ציוני השחקנים של הפועל חולון בהפסד לפרומיתאס

פבר 6, 2024 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: פיב”א

הפועל חולון הפסידה ב”בית” 74:65 לפרומיתאס היוונית בסומבטהיי שבהונגריה במשחק השלישי בשלב הבתים השני של ליגת האלופות, ובכך ירדה למאזן 2:1 בדרך למקום השלישי בבית י”ב במפעל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: סי ג’יי האריס – 2

פתח עם שלשה, אלא שככל שהמשחק הלך והתקדם הוא התקשה לקלוע. סיים עם 7 נקודות (2 מ-7 מהשדה), 3 אסיסטים לעומת 4 איבודים ומינוס 12 במדד הפלוס-מינוס, כשהוא סבל מחיים קשים.

CJ Harris – Photo Credit: FIBA

קלע: שון דאוסון – 8

פתח עם 9 נקודות, כולל שתי שלשות וסחיטה של עבירות בדרך לקו העונשין. המשיך לקלוע מחוץ לקשת, כולל שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו ברבע השלישי. גם מסר היטב לנתנאל ארצי, שנגס בהפרש בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. סיים עם 18 נקודות (4 מ-5 לשלוש) ו-5 ריבאונדים.

Shawn Dawson – Photo Credit: FIBA

סמול פורוורד: דרו קרופורד – 5

פתח עם הטבעה אחרי חטיפה, וגם חסם בהגנה. לא היה מדויק בזריקות הראשונות שלו מבחוץ, אבל צלף שלשה שהורידה את ההפרש ל-4 בשלב מתקדם של הרב הרביעי. הביע תסכול בפסק הזמן האחרון של קבוצתו. בשורה התחתונה, סיים עם 5 נקודות (2 מ-7 מהשדה), 3 חטיפות ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס.

פאוור פורוורד: נתנאל ארצי – 9

השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט ותרם נקודות, כולל הטבעה ברבע השלישי, אלא שהוא גם נחסם כמה פעמים. הוסיף שלשות, ורשם מהלך של סל ועבירה כדי להוריד את ההפרש ל-6 באמצע הרבע הרביעי, כשלצערו הוא החטיא את זריקת העונשין. בהמשך הוא הוסיף 5 נקודות רצופות שהורידו את ההפרש ל-3 בלבד, כשהסל האחרון היה מבחוץ. ממשיך בכושר הנפלא, במשחק שיא נוסף שבו הוא סיים עם 18 נקודות (3 מ-6 לשלוש), 7 ריבאונדים, 3 אסיסטים ו-3 חטיפות בדרך למדד 20, בנוסף לפלוס 2 במדד הפלוס-מינוס.

Netanel Artzi – Photo Credit: FIBA

סנטר: הנס ואנוויין – 2

לקח ריבאונדים, אבל החטיא את כל הזריקות הראשונות שלו, כשלפחות הוא חתם את הרבע השלישי עם 5 נקודות כולל שלשה בסיום הרבע. סיים עם 5 נקודות (1 מ-12 מהשדה כולל 0 מ-5 לשתיים), 6 ריבאונדים ומינוס 9 במדד הפלוס-מינוס, כשהוא פשוט התקשה לקלוע, אפילו מקרוב, במשחק מאוד מאכזב.

Hans Vanwijn – Photo Credit: FIBA

ספסל

ניב משגב – 5

הקפטן תרם ריבאונדים, אסיסטים, חטיפות וסלים מבפנים כשכמו תמיד הוא סידר את המשחק של קבוצתו, אלא שהוא גם נכנס לבעיית עבירות עם עבירה רביעית כבר במהלך הרבע השלישי ויצא בחמש עבירות באמצע הרבע הרביעי, כאשר בנוסף לכך הוא גם קיבל עבירה טכנית בדרך להרחקה. סיים עם 4 נקודות, 5 אסיסטים ו-2 חטיפות בדרך למדד 9, בנוסף לפלוס 4 במדד הפלוס-מינוס.

Niv Misgav – Photo Credit: FIBA

יותם חנוכי – 4

התקשה לתרום בהתקפה, כשהוא החטיא את השלשות שזרק. חתם את ההתמודדות עם סל בסיום, כדי לסיים עם 4 נקודות.

דיאונדרה ברנס – 4

חזר מהפציעה, ופתח עם סל מבפנים, אבל לא נתן הרבה מעבר לזה. סיים עם 4 נקודות ב-12 דקות.

מאמן: עמית שרף – 5

פתח עם הרכב מקורי בעקבות היעדרותו של ג’סטין סמית’ הפצוע, וזה עבד היטב, כשחניכיו ספגו רק 13 נקודות ברבע הראשון ו-25 במחצית הראשונה. אלא שהעסק הידרדר ככל שהמשחק הלך והתקדם, והוא לקח פסק זמן בשלב מתקדם של הרבע השלישי בעקבות חור הגנתי. השאיר את ואנוויין על הספסל בדקות האחרונות. ראה את קרופורד זועם על הספסל בפסק זמן סמוך לסיום. הנסיבות מובנות, אבל העסק פשוט לא נראה טוב.

מצטייני המשחק – אנתוני קוואן והאנטר הייל (פרומיתאס)

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!