ציוני השחקנים של הפועל חולון בניצחון על מורסיה

מרץ 20, 2024 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: פיב”א

הפועל חולון ניצחה ב”בית” 60:64 את מורסיה הספרדית בסומבטהיי שבהונגריה במשחק האחרון שלה בשלב הבתים השני של ליגת האלופות, ובכך סיימה במקום השלישי בבית י”ב עם מאזן 2:4 בדרך להדחה מהמפעל בעקבות הניצחון של פרומיתאס על א.א.ק אתונה. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: ניב משגב – 7

הקפטן לא היה צריך להיות ביום גדול כדי לתרום נקודות, כולל זריקות עונשין מדויקות במאני טיים. סיים עם 8 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-4 מ-4 מקו העונשין), 3 אסיסטים לצד 3 איבודים, 2 ריבאונדים ומינוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות.

Niv Misgav – Photo Credit: FIBA

קלע: סי ג’יי האריס – 5

צלף שלשות ברבע הראשון, כולל אחת שהעלתה את קבוצתו ליתרון בכורה, אלא שלאחר מכן הוא פשוט נעלם. סיים עם 6 נקודות (0 מ-2 לשתיים, 2 מ-2 לשלוש), 2 ריבאונדים, 4 עבירות ומינוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-23 דקות.

סמול פורוורד: דרו קרופורד – 6

לקח ריבאונדים והחטיא את הזריקות הראשונות והמעטות שלקח, אך קלע 5 נקודות רצופות בתחילת הרבע הרביעי כדי לצמצם את ההפרש ל-2 בדרך לפסק זמן של היריבה. סיים עם 5 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש), 5 ריבאונדים, 2 חטיפות, 2 איבודים ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-29 דקות, כשבסופו של דבר הוא היה מפתח בדרך לניצחון.

פאוור פורוורד: קווין הרווי – 5

פתח עם ריבאונדים וסלים נהדרים מבפנים. החטיא שלשות בתחילת המחצית השנייה, והמשיך לפספס. חילק אסיסט לסל של ג’סטין סמית’ שהשווה את התוצאה. גם חסם בהגנה. סיים עם 8 נקודות (2 מ-7 לשתיים, 0 מ-5 לשלוש ו-4 מ-4 מהקו), 6 ריבאונדים, 2 אסיסטים, 2 איבודים ופלוס 9 במדד הפלוס-מינוס (שווה לנתון הכי גבוה בקבוצתו) ב-29 דקות.

Kevin Hervey – Photo Credit: FIBA

סנטר: ג’סטין סמית’ – 8

לא היה הכי מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל סיפק אלי-הופ ברבע השני בדרך לפסק זמן של היריבה. גם חסם בהגנה. הוסיף הטבעה אימתנית ברבע השלישי. השווה את התוצאה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, ומייד לאחר מכן רשם מהלך של סל ועבירה בדרך ליתרון, כשבהמשך החזיר את היתרון עם עוד מהלך של סל ועבירה. סיים עם 20 נקודות (8 מ-15 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-4 מ-6 מהקו), 7 ריבאונדים, 2 אסיסטים ו-2 איבודים ב-30 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Justin Smith – Photo Credit: FIBA

ספסל

הנס ואנוויין – 5

לקח ריבאונד ברגע שנכנס אך נפגע בפניו וכבר נאלץ לחזור לספסל. חזר ורשם 3 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש), 3 ריבאונדים ומינוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-16 דקות.

נתנאל ארצי – 6

רשם מהלך גדול של חסימה בהגנה ושלשה בצד השני כדי להוריד את ההפרש ל-4 בשלב מתקדם של הרבע השלישי. אלא שלצערו הוא נפצע, ולא חזר לשחק. סיים עם 3 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש), 2 ריבאונדים, 2 חסימות ומינוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-14 דקות.

טאג’יר מקול – 7

לא היה הכי מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל הצליח לעצור את הקריסה ברבע השלישי עם חדירה מושלמת, והמשיך לחדור, אך גם איבד כדורים. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 8 נקודות (3 מ-6 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-2 מ-4 מהקו), 5 ריבאונדים, 2 אסיסטים, 3 איבודים ופלוס 9 במדד הפלוס-מינוס (שווה לנתון הכי גבוה בקבוצתו) ב-26 דקות.

Tajhere McCall – Photo Credit: FIBA

שחר עמיר – 6

פתח את הרבע השני עם שלשה בדרך להעברת היתרון לקבוצתו, והקריב עבירות. סיים עם 3 נקודות (1 מ-2 לשלוש) ופלוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-11 דקות.

מאמן: עמית שרף – 8

נאלץ להסתדר ללא יותם חנוכי החולה. בהתחלה קבוצתו לקחה פיקוד ככל שהדקות הלכו ונקפו, עד שהוא לקח פסק זמן בעקבות הריצה של מורסיה בדרך להשוואת התוצאה עמוק בתוך הרבע השני. פתח את המחצית השנייה עם ואנוויין במקום סמית’, ולקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה. לא שיתף את דיאונדרה ברנס, שנעדר מהמשחק מול עירוני קריית אתא בעקבות מחלה. לצערו בסופו של דבר אא”ק הפסידה, וכך הוא הודח למרות מאזן מצוין. מסיים עונה אירופית מכובדת מאוד ויוצא עם המחמאות.

מצטיין המשחק – ג’סטין סמית’

Amit Sherf – Photo Credit: FIBA

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!