ציוני השחקנים של הפועל תל אביב בהפסד לבשיקטאש

מרץ 13, 2024 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: נטלייה נונייז, הפועל תל אביב 

הפועל תל אביב הפסידה ב”בית” בווילנה שבליטא 94:89 לבשיקטאש הטורקית במשחק במסגרת רבע גמר היורוקאפ, ובכך סיימה את דרכה במפעל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: ג’ייקובן בראון – 3

פתח עם שני אסיסטים, אך נפצע במהלך הרבע הראשון. חזר עמוק בתוך הרבע השלישי, ולא הצליח לתרום. סיים עם 2 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש), 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים, 0 במדד היעילות ופלוס 9 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-9 דקות. לא באמת הגיע לעונה הזאת ולמשחק הכי חשוב בה.

קלע: וויל קאמינגס – 9

חדר היטב פעם אחר פעם בפתיחה, סחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות והציג ידיים יוצאות מן הכלל בהגנה, כולל סל אחרי חטיפה בדרך לפסק זמן של היריבה. סיים את המחצית הראשונה עם 17 נקודות. עצר את הריצה של היריבה ברבע השלישי עם זריקות עונשין מדויקות ושלשה, וזמן לא רב לאחר מכן נעץ עוד זריקה מחוץ לקשת. סחט עבירת תוקף בשניות הסיום של הרבע השלישי. צלף שלשה סופר חשובה כשקבוצתו הייתה ביתרון 77:78 בלבד ברבע הרביעי, אך לצערו לא הצליח לקלוע בדקות הסיום. סיים תצוגת ענק של 28 נקודות (6 מ-13 לשתיים, 3 מ-4 לשלוש ו-7 מ-8 מקו העונשין), 5 ריבאונדים, 2 חטיפות וסחיטה של 7 עבירות בדרך למדד 32 ב-33 דקות – בידיים ריקות.

Will Cummings – Photo credit: Ntalia Nunez, Hapoel Tel Aviv

סמול פורוורד: בריאן אנגולה – 4

צבר עבירות מוקדמות. קלע 5 נקודות רצופות באמצע הרבע השני בדרך ליתרון 19, אבל חוץ מזה היה במשחק לא טוב. סיים עם 7 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-2 מ-4 מהקו), ריבאונד אחד, אסיסט אחד, 2 איבודים ומינוס 9 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות. לא מצליח לעמוד בציפיות.

פאוור פורוורד: תומר גינת – 7

פתח עם סלים מבפנים בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. צלף שלשה קריטית שהשוותה את התוצאה באמצע הרבע הרביעי, אבל החטיא את שאר הזריקות שלו מבחוץ. סיים עם 13 נקודות (5 מ-6 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש), 5 ריבאונדים ו-2 איבודים ב-28 דקות.

Tomer Ginat – Photo Credit: Ntalia Nunez, Hapoel Tel Aviv

סנטר: קייל אלכסנדר – 2

פתח עם הסל הראשון במשחק וחסם בהגנה, אבל החטיא זריקת עונשין קריטית במאני טיים ואיבד כדור בשניות הסיום בדרך להפסד. סיים משחק שבו הוא עשה מעט מדי עם 3 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 1 מ-2 מהקו), 3 ריבאונדים, 2 חסימות ומינוס 15 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-21 דקות.

ספסל

בר טימור – 8

הקפטן תרם סלים מבפנים, כשהוא גם נעץ 5 נקודות רצופות בשלב יחסית מוקדם של הרבע השני, וחילק אסיסט אחר אסיסט לבריאן אנגולה בהמשך הרבע. עצר את הריצה של בשיקטאש בשלב מתקדם של הרבע השני, והוסיף עוד חדירה מושלמת זמן קצר לאחר מכן. הוסיף אסיסטים להטבעות של ג’יילן הורד. קלע זריקה אדירה בסיום שעון הזריקות בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. סיים עם 13 נקודות (5 מ-10 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש), 5 אסיסטים ו-4 ריבאונדים בדרך למדד 17 ב-29 דקות.

ג’יילן הורד – 8

סחט עבירות בדרך לקו, והוסיף הטבעות, כולל אלי-הופ אדיר סמוך לסיום המחצית הראשונה ופוט-בק מפלצתי וסופר חשוב עמוק בתוך הרבע השלישי, כשזמן קצר לאחר מכן הוא סיפק חסימה גדולה בהגנה. חתם את הרבע השלישי עם עוד סל אחרי ריבאונד התקפה. סיים עם 16 נקודות (6 מ-6 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-4 מ-6 מהקו), 9 ריבאונדים (6 בהתקפה), 2 חסימות, 26 במדד היעילות ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות. סוגר עונה אירופית יוצאת מן הכלל עם שיברון לב.

Jaylen Hoard – Photo credit: Ntalia Nunez, Hapoel Tel Aviv

אקסבייר מנפורד – 3

חזר מההשעייה המדוברת. סחט עבירה לשלוש זריקות, ובמצב של פיגור 4 בשלב מתקדם של הרבע הרביעי נעץ שלשה קריטית. אלא שהוא גם רשם איבוד קריטי בכדור חוץ והחטיא שלשה חשובה. סיים עם 6 נקודות (0 מ-2 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-3 מ-3 מהקו) ו-2 ריבאונדים ב-17 דקות.

ג’ון הולנד – 2

נלחם בהגנה, אבל לא היה בכיוון בזריקות שלו. סיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש), מינוס 4 במדד היעילות ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-10 דקות.

ללא ציון: עידן זלמנסון ודז וולס (לא שיחקו מספיק)

מאמן: דני פרנקו – 2

קבוצתו פתחה בצורה יוצאת מן הכלל. לקח פסק זמן בעקבות המיני-ריצה של בשיקטאש בשלב מתקדם של הרבע השני. פתח את המחצית השנייה עם טימור, ולקח פסק זמן בעקבות החזרה של בשיקטאש. בחר להחזיר את בראון, וזה לא עשה טוב. בשורה התחתונה, איבד יתרון 21 ונחל כישלון חרוץ, שממנו יהיה קשה להתאושש.

מצטיין המשחק – ג’ונה מתיוס (בשיקטאש)

Danny Franco – Photo credit: Ntalia Nunez, Hapoel Tel Aviv

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!