ציוני השחקנים בניצחון של עירוני נס ציונה על הפועל באר שבע

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: עירוני נס ציונה

עירוני נס ציונה ניצחה בבית 70:85 את הפועל באר שבע באולם לב המושבה במשחק במסגרת הבית התחתון בליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

עירוני נס ציונה 

חמישייה

רכז: אייזיה ווייטהד – 9

החטיא במצבים הראשונים שאליהם הגיע, ובהמשך קלע שלשות, כולל שתיים ברבע השלישי, כשמאוחר יותר הוא גם העלה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי. גם חילק אסיסטים. סיים עם שורה סטטיסטית מגוונת של 13 נקודות (0-2 לשתיים, 3-7 לשלוש ו-4-4 מקו העונשין), 10 אסיסטים לעומת 4 איבודים, 7 ריבאונדים, סחיטה של 6 עבירות בדרך ל-20 במדד היעילות ופלוס 20 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-36 דקות.

קלע: קייל פייט – 3

החטיא את כל הזריקות שלו, כשהוא לפחות נלחם על הפרקט. סיים עם 0 נקודות (0-2 לשתיים, 0-5 לשלוש), 5 ריבאונדים (4 בהתקפה), 3 אסיסטים לעומת איבוד אחד, מינוס 3 במדד היעילות ומינוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות.

סמול פורוורד: ראלי אולקינס – 9

חדר היטב. החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של המחצית השנייה. צלף שלשות ברבע השלישי. גם חסם בהגנה. קינח עם הטבעה. סיים עם 22 נקודות (7-12 לשתיים, 2-5 לשלוש ו-2-3 מהקו), 8 ריבאונדים, 4 אסיסטים לעומת 3 איבודים, 2 חסימות וסחיטה של 4 עבירות בדרך ל-26 במדד היעילות ב-39 דקות (!).

פאוור פורוורד: ג’ורג’ קינג -9

הטביע וצלף שלשה בדרך ל-5 הנקודות של קבוצתו. עצר את הריצה של היריבה באמצע הרבע הרביעי עם שלשה, וקירב את קבוצתו לניצחון. גם חילק אסיסטים. סיים עם 21 נקודות (5-8 לשתיים, 3-5 לשלוש ו-2-3 מהקו) ב-31 דקות.

George King – Photo Credit: Ironi Ness Ziona

סנטר: איתי שגב – 8

שינה זריקה בהגנה, וסיפק אלי-הופ אדיר שהעביר את היתרון לקבוצתו. נלחם על ריבאונדים בהתקפה כדי לסיים מבפנים. סיים עם 8 נקודות (3-7 לשתיים, 2-4 מהקו), 10 ריבאונדים (5 בהתקפה), 4 אסיסטים ללא שום איבוד, 3 חטיפות ו-20 במדד היעילות ב-18 דקות.

ספסל

ג’רום מיינסי – 9

קלע מחצי מרחק בתחילת הרבע השני, וחסם בהגנה. גם הוביל כדור, והעלה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי עם פלואוטר נפלא. החזיר את קבוצתו ליתרון דו ספרתי בשלב מתקדם של הרבע הרביעי עם עוד סל מחצי מרחק. סיים עם 13 נקודות (5-10 לשתיים, 0-1 לשלוש ו-3-3 מהקו), 8 ריבאונדים (3 בהתקפה), 2 אסיסטים ללא שום איבוד ו-2 חטיפות בדרך ל-23 במדד היעילות ב-22 דקות. נכס.

צוף בן משה – 7

קלע שלשות, כולל אחת שהעלתה את קבוצתו ליתרון שיא של 17 עמוק בתוך הרבע השלישי. סיים עם 6 נקודות (0-3 לשתיים, 2-5 לשלוש), 3 ריבאונדים, 3 אסיסטים לעומת איבוד אחד ופלוס 17 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות.

תומר לוינסון – 5

קלע זריקה אחת. סיים עם 2 נקודות (1-3 לשתיים), מינוס 1 במדד היעילות ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-6 דקות.

ללא ציון: נדב ינקוביץ’, יונתן אבולוף ולהב אקרמן (לא שיחקו מספיק)

מאמן: מאיר טפירו – 8

נאלץ להסתדר ללא יאיר קרביץ הפצוע. קיבל עבירה טכנית ברבע השני. פתח את המחצית השנייה עם בן משה במקום פייט. בסך הכל, שלט בהתמודדות לעיני הקהל הביתי, והצליח לנצח בלי בעיות למרות עליות ומורדות. נותר מושלם בתפקיד עם שלושה ניצחונות וימשיך להילחם על מקום בפלייאוף, כשהוא ייעדר מהמשחק הבא בגלל שיאמן את נבחרת ה-3 על 3. העלה את הצעירים בסיום.

