ציוני השחקנים של הפועל באר שבע בעונת 2021/22

אפר 26, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל באר שבע הבטיחה באופן רשמי את ההישארות שלה בליגת העל בזכות ניצחון החוץ 83:94 על עירוני נס ציונה באולם לב המושבה לפני יומיים (ראשון). כעת, בזמן שהקבוצה בוודאות תסיים במקום ה-11 בבית התחתון כאשר המשחקים שנותרו הם לפרוטוקול בלבד, הגיע הזמן להעניק ציונים לשחקנים של המאמן כריסטופורוס ליבאדיוטיס בעונת 2021/22, כשהשחקנים שעזבו את הקבוצה לא יקבלו ציון. בנוסף לכך, גם השחקנים שסיימו את העונה בקבוצה ולא שיחקו מספיק (או במילים אחרות: שיחקו מספר נמוך של דקות או פחות מ-50% מהמשחקים), לא יקבלו ציון, והם: בן אייזנהארט, אנטוניו בלייקני, עידו שבת, איליי אבייב, עידן אלבר, ניק הורנסבי ואריק אדרי.

גארדים

אמיר בל – 6

הרכז היה באנקר בחמישייה ומבחינת קליעה הלך לו העונה לא רע מחוץ לקשת ביחס לזריקות לשתיים, אך התחושה היא שלמרות שהוא הגיע למספרים שאפשר לחיות איתם מבחינת נקודות ואסיסטים הוא לא הפך את השחקנים שמסביבו לטובים יותר.

Amir Bell – Photo Credit: Basket.co.il

נטע סגל – 6

הביטחון העצמי הגבוה לעיתים גם פוגע בו עם איבודים קריטיים והתפרעות מחוץ לקשת, אך בסך הרכז מיצב את עצמו כשחקן לגיטימי ומעלה בליגת העל בזכות התכונה שציינו בהתחלה כשהוא מסר באומנות וצלף שלשות בעונה שבה הוא היה אחד השחקנים שהשתפרו הכי הרבה, כאשר הדבר היחיד שהיה חסר זה הצלחה קבוצתית.

נטע סגל

Neta Segal – Photo Credit: Basket.co.il

קודי דמפס – 7

לא היה השחקן הכי יציב והיה רחוק מלהביא לידי ביטוי את היכולת שלו לרכז, אך כן הציג יכולת אישית גבוהה מבחינת ייצור של נקודות בעצמו בזכות היכולת האישית שלו בהתקפה.

Cody Demps and John Dibartolomeo – Photo Credit: Basket.co.il

טראוויס ווריק – 5

הקפטן הפך למלך הסלים של המועדון בליגת העל מבחינת כמות הנקודות וזה בהחלט דבר שראוי להעריך, אך זו הייתה עונה רעה מאוד מצידו מבחינה התקפית כשהוא קלע באחוזים נמוכים מחוץ לקשת למרות שזאת הסיבה המרכזית שהוא על הפרקט כאשר מעבר לכך גם מקו העונשין לא הלך לו, והנתון המאוד לא מעודד הוא שבכל משחק שהקלע סיפק מספר דו ספרתי של נקודות הקבוצה הפסידה.

Travis Warech – Photo Credit: Basket.co.il

פורוורדים

עמית זיס – 6

דווקא אחרי שיפור התקפי בעונה שעברה ראינו העונה ירידה ביכולת הקליעה וחוסר יציבות בהיבט הזה, אך הוא רשם הופעת בכורה באולסטאר הישראלי והביא את הקשיחות המוכרת בשני צידי הפרקט בדרך לעבודה טובה בריבאונד.

Amit Suss – Photo Credit: Basket.co.il

ג’וניור איטו – 7

התברך ביכולת לקלוע מבחוץ ומבפנים בצורה מרשימה בזכות הזרועות הארוכות שלו ותרם בריבאונד כאשר בימים שבהם החיבור שלו עבד עם דרק פארדון היה מדובר באחד הצמדים המפחידים ביותר בליגה, בטח בכל הקשור לקו הקדמי, אך סבל מחוסר יציבות.

Junior Etou – Photo Credit: Basket.co.il

סנטר

דרק פארדון – 8

אומנם פחות הלך לו מקו העונשין והקבוצה לא הצליחה, אבל הדברים האלה לא מורידים מכך שהוא היה אחד השחקנים היציבים ביותר בליגה וסחב על גבו את עמדת הסנטר בקבוצתו כשהוא סיפק הרבה דאבל-דאבלים בעזרת היכולת שלו לקחת ריבאונדים כולל בהתקפה באופן שמייצג בצורה מושלמת את תפיסת העולם של המועדון, כאשר הוא גם הטביע וחסם בצורה פשוט אימתנית.

Dererk Pardon – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!