ציוני השחקנים של מכבי תל אביב בהפסד לפנאתינייקוס

מאי 7, 2024 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

 קרדיט לתמונה הראשית: אתר היורוליג

מכבי תל אביב הפסידה בחוץ 81:72 לפנאתינייקוס היוונית באואקה שבאתונה במשחק החמישי בסדרת הטוב מחמישה ברבע גמר הפלייאוף, ובכך הודחה מהמפעל עם הפסד 3:2 בסדרה. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: לורנזו בראון – 5

חילק אסיסט אחר אסיסט בפתיחה בדרך ל-6 אסיסטים כבר ברבע הראשון. החזיר את היתרון לקבוצתו עם סל מחצי מרחק באמצע הרבע השני, ועשה זאת שוב גם בתחילת המחצית השנייה. ביצע עבירה בלתי ספורטיבית במצב של שוויון. שבר את הבצורת במהלך הרבע הרביעי עם סל מחצי מרחק, אחרי שהוא עצמו רשם דקות רעות עם החטאות, ובהמשך קלע שלשות שהשאירו את קבוצתו בחיים והורידו את ההפרש ל-6. בשורה התחתונה, “ראש הנחש” היה שם לפרקים והעמיד שורה סטטיסטית מרשימה, אבל בדקות הקריסה שעלו בסדרה הקבוצה נראתה כמו עדר ללא רועה. סיים עם 19 נקודות (5-10 לשתיים, 2-3 לשלוש ו-3-4 מקו העונשין), 7 אסיסטים לעומת 3 איבודים ו-4 ריבאונדים בדרך ל-24 במדד היעילות ב-34 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Lorenzo Brown – Photo Credit: Giannis Dimitropoulos / Tourette Photography

קלע: ג’ון דיברתולומיאו – 7

הקפטן פתח עם הגנת לחץ יוצאת מן הכלל בנוסף לכך שצלף שלשות ברבע הראשון. הוסיף אסיסטים, ונעץ שלשה אדירה שהשוותה את התוצאה במהלך הרבע השלישי. קיבל עבירה טכנית בשלב מוקדם של הרבע הרביעי אחרי שריקה מעוררת מחלוקת לעבירה נגדו, כשגם הוא לא הצליח להושיע את קבוצתו. סיים עם 9 נקודות (0-1 לשתיים, 3-5 לשלוש), 3 ריבאונדים, 3 אסיסטים לעומת איבוד אחד ו-10 במדד היעילות ב-26 דקות.

סמול פורוורד: בונזי קולסון – 1

החטיא את הזריקות הראשונות שלו מהשדה. שינה זריקה בהגנה בתחילת המחצית השנייה ובסופו של דבר צלף שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו, אבל זה היה סל השדה היחיד שלו, כאשר הוא רשם משחק קטסטרופלי. סיים עם 4 נקודות (0-3 לשתיים, 1-8 לשלוש), 3 ריבאונדים ומינוס 3 במדד היעילות ב-31 דקות.

פאוור פורוורד: ג’ייק כהן – 5

שוב פתח בצורה מצוינת כשסיפק סלים מבפנים לצד צבירת עבירות, כולל עבירה בלתי ספורטיבית. גם איבד כדורים. סיים עם 4 נקודות (2-4 לשתיים, 0-2 לשלוש), 3 ריבאונדים, 2 איבודים, 4 עבירות ומינוס 2 במדד היעילות ב-16 דקות.

סנטר: ג’וש ניבו – 6

נלחם כדי לסיים מבפנים, כולל סל שהחזיר לקבוצתו את היתרון בשלב מוקדם של הרבע השני. חסם באופן מפלצתי את מתיאס לסור, ובהמשך השווה את התוצאה עם פוט-בק ביד אחת. החזיר את היתרון לקבוצתו ברבע השלישי עם זריקות עונשין מדויקות, והוסיף פוט-בק. רשם איבוד עם מסירה שאף חבר לקבוצה לא קלט בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. סיים עם 14 נקודות (6-10 לשתיים, 2-2 מהקו), 7 ריבאונדים (4 בהתקפה), 2 חטיפות ו-2 חסימות בדרך ל-19 במדד היעילות ב-30 דקות.

Josh Nebo – Photo Credit: Giannis Dimitropoulos / Tourette Photography

ספסל

ג’יימס ווב – 5

סיפק מהלכים הגנתיים גדולים בשלב מתקדם של הרבע השני, ונעץ שלשה גדולה שהחזירה את היתרון לקבוצתו, אבל לא תרם יותר מזה. סיים עם 3 נקודות (0-2 לשתיים, 1-2 לשלוש) ו-4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ב-13 דקות.

תמיר בלאט – 5

החזיר את היתרון לקבוצתו עם שלשה בשלב מוקדם של הרבע השני. איבד כדורים שעלו ביוקר, תיקן עם שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השלישי, אבל שוב איבד בתחילת הרבע הרביעי, מה שעלה ביתרון 4 של פאו. קלע שלשה שנתנה תקווה קטנה לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע, אבל זה לא הספיק. סיים עם 9 נקודות (0-2 לשתיים, 3-3 לשלוש) ו-4 איבודים על 3 אסיסטים ב-20 דקות.

Tamir Blatt – Photo Credit: Euroleague

חסיאל ריברו – 7

סיפק סלים פשוט נפלאים מבפנים, כולל אחד שהחזיר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השני. סיים עם 8 נקודות (3-5 לשתיים) ו-4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ב-15 דקות.

Jasiel Rivero – Photo Credit: Euroleague

אנטוניוס קליבלנד – 5

ניסה להטביע באופן מפלצתי, ותחילה היה נראה שהכדור יצא, אלא שהוא קפץ באוויר ונחת פנימה בדרך להחזרת היתרון בשלב מתקדם של הרבע השני. חסם בהגנה בשניות הסיום של הרבע השלישי וסיפק חטיפה קריטית ברבע הרביעי, אבל זה לא מספיק. סיים עם 2 נקודות (1-2 לשתיים, 0-1 לשלוש) ו-2 ריבאונדים ב-15 דקות.

מאמן: עודד קטש – 5

קבוצתו שוב פתחה בצורה טובה באואקה, והחזיקה מעמד לאורך רוב הערב, אך לא הצליחה לעלות ליתרון מבטיח, והיריבה ניצלה זאת. ניסה הרכב עם ריברו וניבו. קבוצתו התרסקה ברבע הרביעי, והוא קיבל עבירה טכנית. שוב לא שיתף בכלל את רומן סורקין במשחק מספר 5. מסיים עונה אירופית יפה מאוד בהתחשב בנסיבות עם מחמאות מהולות בתחושת החמצה קשה.

מצטיין המשחק – קנדריק נאן (ציון 10)

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!