ציוני השחקנים בניצחון של מכבי תל אביב על הפועל אילת

מרץ 4, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה 

מכבי תל אביב ניצחה בחוץ 70:85 את הפועל אילת באולם בגין במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל אילת 

חמישייה

רכז: ג’רמי סנגלין – 7

צלף שלשות שנגסו בהפרש במהלך הרבע הראשון בבכורה שלו, בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. צלף שלשה גם בפתיחת המחצית השנייה, והוריד את ההפרש לחד ספרתי עם שלשה נוספת. לצד זה, התקשה לסיים מבפנים. סיים עם 16 נקודות (1 מ-5 לשתיים, 4 מ-7 לשלוש ו-2 מ-3 מקו העונשין), 4 ריבאונדים ו-4 אסיסטים בדרך למדד 17 ב-29 דקות.

Jeremy Senglin and John DiBartolomeo – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: אור אשכנזי – 4

לא הורגש בפתיחה. לקח את הזריקה הראשונה והיחידה שלו רק עמוק בתוך הרבע השלישי, והחטיא אותה. סיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשלוש), 2 אסיסטים וריבאונד אחד ב-16 דקות.

סמול פורוורד: אלייז’ה סטוארט – 7

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אך גם פרץ את הסכר עבור קבוצתו עם שלשה, בנוסף לכך שחסם בהגנה, סחט עבירה לשלוש זריקות והוריד את ההפרש לנקודה בלבד ברבע הראשון עם סל אחרי ריבאונד התקפה. אלא שאז הוא חזר להחטיא. סחט עבירה בלתי ספורטיבית מג’ייק כהן בשלב מוקדם של המחצית השנייה, אך עשה בעצמו עבירה כזאת על ג’וש ניבו. חתם את הרבע השלישי עם סל אחרי ריבאונד התקפה. לצד זה, לא הצליח לקלוע זריקות חשובות ברבע הרביעי. סיים עם 20 נקודות (3 מ-7 לשתיים, 3 מ-12 לשלוש ו-5 מ-6 מהקו), 5 ריבאונדים (3 בהתקפה) ו-3 אסיסטים ב-34 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

Elijah Stewart – Photo Credit: Basket.co.il

פאוור פורוורד: עמית זיס – 5

לקח ריבאונדים בשני צידי הפרקט, אך גם צבר עבירות מוקדמות. לא היה בכיוון בזריקות שלו. סיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש), 8 ריבאונדים, 2 אסיסטים ו-3 חטיפות בדרך למדד 9 ב-31 דקות, כשלצד הלחימה דרוש שיפור דחוף בצד ההתקפי.

סנטר: ג’וואן ג’ונסון – 7

התקשה לסיים מבפנים בפתיחה, ועצר את הסחף סופסוף כמה דקות אחרי תחילת הרבע השני. הוריד את ההפרש ל-7 עם פוט-בק באמצע הרבע השלישי, והוסיף סל נהדר שהוריד את ההפרש ל-5. המשיך להטביע ולספק סלים לשתיים, בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. סיים עם 16 נקודות (8 מ-15 לשתיים, 0 מ-1 מהקו) ו-6 ריבאונדים ב-32 דקות.

JaJuan Johnson – Photo Credit: Basket.co.il

ספסל

ארטיום זאבלין – 5

לא היה מדויק בפעולות הראשונות שלו. סיים עם 2 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש), ריבאונד אחד, 3 עבירות ומדד של מינוס 2 ב-8 דקות.

סקאר אנום – 4

החטיא את הזריקות הראשונות שלו. צלף שלשות שנגסו בהפרש ברבע השני, אבל חוץ מזה היה במשחק די חלש. סיים עם 8 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 2 מ-7 לשלוש), 0 במדד היעילות ומינוס 18 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-27 דקות.

עידו הראל – 6

צלף שתי שלשות שנגסו בהפרש ברבע הרביעי, כשהשנייה הורידה את ההפרש לחד ספרתי. סיים עם 6 נקודות (2 מ-4 לשלוש) ב-13 דקות.

ללא ציון: קורן ז’ורנו ויהונתן לוי (לא שיחקו מספיק)

מאמן: יוריצה גולמאץ – 5

לקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה בשני צידי הפרקט לעיני הקהל הביתי. קבוצתו החלה לנגוס בהפרש, אלא שהיא פתחה בצורה רעה גם את הרבע השני, והוא נאלץ לקחת פסק זמן. קבוצתו ניסתה לחזור, אבל זה לא היה מספיק. קבוצתו רשמה הופעה די מאכזבת בדרך להפסדו הראשון בתפקיד, אבל זה בסדר גמור.

