ציוני השחקנים של הפועל ירושלים בהפסד לטנריפה

מרץ 6, 2024 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: פיב”א

הפועל ירושלים הפסידה בחוץ 95:92 לטנריפה במשחק הרביעי שלה במסגרת שלב הבתים השני של בליגת האלופות ובכך אוחזת במאזן 1:3 בדרך לשמירה על המקום הראשון בבית י”א במפעל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 7

פתח עם אסיסט להטבעה של זאק הנקינס, והמשיך למסור היטב. קלע בצורה מצוינת ברבע השני. השווה את התוצאה במהלך הרבע הרביעי עם שלשה. איבד כדור קריטי בשניות הסיום, אבל למזלו ברונו פיטיפלדו ספג שריקה לצעדים, ובסופו של דבר הוא חילק אסיסט לשלשת קלאץ’ של ליוואי רנדולף. סיים עם 12 נקודות (3 מ-7 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש ו-0 מ-1 מהקו) ו-7 אסיסטים לצד מינוס 11 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-27 דקות.

קלע: אור קורנליוס – 6

פתח עם סלים נהדרים מבפנים בנוסף לכך שייצר בצורה נפלאה לאחרים, אבל לא לקח חלק במאני טיים. סיים עם 4 נקודות, 2 אסיסטים ומינוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-12 דקות.

סמול פורוורד: ליוואי רנדולף – 9

היה לא טוב ברוב המחצית הראשונה, אבל התאושש עם נקודות חשובות לקראת סיומה. הוריד את ההפרש לנקודה בלבד בשלב מוקדם של הרבע הרביעי עם מהלך של סל ועבירה. החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע עם סל מבפנים. לצד זה, איבד כדורים. הוסיף מהלך של סל ועבירה שהשאיר את קבוצתו בחיים, ושלשה שהורידה את ההפרש לנקודה בלבד בשניות הסיום, אך לצערו החטיא שלשה שיכלה לכפות הארכה. סיים עם 20 נקודות (5 מ-10 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש ו-4 מ-4 מהקו), 3 אסיסטים ו-4 איבודים ב-33 דקות.

Levi Randolph – Photo Credit: FIBA

פאוור פורוורד: כריס ג’ונסון – 9

נלחם על הפרקט כמו תמיד תוך שלקח ריבאונדים וחסם בצורה מרשימה בהגנה. קלע מכל טווח ברבע השלישי כדי להוריד את ההפרש לחד ספרתי בשלב מתקדם של הרבע, והוריד עד ל-3 הפרש עם סל מחצי מרחק בסיום שעון הזריקות. גם מסר בחוכמה עם אסיסט לשלשה של יובל זוסמן בדרך ליתרון בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. הוסיף חטיפה במאני טיים, ושלשה שהורידה את ההפרש ל-2 בלבד. סיים עם 17 נקודות כמעט ללא החטאה (3 מ-3 לשתיים, 3 מ-4 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 22 במדד היעילות ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות, כשהוא היה הטוב בשחקני קבוצתו.

Chris Johnson – Photo Credit: FIBA

סנטר: זאק הנקינס – 8

פתח עם הטבעה ועוד סל מבפנים, בנוסף לכך שתרם בהגנה תוך שלקח ריבאונדים. הוסיף עוד הטבעה במהלך המומנטום של קבוצתו ברבע השלישי. פתח גם את הרבע הרביעי עם פוט-בק אדיר. הוסיף אסיסטים שהעבירו את היתרון לקבוצתו ברבע הרביעי, כולל אחד אחרי חטיפה. סיים עם 8 נקודות (4 מ-5 לשתיים), 6 ריבאונדים ו-2 אסיסטים בדרך למדד 15 ב-18 דקות, בעוד משחק שנתן תקווה לקראת ההמשך.

Zach Hankins – Photo Credit: FIBA

ספסל

קאדין קרינגטון – 6

העביר את היתרון לקבוצתו ברבע הרביעי. סיים עם 7 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש), 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים לעומת 2 איבודים ופלוס 4 במדד הפלוס-מינוס.

ג’אקורי וויליאמס – 7

השתלט על ריבאונדים ותרם סלים מבפנים, כולל אחד אחרי ריבאונד התקפה שהשווה מחדש את התוצאה ברבע הרביעי. רשם מהלך חשוב של סל ועבירה עמוק בתוך הרבע, אבל החטיא את זריקת העונשין והוסיף עבירה ששלחה את היריבה לקו. סיים עם 9 נקודות (4 מ-8 לשתיים, 1 מ-3 מהקו), 7 ריבאונדים (3 בהתקפה), 2  חטיפות ומינוס 3 במדד הפלוס-מינוסב-18 דקות.

יובל זוסמן – 6

סיפק רבע רביעי נהדר, כשהוא פתח עם סל חשוב, הקריב עבירות וצלף שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע. לרוע מזלו, יצא בחמש עבירות בשניות הסיום בעקבות שריקה מעוררת תהיות של השופטים. סיים עם 5 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש) ו-2 איבודים לצד מינוס 5 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-17 דקות.

נמרוד לוי – 7

קלע סלים נהדרים ברבע השלישי כדי להוריד את ההפרש ל-7 תוך שהשתלט על ריבאונדים בהתקפה בבכורה העונתית שלו באלופות. סיים עם 7 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש) ו-3 ריבאונדים (2 בהתקפה) ב-17 דקות.

Nimrod Levi – Photo Credit: FIBA

ללא ציון: ברינטון למאר ועוז בלייזר (לא שיחקו מספיק)

מאמן: איליאס קנצוריס – 6

פתח עם ג’ונסון בעמדת הפאוור פורוורד והנקינס בעמדת הסנטר. קבוצתו לא הרשימה מבחינה הגנתית והייתה בפיגור קטן ברוב המחצית הראשונה, והמצב הסתבך בשלב מתקדם של הרבע השני, כשבסופו של דבר הוא לקח פסק זמן במהלך הדקה האחרונה של המחצית הראשונה. ניסה את לוי בעמדת הסנטר. פתח את המחצית השנייה עם וויליאמס במקום הנקינס. הצליח לנגוס בהפרש ככל שהרבע השלישי הלך והתקדם, כשהוא מצא הרכב מנצח, ואף עלה ליתרון, אלא שזה לא הספיק. חניכיו עוד ניסו קאמבק אחרון, שלא צלח. הפסיד בהפרש קטן יותר מזה שבו ניצח את טנריפה, ולמרות שעוד לא הבטיח את העלייה לשלב הבא הוא כן מתקרב לשם.

מצטיין המשחק – מרסליניו הוארטס (טנריפה)

Marcelinho Huertas – Photo Credit: FIBA

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!