הפועל באר שבע 

חמישייה

רכז: מייק לואיס – 6

קלע מכל טווח, כולל זריקות עונשין מדויקות שהורידו את ההפרש ל-2 בשניות הסיום של המחצית הראשונה. עצר את הריצה של היריבה בסיום הרבע השלישי עם מהלך של סל ועבירה. סיים עם 14 נקודות (3-8 לשתיים, 1-5 לשלוש ו-5-5 מהקו), 4 אסיסטים לעומת איבוד אחד, 3 ריבאונדים וסחיטה של 6 עבירות בדרך ל-17 במדד היעילות ב-32 דקות.

קלע: גרנט שרפילד – 3

היה שקט מדי. סיים עם 7 נקודות (2-6 לשתיים, 1-4 לשלוש), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו-3 אסיסטים לעומת איבוד אחד ב-27 דקות.

סמול פורוורד: איגור קולשוב – 8

פתח עם סל אחרי חטיפה ושלשה בדרך ל-5 הנקודות הראשונות במשחק, כשבסך הכל הוא היה חתום על 7 מתוך 10 הנקודות הראשונות של קבוצתו. השווה את התוצאה בתחילת המחצית השנייה. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 18 נקודות (6-10 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-3-3 מהקו), 5 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו-2 חטיפות ב-34 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Egor Koulechov – Photo Credit: Ironi Ness Ziona

פאוור פורוורד: ג’קינן גאנט – 4

חסם פעם אחר פעם בהגנה. הוריד את ההפרש ל-7 עם שלשה במהלך הרבע הרביעי, אבל בשורה התחתונה לא נתן מספיק. סיים עם 7 נקודות (2-8 לשתיים, 1-3 לשלוש), 6 ריבאונדים, 2 איבודים על אסיסט אחד ו-4 חסימות ב-33 דקות.

סנטר: קריס בנקסטון – 3

פתח עם חסימה מפלצתית. גם לקח ריבאונדים, אבל נכנס לבעיית עבירות, כולל עבירה רביעית בשלב מוקדם של המחצית השנייה. הוריד את ההפרש ל-5 עם אלי-הופ ברבע הרביעי, אבל צריך לתת יותר. סיים עם 8 נקודות (2-4 לשתיים, 4-5 מהקו), 4 ריבאונדים וסחיטה של עבירות בדרך ל-11 במדד היעילות ב-23 דקות.

ספסל

חואקין שוכמן – 2

לא היה מדויק בפעולות שעשה, כשסיים עם 0 נקודות (0-1 לשתיים, 0-2 לשלוש), 2 ריבאונדים, 2 איבודים, מינוס 6 במדד היעילות ומינוס 21 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-13 דקות.

נטע סגל – 2

הקפטן נכנס לבעיית עבירות, וסיים עם 0 נקודות (0-2 לשתיים), ריבאונד אחד, אסיסט אחד, 4 עבירות, מינוס 6 במדד היעילות ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-5 דקות.

גלעד לוי – 6

סיים פעם אחר פעם מבפנים כדי להוריד את ההפרש ל-4 בלבד עמוק בתוך הרבע השני, בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. הוריד את ההפרש לחד ספרתי בשלב מתקדם של הרבע השלישי. סיים עם 6 נקודות (3-3 לשתיים) ו-4 ריבאונדים לצד 3 איבודים ב-17 דקות, במשחק נוסף שבו הוא הפגין ניצוצות.

רועי פריצקי – 7

חילק אסיסט אחר אסיסט כדי להוריד את ההפרש ל-4 עמוק בתוך הרבע השני, בנוסף לכך שחדר באומנות. סיים עם 10 נקודות (4-5 לשתיים, 2-3 מהקו), 5 אסיסים לעומת 3 איבודים ו-13 במדד היעילות ב-15 דקות, במשחק טוב שלו.

ללא ציון: סם איוריו ויואב ויטלם (לא שיחקו מספיק)

מאמן: אורן אהרוני – 5

הכניס את פריצקי לראשונה רק בשלב מתקדם של הרבע השני, ראה כי טוב ופתח איתו את המחצית השנייה במקום שרפילד. רשם הרכב עם סגל ופריצקי. הצליח לחזור לפרקים, אבל קבוצתו הייתה פחות טובה לאורך הערב. העלה את ויטלם בסיום. נותר בודד במקום האחרון.

מצטיין המשחק – ראלי אולקינס

Rawle Alkins – Photo Credit: Ironi Ness Ziona

0 תגובות

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!