ציוני השחקנים בניצחון של עירוני נס ציונה על הפועל עפולה

אוק 6, 2023 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

עירוני נס ציונה ניצחה בבית 73:77 את הפועל עפולה בתום דרמה באולם לב המושבה במשחק הראשון העונה בליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

עירוני נס ציונה

חמישייה

רכז: אייזיה ווייטהד – 5

החטיא את הזריקות הראשונות שלו מהשדה, אך צלף שלשה בשלב מוקדם של הרבע השני. הוסיף ריבאונדים, אך איבד כדורים. צלף שלשה חשובה באמצע הרבע השלישי. נפגע סמוך לסיום, ולא חזר לשחק. היה רחוק מלהרשים, אבל למזלו האירוע הזה נגמר בניצחון.

קלע: דמונטה הארפר – 8

פתח עם סל מבפנים וסיפק חסימה מפלצתית בהגנה אחרי שאיבד כדור. גם מסר היטב, אך לצד זה המשיך להתקשות בשמירה על הכדור בידיים שלו. הטביע באמצע הרבע השני כדי להעלות את קבוצתו ליתרון ראשון. השווה את התוצאה מקו העונשין סמוך לסיום המחצית הראשונה. פתח את המחצית השנייה עם סל שהשווה את התוצאה ולקח ריבאונד, אך שוב איבד כדור. סיפק חדירה קריטית באמצע הרבע הרביעי כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו. רשם חסימת קלאץ’ על ניסיון זריקה של ספנסר וייס כשנותרה מעט יותר מדקה עד הסיום, ובדקה האחרונה גם סיפק סל שהראה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך. בשורה התחתונה, בהתקפה הוא היה יחסית מבולגן ולא הצליח לקלוע מחוץ לקשת, אך הוא הציג את הידיים היוצאות מן הכלל שלו בהגנה ועדיין היה חתום על מהלכים מנצחים בצד שבו קולעים.

Demonte Harper – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: צוף בן משה – 4

החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אך השתחרר עם התפרצות רגשות כשתיקן מבפנים אחרי ריבאונד התקפה. הביא קשיחות הגנתית שגם עלתה בעבירות.

פאוור פורוורד: וינס אדוארדס – 5

לא הורגש בפתיחה, אך בהמשך דייק בעיקר מקו העונשין.

סנטר: ג’רום מיינסי – 8

שינה זריקות בהגנה כולל חסימות אדירות, והטביע באמצע הרבע השני כדי להעלות את קבוצתו ליתרון ראשון. נלחם כהרגלו בשני צידי הפרקט. גם הגיע לקו העונשין. קלע סל קריטי כמעט מקו השלוש בדקות הסיום, מה שהראה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך. לקח ריבאונד התקפה קריטי בדקה האחרונה. סגר עניין מהקו.

ספסל

דאסטי הנאס – 8

פתח עם חדירה מושלמת. החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השלישי, ונעץ שלשה סמוך לסיום הרבע כדי להשוות מחדש את התוצאה. הוסיף סל שקירב את קבוצתו לניצחון עמוק בתוך הרבע הרביעי.

איתי שגב – 9

נלחם על ריבאונדים בשני צידי הפרקט מהרגע שנכנס, וגם הטביע, כשמייד לאחר מכן הוא סיפק סל אחרי ריבאונד התקפה. הוסיף חסימה מפלצתית בסיום הרבע הראשון. סיים מבפנים בתחילת הרבע השני, כולל סל שהוריד את היריבה לפסק זמן. נהנה משיתוף הפעולה עם תומר לוינסון. החזיר את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע הרביעי, ועשה עבודה טובה מקו העונשין. הפך מהר ובצדק לחביב הקהל.

Itay Segev – Photo Credit: Yehuda Halickman

יאיר קרביץ – 8

צלף שלשה במהלך הרבע השני, בנוסף לכך שמסר היטב למיינסי, שהשווה את התוצאה עם הטבעה. סיפק חטיפה עמוק בתוך הרבע השלישי ורץ את כל הפרקט בדרך לסל נפלא. השווה את התוצאה עם סל נפלא בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. עשה עבודה טובה מקו העונשין, כשהוא עמד בלחץ סמוך לסיום בדרך לניצחון.

תומר לוינסון – 5

מסר היטב, כשהוא הציג תיאום מושלם עם שגב. הוסיף ריבאונדים. לא הצליח לקלוע.

