ציוני השחקנים בניצחון של מכבי תל אביב על הפועל באר שבע

אפר 20, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

מכבי תל אביב ניצחה בבית 77:90 את הפועל באר שבע בהיכל מנורה מבטחים במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מכבי תל אביב

חמישייה

רכז: ג’ו תומאסון – 7

קלע שלשות מוקדמות. סיפק חדירה מושלמת באמצע הרבע השני, והחזיר לקבוצתו את היתרון עם שלשה. לא הוסיף נקודות במחצית השנייה. סיים עם 11 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 3 מ-4 לשלוש), 3 ריבאונדים ו-4 איבודים לצד אסיסט אחד ב-19 דקות.

Joe Thomasson – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: ווייד בולדווין – 7

פתח היטב כשקלע בצורה נהדרת בנוסף לכך שסיפק שואו טיים עם אסיסט לאלי-הופ של אנטוניוס קליבלנד ולאחר מכן הטביע בעצמו אחרי חטיפה. השווה את התוצאה עם שלשה ברבע השני. קיבל מנוחה במחצית השנייה. סיים עם 8 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 2 מ-2 לשלוש) ופלוס 7 במדד הפלוס-מינוס תוך 8 דקות.

סמול פורוורד: אנטוניוס קליבלנד – 7

התעופף לאלי-הופ מפלצתי אופייני, חסם בהגנה ובהמשך סיפק עוד הטבעה מפלצתית אחרי חטיפה. סיים עם 8 נקודות (3 מ-6 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-2 מ-2 מקו העונשין), 3 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ב-22 דקות.

פאוור פורוורד: ג’ייק כהן – 7

לקח ריבאונדים בנוסף לכך שמסר בחוכמה. קינח עם זריקות עונשין מדויקות שהיוו את הנקודות היחידות שלו במשחק. סיים עם 2 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 7 ריבאונדים, 5 אסיסטים לעומת איבוד אחד ופלוס 15 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-28 דקות (הכי גבוה בקבוצתו).

סנטר: ג’וש ניבו – 7

דייק מבפנים בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. פתח את המחצית השנייה עם 4 נקודות כולל הטבעה בזכות אסיסטים של תמיר בלאט. סיים עם 10 נקודות (5 מ-8 לשתיים) ו-4 ריבאונדים ב-14 דקות.

ספסל

תמיר בלאט – 8

היווה איום מחוץ לקשת, וחילק אסיסטים לניבו בתחילת המחצית השנייה. הוסיף אסיסטים לרומן סורקין ברבע הרביעי. סיים עם 9 נקודות (2 מ-5 לשלוש, 3 מ-3 מהקו), 7 אסיסטים לעומת 2 איבודים, 16 במדד היעילות ופלוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות.

ג’יימס ווב – 7

לקח ריבאונדים, סיפק ברבע השלישי הטבעה מפלצתית ביד אחת אחרי כדרור, הוסיף לאחר מכן מהלך של סל ועבירה וחתם את הרבע עם הטבעה נוספת. המשיך לדייק מבפנים גם ברבע הרביעי. סיים עם 11 נקודות (5 מ-5 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו), 7 ריבאונדים ו-16 במדד היעילות ב-21 דקות.

רומן סורקין – 9

החזיר את היתרון לקבוצתו עם שלשה ברבע השני. סיפק סלים מבפנים אחרי ריבאונדים בהתקפה, חסם בהגנה והוסיף ריבאונדים באותו צד של הפרקט. גם מסר בחוכמה. המשיך לדייק מבפנים, כולל הטבעה עוצמתית. סיים עם 21 נקודות (7 מ-13 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש ו-4 מ-4 מהקו), 9 ריבאונדים, 2 אסיסטים, 28 במדד היעילות ופלוס 13 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות. שחקן העונה בליגת העל.

Roman Sorkin – Photo Credit: Basket.co.il

ג’ון דיברתולומיאו – 7

הקפטן חזר מהפציעה, ונלחם על הפרקט כמו תמיד בדרך לריבאונדים בשני הצדדים. החזיר את היתרון לקבוצתו עם זריקות עונשין מדויקות עמוק בתוך הרבע השני, וחתם את המחצית הראשונה עם שלשה. סיים עם 8 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 2 מ-2 מהקו), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו-11 במדד היעילות לצד מינוס 7 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-18 דקות.

John DiBartolomeo – Photo Credit: Basket.co.il

עומר מאייר – 5

התקשה להיכנס טוב למשחק, כאשר הוא רשם איבודים והחטיא את הזריקות שלו מהשדה. חילק אסיסטים בסופי רבעים, ובסופו של דבר עלה על לוח הקלעים עם זריקות עונשין מדויקות. סיים עם 2 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 2 אסיסטים, 2 איבודים, מינוס 5 במדד היעילות ופלוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות.

