ציוני השחקנים של הפועל תל אביב בניצחון על צדביטה אולימפיה

אוק 3, 2023 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל תל אביב הביסה בבית 73:100 את צדביטה אולימפיה הסלובנית במשחק במסגרת המחזור הראשון ביורוקאפ. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: ג’ייקובן בראון – 9

פתח עם הגנה מצוינת, מסר באומנות, חדר היטב, קלע סל נפלא בפייד-אוויי ומייד לאחר מכן הוסיף עוד סל מבפנים כדי לשלוח את היריבה לפסק זמן בשלב מתקדם של הרבע הראשון. המשיך לתרום נקודות, וסיפק אסיסט לאלי-הופ אדיר של ג’יילן הורד. אפילו לא היה צריך לקלוע מחוץ לקשת. הוא גורם לכל דבר להיראות קל.

קלע: אקסבייר מנפורד – 9

פתח עם סל מבפנים ובהמשך צלף שתי שלשות. גם חילק אסיסטים וסחט עבירה לשלוש זריקות. הוסיף ריבאונדים. רשם מהלך של סל ועבירה עמוק בתוך הרבע השלישי. קינח עם שתי שלשות רצופות בדקות הנפלאות של קבוצתו בתחילת הרבע הרביעי.

סמול פורוורד: בריאן אנגולה – 8

פתח עם חטיפה וסל מבפנים, והמשיך לחטוף בהגנה. צלף שלשה בתחילת המחצית השנייה, ובהמשך סיפק סל אחרי חטיפה. לצד זה, נכנס לבעיית עבירות עם עבירה טכנית סמוך לסיום הרבע השלישי.

Braian Angola – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: תומר גינת – 9

סחט עבירה מוקדמת בדרך לקו העונשין, הוסיף סל מבפנים וגם תיקן אחרי ריבאונד התקפה. המשיך להשתלט על ריבאונדים בהתקפה כדי לסיים מבפנים. סיפק עוד סלים מבפנים ברבע השלישי. רשם ערב בינוני מהקו. הוסיף ריבאונדים בהגנה, חטיפות ומסירות טובות, כולל אסיסט לעוד הטבעה מפלצתית של ג’יילן הורד. פשוט מגיע לעבודה בכל ערב.

סנטר: עידן זלמנסון – 8

חסם בהגנה וחילק מסירות טובות לצד איבודים. התקשה לקלוע את הזריקות הראשונות שלו, אך סיפק סל לקראת סיום המחצית הראשונה וקלע מחצי מרחק בשלב מוקדם של המחצית השנייה. גם לקח ריבאונדים וחטף בהגנה. קינח עם שלשה בדקות הסיום. ניצל את הקרדיט הגדול שקיבל בעקבות היעדרותו של קייל אלכסנדר.

ספסל

ג’יילן הורד – 9

פתח עם חסימות בהגנה והשתלט על ריבאונדים בהתקפה בנוסף לכך שסיים מבפנים פעם אחר פעם. גם ניסה לזרוק מבחוץ, וכאמור הציג ידיים מצוינות בהגנה בזכות היכולת שלו לשמור על כל העמדות. צבר עבירות רצופות בשלב מתקדם של הרבע השני, אך במהלך הרבע השלישי רשם אלי-הופ אדיר ביד אחת תוך שסחט עבירה. קינח עם עוד שתי הטבעות מפלצתיות וחסימה נוספת. הוסיף ריבאונדים בהגנה לצד זה, לא היה הכי מדויק מהקו.

Braian Angola and Jaylen Hoard – Photo Credit: Yehuda Halickman

בר טימור – 6

הקפטן רשם איירבול בזריקה לשלוש, אך בהמשך הצליח לספק סל מבפנים וחטף בהגנה. סיים עם שלשה שהעלתה את קבוצתו ל-100 נקודות.

גיל בני – 7

התקשה לקלוע את הזריקות הראשונות שלו, אך סחט עבירה לשלוש זריקות בסיום המחצית הראשונה וקלע שתיים מהן, בנוסף לכך שצלף שלשה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי.

Gil Beni – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: אייל הראל, גל שטרנברג ויונתן רבינוביץ’ (לא שיחקו מספיק)

מאמן: דני פרנקו – 9

פתח עם זלמנסון בעקבות היעדרותו של קייל אלכסנדר, שסבל מקלקול קיבה. קבוצתו פתחה בצורה מצוינת בשני צידי הפרקט לעיני הקהל הביתי, כשהוא גם הציב הרכב שכלל את זלמנסון והורד. שלט במשחק לכל אורכו, מה שפשוט התפוצץ ברבע הרביעי, בדרך ל”וי” ראשון העונה. העלה בסיום את שחקני סוף הסגל.

מצטייני המשחק – ג’ייקובן בראון, אקסבייר מנפורד, תומר גינת וג’יילן הורד

Danny Franco – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!