מכבי תל אביב

חמישייה

רכז: לורנזו בראון – 8

פתח עם שלשה, וחילק אסיסטים לג’וש ניבו. המשיך למסור באומנות. לצד זה, איבד כדורים ברבע הרביעי. קלע סל חשוב שהחזיר את קבוצתו ליתרון דו ספרתי, כשהוא גם קינח עם עוד אסיסטים וחסימה בהגנה. סיים עם שיא קריירה של 14 אסיסטים, בנוסף ל-7 נקודות (2 מ-11 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש) לצד מינוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות, כלומר דווקא ב-13 הדקות בלעדיו קבוצתו הייתה בפלוס 16.

Lorenzo Brown – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: ג’ון דיברתולומיאו – 9

הקפטן היה חתום על 6 הנקודות הראשונות של קבוצתו, כשהוא השתלט על ריבאונד התקפה ומסר כדור לשלשה של בראון, ולאחר מכן קלע בעצמו מחוץ לקשת. המשיך לקלוע היטב בדרך לבריחה של קבוצתו ברבע השני, וחתם את המחצית הראשונה עם סל אחרי ריבאונד התקפה. לא היה צריך לעשות הרבה במחצית השנייה. סיים עם 13 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 3 מ-4 לשלוש), 6 ריבאונדים ופלוס 19 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-33 דקות (הכי גבוה בקבוצתו).

סמול פורוורד: בונזי קולסון – 6

היה די שקט ברוב הזמן, אך עדיין קלע שלשה ששמרה על מרווח ביטחון עבור קבוצתו בשלב מתקדם של הרבע הראשון והוסיף הטבעה ברבע הרביעי בדרך ליתרון שיא של 17. גם סיפק סל שהראה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך. סיים עם 7 נקודות (2 מ-6 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש), 4 ריבאונדים ופלוס 17 במדד הפלוס-מינוס ב-32 דקות.

פאוור פורוורד: ג’ייק כהן – 6

דייק מבפנים. עשה עבירה בלתי ספורטיבית בשלב מוקדם של המחצית השנייה. סיים עם 4 נקודות (2 מ-2 לשתיים) ב-17 דקות.

סנטר: ג’וש ניבו – 9

השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט ונהנה משיתוף הפעולה עם בראון כדי לספק סלים מבפנים. הטביע בעוצמה כדי לשלוח את היריבה לפסק זמן כמה דקות אחר תחילת הרבע השני. גם דייק מקו העונשין. סחט עבירה בלתי ספורטיבית מסטוארט. סיים עם דאבל-דאבל של 19 נקודות ( 7 מ-10 לשתיים, 5 מ-6 מהקו) ו-10 ריבאונדים (4 בהתקפה) בדרך למדד 28 ב-28 דקות מול קבוצתו לשעבר.

ספסל

רפי מנקו – 7

עצר את הריצה של היריבה באמצע הרבע השלישי עם שלשה, ונעץ שלשה נוספת עמוק בתוך הרבע כדי להחזיר את קבוצתו ליתרון 15. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 9 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 2 מ-5 לשוש ו-1 מ-2 מהקו) ו-3 ריבאונדים ב-23 דקות.

חסיאל ריברו – 9

סיפק נקודות כשנכנס, בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. תרם סל חשוב אחרי ריבאונד התקפה בשלב מתקדם של הרבע השלישי. קלע את זריקות העונשין הראשונות שלו, אך החטיא זריקה אחר זריקה ברבע השלישי. עם זאת, גם סיפק סל אחר סל מבפנים כדי להוביל את הבריחה המחודשת של קבוצתו. סיים עם 18 נקודות (6 מ-7 לשתיים, 6 מ-10 מהקו), 9 ריבאונדים (3 בהתקפה) וסחיטה של 7 עבירות בדרך למדד 25 תוך 19 דקות בלבד.

ג’ו תומאסון – 7

לקח ריבאונדים, צלף שלשות וחילק אסיסטים. סיים עם 8 נקודות (0 מ-2 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ו-6 אסיסטים לעומת איבוד אחד ב-21 דקות.

Joe Thomasson – Photo Credit: Basket.co.il

מאמן: עודד קטש – 8

הגיע מראש עם סגל קצר, ונאלץ להסתדר גם ללא תמיר בלאט, שחש כאבים בברכו סמוך להתמודדות. קבוצתו פתחה היטב בשני צידי הפרקט, אלא שלאחר מכן חלה ירידה, והוא לא לקח פסק זמן למרות המומנטום של היריבה. פתח את המחצית השנייה עם תומאסון במקום דיברתולומיאו. לקח פסק זמן בעקבות הנגיסה של אילת בהפרש באמצע הרבע. הצליח בסופו של דבר לנצח בלי בעיות מיותרות, כשקבוצתו לחצה על הגז בכל עת שרצתה. חזר למקום הראשון בטבלה בזכות ניצחון ליגה תשיעי ברציפות.

מצטיין המשחק – ג’וש ניבו

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!