מאמן: אלעד חסין – 6

קבוצתו נראתה לחוצה מהמעמד בפתיחה, והוא נאלץ לקחת פסק זמן. רשם הרכב עם שגב ומיינסי, מה שהוריד את ההפרש. לא החזיר את לוינסון אחרי שהוריד אותו לספסל בפעם האחרונה, כאשר השחקן הביע את אכזבתו. זה הגיע בדם, יזע ודמעות, אבל בשורה התחתונה הוא הצליח לנצח במשחק הפתיחה של העונה לעיני הקהל הביתי. בהמשך זה כבר אמור להיראות יותר טוב.

הפועל עפולה

חמישייה

רכז: קייסי שפרד – 8

נעץ שלשה באמצע הרבע הראשון. החזיר את היתרון לקבוצתו סמוך לסיום המחצית הראשונה בזכות זריקות עונשין מדויקות. קלע סל בשלב מוקדם של המחצית השנייה, והחזיר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השלישי עם שלשה. הוסיף שלשה ששוב החזירה את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. לצד זה, איבד כדורים.

קלע: קסיוס סטנלי – 6

החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אך בהמשך רשם מהלך של סל ועבירה. צלף שלשה בתחילת הרבע השני. הגיע לקו העונשין בדקות הסיום, אך עמד בלחץ רק בחלק מהזריקות. סיפק סל קריטי שהשאיר את קבוצתו בחיים בחצי הדקה האחרונה. החטיא זריקה לאחר מכן, מה שדי חיסל את הסיכויים של קבוצתו לנצח. בסך הכל רשם בכורה שאי אפשר להסיק ממנה יותר מדי לכאן או לכאן.

סמול פורוורד: ספנסר וייס – 9

פתח עם ריבאונד והמשיך לעשות עבודה יוצאת מן הכלל מבחינה הגנתית בנוסף לכך ששלח את היריבה לפסק זמן בשלב מתקדם של הרבע הראשון אחרי שצלף שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון מבטיח. נעץ עוד שלשה כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של המחצית הראשונה, והוסיף עוד אחת. סגר את המחצית עם עוד ריבאונד. החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של המחצית השנייה. הוריד את ההפרש לנקודה בלבד עם עוד שלשה עמוק בתוך הרבע הרביעי. סיפק חטיפה קריטית כשנותרה מעט יותר מדקה עד הסיום, אך נחסם כשזרק שלשה. רשם אסיסט גדול מכדור חוץ שזרק בחצי הדקה האחרונה, מה שהשאיר את קבוצתו בחיים. עשה משחק הירואי, שלצערו לא הספיק לניצחון.

Spencer Weisz – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: טיירן דה לאטיבודייר – 3

סיפק סל נהדר בפתיחה, אך לאחר מכן החטיא את כל הזריקות שלו, כשהוא לקח על עצמו המון.

סנטר: יאניק מוריירה – 7

פתח עם סל מחצי מרחק והמשיך לסיים מבפנים. נעלם מבחינה התקפית במשך דקות ארוכות, אך חזר לקלוע מחצי מרחק בתחילת הרבע הרביעי כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו, והשווה מחדש את התוצאה באמצע הרבע הרביעי כאשר מייד לאחר מכן הוא הדביק חסימה בהגנה. יצא בחמש עבירות.

ספסל

נועם אביבי – 8

לקח ריבאונדים בשני צידי הפרקט כולל מהלכים שבהם הוא תיקן מבפנים אחרי ריבאונדים בהתקפה. סיפק סלים רצופים בשלב מתקדם של המחצית הראשונה כדי להשוות את התוצאה. פחות השפיע במחצית השנייה.

לוקאס גולדנברג – 5

לא הורגש בדקות הראשונות שלו, אך מסר בצורה מדויקת והשווה את התוצאה עמוק בתוך הרבע השלישי.

תומר אסייג – 7

מסר היטב וצלף שלשה, אך בהמשך איבד כדורים. השווה את התוצאה בשלב מתקדם של הרבע השלישי, ועשה זאת שוב בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. יצא בחמש עבירות. לא רשם אחוזים טובים, אך בסך הכל גילה יכולת טובה.

ללא ציון: מוריאל לוטאטי (לא שיחק מספיק)

מאמן: רועי פרל – 7

פתח עם וייס בעמדת הסמול פורוורד. קבוצתו פתחה את המשחק בצורה יוצאת מן הכלל עם קשיחות הגנתית מדהימה, ולמרות שבהמשך הייתה ירידה הוא עדיין שלט ברוב המוחלט של המשחק. בחר להחזיר את סטנלי בדקות הסיום, וקיבל ממנו נקודות. מיעט לשתף את לוטאטי. יוצא עם המחמאות ותקוות להמשך בעקבות הופעה טובה מול קבוצה איכותית, אך לצערו לא עם הניצחון.

מצטיין המשחק – איתי שגב

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!