ציוני השחקנים של הפועל חולון בניצחון על בון

נוב 1, 2023 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: פיב”א

הפועל חולון ניצחה בחוץ 74:75 את בון הגרמנית בתום דרמה אדירה במשחק הראשון שלה העונה בליגת האלופות. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: סי ג’יי האריס – 8

לקח ריבאונדים וקלע היטב מחוץ לקשת, כולל שלשה אדירה בסיום הרבע השלישי. סיפק סל מחצי מרחק במאני טיים, סחט עבירת תוקף והגיע לקו העונשין, משם הוא עשה עבודה טובה. רשם הרבה איבודים כולל אחד שכמעט עלה לקבוצתו במשחק בשניות הסיום, אלא שלמזלו היריבה לא ניצלה זאת. בשורה התחתונה, היה שם כדי לקחת על עצמו את מלאכת הריכוז בעקבות העזיבה של אמד קייבר, וזה נגמר בניצחון.

CJ Harris – Photo Credit: FIBA

קלע: שון דאוסון – 6

לא היה חד בהתחלה מבחינה התקפית, אך לאחר מכן סיפק סלים נפלאים מבפנים. בהמשך חזר להתקשות להשפיע לחיוב, אך הצליח לרשום מהלך של סל ועבירה בדקות הסיום, מה שהראה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך.

סמול פורוורד: נתנאל ארצי – 4

נלחם כמו תמיד, אך לא הצליח לקלוע.

פאוור פורוורד: אמין נואה – 8

הגיע לקו העונשין וסיים מבפנים, כולל מהלך של הטבעה ועבירה בסיום המחצית הראשונה. גם מסר בחוכמה וסיפק חסימה חשובה עמוק בתוך הרבע הרביעי.

Drew Crawford and Amine Noua – Photo Credit: FIBA

סנטר: יותם חנוכי – 7

לקח ריבאונדים. החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אך השווה את התוצאה עם שלשה נפלאה עמוק בתוך הרבע השלישי, והוסיף סל סופר מרשים ואופייני אחרי כדרור.

ספסל

דרו קרופורד – 8

פתח עם שלשה, ובהמשך הוסיף מהלך של סל ועבירה. גם צלף שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השלישי, בנוסף לכך שתרם בהגנה ומסר בחוכמה. בסך הכל רשם בכורה מצוינת.

ג’סטין סמית’ – 9

סיים מבפנים מהרגע שנכנס ושמר היטב בהגנה כולל חסימות מרשימות. הוסיף עוד סלים מבפנים ברבע הרביעי.

Justin Smith – Photo Credit: FIBA

ניב משגב – 9

הקפטן צלף שלשה חשובה במהלך הרבע השלישי, והוסיף פלואטור נפלא אחרי כדרור מבריק. המשיך לקלוע היטב כולל שלשה אדירה בשלב מתקדם של הרבע הרביעי, בנוסף לכך שמסר בחוכמה.

ללא ציון: שחר עמיר (לא שיחק מספיק)

מאמן: עמית שרף – 9

פתח עם האריס כרכז, כשמשגב היה על הספסל. הכניס את קרופורד במקום דאוסון בעקבות הפתיחה הרעה, ובהמשך לקח פסק זמן והכניס את סמית’ במקום חנוכי. החזיר את דאוסון וקיבל ממנו סלים נפלאים, כשמשם עד סיום המחצית הראשונה זה היה קונצרט של קבוצתו. פתח את המחצית השנייה עם קרופורד במקום ארצי וסמית’ במקום חנוכי, וראה את קבוצתו פותחת את המחצית בצורה לא טובה, אך הצליח לחזור ולרשום ניצחון גדול. בקושי שיתף את עמיר. הצליח לצאת עם ניצחון גדול אחרי תקופה קשה שבה קבוצתו גם איבדה את קייבר, ולמרות שההבדל בין ניצחון להפסד היה זריקה אחת בהחלט הגיע לו ולחניכיו לצאת עם ידם על העליונה.

מצטייני המשחק – ג’סטין סמית’ וניב משגב

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!