ציוני השחקנים של הפועל תל אביב בניצחון על ונציה

אוק 17, 2023 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: אתר היורוקאפ

הפועל תל אביב ניצחה בחוץ 81:97 את ונציה האיטלקית במשחק במסגרת המחזור השלישי ביורוקאפ, ובכך עלתה למאזן 0:2 בדרך למקום הראשון בבית א’ במפעל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: ג’ייקובן בראון – 5

איבד כדורים ונכנס לבעיית עבירות כולל עבירה טכנית מוקדמת, כשבתחילת המחצית השנייה הוא אף ספג את העבירה הרביעית שלו. יצא בחמש עבירות בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. לפחות חדר היטב ומסר כמה אסיסטים, במשחק שבו למזלו חבריו לקבוצה הצליחו להתעלות.

קלע: אקסבייר מנפורד – 8

צלף שלשה מוקדמת, אך גם איבד כדורים והיה שקט מדי במחצית הראשונה. לקח על עצמו יותר בתחילת המחצית השנייה, כשצלף שתי שלשות במהלך הרבע השלישי. חטף כדור ורץ לסל בפתיחת הרבע הרביעי כדי להעלות את קבוצתו ליתרון שיא, והוסיף בהמשך עוד סלים מבפנים כדי להראות לאיזה כיוון המשחק הזה הולך.

סמול פורוורד: בריאן אנגולה – 9

סיפק כמה סלים נהדרים ברבע הראשון, בזמן שהוא סחט כמות גבוהה של עבירות. גם מסר בחוכמה, כולל אסיסט על פני פרקט שלם בדרך להטבעה של ג’ון הולנד. לקח על עצמו יותר בכל הנוגע לניהול המשחק בעקבות בעיית העבירות של בראון, ועמד במשימה היטב. גם עשה עבודה נהדרת בריבאונד בשני צידי הפרקט. צלף שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון השיא שלה עמוק בתוך הרבע השלישי. קינח עם זריקות עונשין מדויקות, במשחק שבו הוא שוב הראה את הגיוון האדיר שלו, כולל חטיפות.

פאוור פורוורד: תומר גינת – 9

נלחם על ריבאונדים בהתקפה כדי לתקן מבפנים בפתיחה, והוסיף עוד סלים. פתח את המחצית השנייה עם שלשה, וייצר את המיני-בריחה של קבוצתו במהלך הרבע השלישי בזכות 5 נקודות רצופות, כולל שלשה אחרי שהכדור קיפץ על הטבעת. נעץ עוד שלשה באמצע הרבע הרביעי. עוד יום במשרד.

סנטר: קייל אלכסנדר – 7

לא היה מדויק בפעולות שלו מבחינה התקפית בפתיחה, אך בהמשך לקח הרבה ריבאונדים, חסם בהגנה ומסר בחוכמה. סיים את המשחק עם סל אחרי ריבאונד התקפה, כאשר היה מדובר בנקודות היחידות שלו. בסך הכל, מגשים את האמירה בנוגע להחתמה שלו: לא יותר מוכשר מצ’ינאנו אונואקו, אבל יותר מתאים.

ספסל

בר טימור – 9

הקפטן פתח עם חדירה מושלמת, חטיפה ואסיסט מכדור חוץ. צלף שלשה בשלב מוקדם של המחצית השנייה, ולקח על עצמו יותר בכל הנוגע למלאכת הייצור בעקבות בעיית העבירות של בראון, כאשר הוא הצליח להציג את התיאום המושלם שלו עם גינת. הוסיף שלשה גדולה בסיום הרבע השלישי.

עידן זלמנסון – 7

לקח ריבאונדים בשני צידי הפרקט, והוסיף כמה נקודות יחד עם קשיחות הגנתית.

ג’יילן הורד – 9

דייק מבפנים, כולל אלי-הופ אופייני, והוסיף שלשה נדירה. גם חדר היטב, חסם באופן מפלצתי בהגנה ומסר בחוכמה. קינח עם עוד אלי-הופ מפלצתי והטבעה נוספת. הוסיף ריבאונדים. אנחנו כבר מזמן לא מופתעים מהופעות מהסוג הזה.

ג’ון הולנד – 8

התקשה לבוא לידי ביטוי בתחילת הבכורה שלו בקבוצה, אך השתחרר עם הטבעה ומהלך משוגע של סל ועבירה סמוך לסיום המחצית הראשונה, מה שהעביר את היתרון לקבוצתו. נעץ שלשה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי כדי להעלות את קבוצתו ליתרון דו ספרתי.

מאמן: דני פרנקו – 9

לא לקח פסק זמן למרות הפתיחה החלשה של קבוצתו, אך כנראה ידע מה הוא עושה, כשחניכיו הצליחו לצאת לריצה ולעלות ליתרון. החזיר את הולנד סמוך לסיום המחצית הראשונה, וקיבל ממנו פעולות יוצאות מן הכלל. עלה עם בראון בתחילת המחצית השנייה למרות בעיית העבירות, וזה עלה לו ביוקר, אלא שלשמחתו חניכיו הצליחו להתעלות. רשם ניצחון חוץ גדול, בטח בהתחשב במצב הגופני והמוראלי שבו שחקניו הגיעו למשחק. לא שיתף את גיל בני.

מצטיין המשחק – תומר גינת

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!