Dov Halickman

תמיר בלאט – 8

הרים את ההיכל עם שלשה אחרי כדרור עמוק בתוך הרבע הראשון. לא היה מדויק בזריקות הבאות שלו, אך עדיין הצליח לקלוע סל סמוך לסיום הרבע השלישי ומסר היטב. צלף שלשה בתחילת הרבע הרביעי. המשיך להרים את ההיכל עם אסיסטים, כשהוא רשם בכורה ביתית מוצלחת.

ג’יימס ווב – 4

סיפק את סל השדה היחיד שלו לקראת הסיום, במשחק שבו הוא נחסם והתקשה לתרום.

חסיאל ריברו – 8

פתח עם סחיטת עבירה בדרך לקו העונשין. סיפק סל יפה כשנכנס בשלב מוקדם של המחצית השנייה, והוסיף עוד אחד זמן קצר לאחר מכן. שוב הציג יכולת מסירה מרשימה. קינח עם הטבעה. השתיק את הביקורות די מהר.

Jasiel Rivero – Photo Credit: Dov Halickman

ללא ציון: רפי מנקו (לא שיחק מספיק)

מאמן: עודד קטש – 9

פתח עם המוכר והטוב, כשהלך עם כהן. לקח פסק זמן כשהיריבה נגסה בהפרש בדקות הראשונות של הרבע השני. רשם הרכב שכלל את בראון ובלאט. לא סמך יותר מדי על ווב. שלט במשחק לכל אורכו, ולמרות היעדרותו של ווייד בולדווין הוא הצליח לפתוח את העונה עם תצוגת אומנות לעיני הקהל הביתי, ועוד מול מורו ז’ליקו אוברדוביץ’.

מצטיין המשחק – לורנזו בראון

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!