ללא ציון: ירון גולדמן (לא שיחק מספיק)

מאמן: עודד קטש – 8

קבוצתו שיחקה בהילוך ראשון בפתיחה וזה הספיק, והוא העלה את מאייר. אלא שהעניינים הסתבכו מעט, כשהיתרון עבר ליריבה. פתח את המחצית השנייה עם בלאט ודיברתולומיאו במקום תומאסון ובולדווין, כאשר הוא נתן לאחרון מנוחה בכל 20 הדקות האחרונות, וקבוצתו שייטה בדרך לניצחון. העלה את גולדמן בדקות הסיום. השיג ניצחון ליגה 18 ברציפות, רגע לפני הפלייאוף ביורוליג.

הפועל באר שבע

חמישייה

רכז: מייק לואיס – 7

לא כפה את עצמו על המשחק, ועדיין הצליח לקלוע היטב כולל שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השני. סיים עם 13 נקודות (3 מ-6 לשתיים 2 מ-7 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו) ו-4 אסיסטים לצד מינוס 17 במדד הפלוס-מינוס ב-29 דקות.

קלע: גרנט שרפילד – 7

צלף שתי שלשות רצופות כדי להשוות את התוצאה בשלב מתקדם של הרבע הראשון, וקלע פעם אחר פעם מחצי מרחק באמצע הרבע השני. סיים עם 16 נקודות (3 מ-7 לשתיים, 3 מ-6 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 6 ריבאונדים וסחיטה של 6 עבירות ב-30 דקות.

Grant Sherfield – Photo Credit: Basket.co.il

סמול פורוורד: איגור קולשוב – 5

פתח עם 7 הנקודות הראשונות של קבוצתו תוך שנלחם על ריבאונדים בהתקפה, אבל נעלם לאחר מכן למעט שלשה עמוק בתוך הרבע הרביעי. סיים עם 10 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש), 6 ריבאונדים (3 בהתקפה) ו-4 אסיסטים לעומת 2 איבודים בדרך למדד 14 ב-29 דקות.

פאוור פורוורד: ג’קינן גאנט – 7

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, הטביע לאחר מכן ובסופו של דבר צלף שלשה. גם חסם כמה פעמים בהגנה, והשווה את התוצאה בשלב מתקדם של הרבע השני. סיים עם 15 נקודות (5 מ-8 לשתיים, 1 מ-7 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ו-3 חסימות לצד מינוס 22 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-30 דקות.

סנטר: ג’רוויס וויליאמס – 5

החזיר את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע השני, והשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. הטביע ברבע הרביעי, אבל התקשה ברוב הפעמים שניסה לדייק מבפנים. סיים עם 8 נקודות (2 מ-7 לשתיים, 4 מ-4 מהקו), 9 ריבאונדים (6 בהתקפה), 2 אסיסטים ללא שום איבוד ו-17 במדד היעילות ב-34 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

ספסל

סם איוריו – 5

הטביע. סיים עם 2 נקודות (1 מ-6 לשתיים), 3 ריבאונדים, 3 אסיסטים ללא שום איבוד, מינוס אחד במדד היעילות ופלוס 10 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-15 דקות.

חואקין שוכמן – 6

העביר את היתרון לקבוצתו עם שלשה עמוק בתוך הרבע הראשון. הוסיף סלים שהורידו את ההפרש בדקות הסיום, ויצא בחמש עבירות. סיים עם 10 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 1 מ-6 לשלוש ו-3 מ-4 מהקו), 4 ריבאונדים, 3 אסיסטים ללא שום איבוד ופלוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות.

רועי פריצקי – 5

חזר מהפציעה, וסיפק סל מבפנים בתחילת הרבע השני. סיים עם 3 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 1 מ-2 מהקו), מינוס 1 במדד היעילות ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-14 דקות.

ללא ציון: נטע סגל ויואב ויטלם (לא שיחקו מספיק)

מאמן: אורן אהרוני – 5

קבוצתו שיחקה ללא רגשי נחיתות בפתיחה, והוא לקח פסק זמן כשהיריבה החלה לספק שואו טיים. חניכיו עלו ליתרון, אלא שבהמשך השליטה הייתה צהובה באופן מוחלט. שוב ייבש את גלעד לוי ורון ציפר. העלה את ויטלם בסיום.

מצטיין המשחק – רומן סורקין

Roman Sorkin – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!