ציוני השחקנים של הפועל אילת בעונת 2021/22

מאי 3, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל אילת ניצחה אתמול (שני) בבית 80:93 את עירוני נס ציונה באולם בגין אך איבדה סיכוי להעפיל לפלייאוף. כעת, בזמן שהקבוצה בוודאות תסיים במקום התשיעי בבית התחתון כאשר המשחק שנותר הוא לפרוטוקול בלבד, הגיע הזמן להעניק ציונים לשחקנים של המאמן אריאל בית הלחמי בעונת 2021/22, כשהשחקנים שעזבו את הקבוצה לא יקבלו ציון. בנוסף לכך, גם השחקנים שסיימו את העונה בקבוצה ולא שיחקו מספיק (או במילים אחרות: שיחקו מספר נמוך של דקות או פחות מ-50% מהמשחקים), לא יקבלו ציון, והם: טוני דגלאס, עידו הראל, ירדן אשכנזי, אור אשכנזי וכריס אוואנס.

גארדים

רועי הובר – 8

הרכז היה אחד השחקנים שעשו את קפיצת המדרגה הגדולה ביותר העונה כשהוא הפך לאחד הישראלים הטובים ביותר בליגה תוך שהוא קלע מחוץ לקשת, חדר בצורה לא רעה ובקושי החטיא מקו העונשין, כשהוא ידע לשחק היטב בין אם פתח בחמישייה ובין אם עלה מהספסל בזמן שהוא פשוט שיחק כדורסל יפה לעין וחילק אסיסטים כאשר הוא ניהל את השטף ההתקפי של הקבוצה.

Roi Huber – Photo Credit: Basket.co.il

בריון אלן – 8

הקבוצה אכזבה באופן יחסי וסיימה את העונה ללא הצלחה, החיבור שלו עם בית הלחמי ידע עליות ומורדות והאחוזים מחוץ לקשת לא היו גבוהים, אבל אי אפשר לקחת מהקלע את העובדה שהוא סיפק כמה תצוגות התקפיות יוצאות דופן בעיקר בתחילת העונה והגיע לטבעת בצורה נהדרת בנוסף לכמה סלים משוגעים, כשבסוף הוא גם ידע לפנות את הבמה לחבריו לקבוצה בעזרת מסירות טובות.

Bryon Allen – Photo Credit: Basket.co.il

צוף בן משה – 6

הקלע המשיך לקבע את מעמדו כשחקן לגיטימי בליגת העל עם ממוצע לא רע בכלל של נקודות והיכולת להיכנס לעיתים ל’זון’ מחוץ לקשת, אך האחוזים מבחוץ נותרו בינוניים בסך הכל ויש תחושה שהוא יכול לתרום יותר לא רק בתחום הזה אלא גם באספקטים נוספים בזמן שלו על הפרקט.

Tzuf Ben Moshe – Photo Credit: Basket.co.il

חואקין שוכמן – 7

הסווינגמן חזר להיות השחקן הנהדר שהיה תחת בית הלחמי בהפועל גלבוע/גליל כשהעונה הנוכחית הייתה טובה מאוד עבורו בזכות היכולת שלו להביא המון אנרגיות, לאסוף סלים אופייניים מבפנים, לקלוע במשך חלק לא מבוטל מהעונה באחוזים טובים מבחוץ למרות שלקראת הסוף חלה ירידה, לתרום בריבאונד ובעיקר לחטוף בהגנה עם האגרסיביות והלב הגדול שלו.

Joaquin Szuchman – Photo Credit: Basket.co.il

פורוורדים

קריסיטאן דוליטל – 7

לקח לו קצת זמן להיכנס לעניינים אחרי שהוא חתם בקבוצה, אך הפורוורד הביא ורסטיליות מרשימה בזכות היכולת לקלוע מבחוץ, לתרום בריבאונד ולחלק אסיסטים.

Kristian Doolittle – Photo Credit: Basket.co.il

נועם אביבי – 6

דווקא בחממה של גלבוע/גליל הפורוורד לא הצליח לפרוח, אך הוא מקבל ציון עובר בזכות העובדה שהמעבר לאילת עשה לו טוב כשהוא הפך לשחקן חשוב אצל בית הלחמי עם היכולת לרווח את המשחק וברוב הזמן לקלוע מבחוץ.

Noam Avivi – Photo Credit: Basket.co.il

סנטרים

ג’סטין פאטון – 7

הסנטר המוכשר הצית את הדמיון בגביע ווינר בדומה לבן משה אך ברוב העונה עצמה הוא לא הופעל מספיק טוב ולא קלע מספיק מבחוץ כשזה הוביל לכך שהוא לא הצליח להיות השחקן שכולם חלמו עליו בנוסף לכך שפחות הלך לו מהקו, אך חשוב לציין שהוא בסך הכל שיחק בצורה טובה כשדייק באחוזים מספיק טובים מבפנים כולל הטבעות, סיפק לעיתים מסירות טובות ולמרות שלא היה הריבאונדר הכי דומיננטי שיש הוא חסם בהגנה, כאשר על אף ששיחק פצוע בחלק מהזמן השחקן שמסמל יותר מכל את העונה המפוספסת של הקבוצה סחב את העמדה שלו על הגב לאחרונה בגלל הפציעה של חברו לקו הקדמי.

Justin Patton – Photo Credit: Basket.co.il

מירון רוינה – 5

הוא הראה לעיתים שיפור התקפי יפה בנוסף לכך שנלחם באופן מרשים כדי לקחת ריבאונדים, אך הסנטר שוב צבר יותר מדי עבירות ולא דייק באחוזים מספיק טובים מבפנים ומהקו בעונה שבה רוב המשחקים שלו לא היו מספיק טובים כשהייתה חסרה יציבות עד שהוא נפצע ולא חזר לשחק.

Miron Ruina – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!