ציוני השחקנים בניצחון של מכבי תל אביב על הפועל גליל עליון

פבר 18, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב ניצחה בבית 81:89 את הפועל גליל עליון בהיכל מנורה מבטחים במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מכבי תל אביב

חמישייה

רכז: לורנזו בראון – 9

התקשה לסיים מבפנים כשחדר פעם אחר פעם בפתיחה, ואיבד כדורים. זרק פעם אחר פעם מחוץ לקשת בתחילת המחצית השנייה, וקלע שלוש שלשות כולל אחת שהשוותה את התוצאה, כשלאחר מכן הוא הוסיף סל מבפנים שהעביר את היתרון לקבוצתו. גם חילק אסיסטים, וחדר היטב במהלך הרבע הרביעי. סיים עם 24 נקודות (6 מ-11 לשתיים, 3 מ-7 לשלוש ו-3 מ-5 מקו העונשין), 8 אסיסטים ו-2 חטיפות ב-27 דקות, כשהוא סופסוף חזר לספק רגעי קסם בהיכל בזכות מחצית שנייה של 20 נקודות.

Loreno Brown and James Webb – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ג’ון דיברתולומיאו – 3

הקפטן השתלט על ריבאונדים, אבל החטיא את כל הזריקות שלו. סיים עם 0 נקודות (0 מ-5 מהשדה), 3 ריבאונדים, 3 חטיפות, מינוס 1 במדד היעילות ומינוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-30 דקות.

סמול פורוורד: אנטוניוס קליבלנד – 8

תרם סלים נהדרים, כולל השלשה הראשונה של קבוצתו, והמשיך לקלוע, כולל שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. גם חסם וחטף בצורה מרשימה בהגנה. סיים עם 11 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו) ו-4 ריבאונדים בדרך למדד 16 לצד מינוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-20 דקות, כלומר ב-20 הדקות בלעדיו קבוצתו הייתה בפלוס 18.

Antonius Cleveland – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: ג’ייק כהן – 4

החטיא את השלשות שזרק בפתיחה. סיים עם 0 נקודות (0 מ-2 לשלוש) ו-4 ריבאונדים ב-8 דקות.

סנטר: ג’וש ניבו – 9

נלחם על ריבאונדים בהתקפה בפתיחה, אבל לא לגמרי הצליח להשתלט על הכדורים. השתחרר עם הטבעה מפלצתית שעצרה ריצת 0:11 של היריבה. גם סחט עבירות בדרך לקו. המשיך לדייק מבפנים, כולל סל אחרי ריבאונד התקפה שהחזיר את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע הרביעי. סיים עם דאבל-דאבל של 17 נקודות (6 מ-7 לשתיים, 5 מ-6 מהקו) ו-10 ריבאונדים (5 בהתקפה) לצד 3 איבודים בדרך למדד 28 ב-28 דקות.

Josh Nebo – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

ג’יימס ווב – 5

השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט ולא היה בכיוון במצבים שאליהם הגיע, למעט סל שהחזיר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השלישי. סיים עם 2 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש), 5 ריבאונדים (3 בהתקפה) ופלוס 16 במדד הפלוס-מינוס ב-20 דקות.

רפי מנקו – 4

החטיא את השלשות שזרק. סיים עם 3 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 8 ריבאונדים ופלוס 20 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-21 דקות.

ווייד בולדווין – 9

סיפק סלים נהדרים מבפנים ומסר באומנות, אבל גם איבד כדורים. חסם בהגנה, ודייק מהקו במאני טיים. סיים עם 18 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש ו-7 מ-8 מהקו), 8 אסיסטים לעומת 4 איבודים, 2 חסימות, 5 עבירות וסחיטה של 7 עבירות בדרך למדד 22 בנוסף לפלוס 18 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

Wade Baldwin – Photo Credit: Yehuda Halickman

רומן סורקין – 8

פתח עם 4 נקודות רצופות שהחלו לנגוס בהפרש, והוסיף הטבעה מפלצתית. גם לקח ריבאונדים, אבל לצערו עשה עבירה בלתי ספורטיבית במהלך הרבע השני. החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע הרביעי, וסגר סיפור מהקו. סיים עם 14 נקודות (6 מ-7 לשתיים, 2 מ-2 מהקו) ו-6 ריבאונדים בדרך למדד 17 ב-19 דקות, כשבקצב הזה הוא בדרך הנכונה לזכות בתואר השחקן הישראלי המצטיין של העונה.

Roman Sorkin – Photo Credit: Yehuda Halickman

מאמן: עודד קטש – 6

נאלץ להסתדר ללא תמיר בלאט לקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה, שבה קבוצתו ספגה ריצת 11:0 לעיני הקהל הביתי בדרך לפיגור 11:3. העלה את בולדווין מהספסל. החל לחזור בחסות המחליפים, אלא שזה לא המשיך יותר מדי זמן, והוא לקח פסק זמן בעקבות הנפילה באמצע הרבע השני. פתח את המחצית השנייה עם בולדווין, מנקו ו-ווב במקום דיברתולומיאו, קליבלנד וכהן, ובסופו של דבר הצליח לחזור ולנצח, כשהוא יוצא לפגרה במצב טוב שבו קבוצתו מתקרבת לפסגה בזכות ניצחון ליגה שביעי ברציפות.

חמישייה

רכז: רועי הובר – 7

ניווט היטב את הספינה בפתיחה כשחילק אסיסטים ונעץ שלשה ששלחה את הירבה לפסק זמן ברבע הראשון. הוסיף שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו בתחילת הרבע הרביעי, אבל לא היה מדויק בפעולות שלו במאני טיים. סיים עם 8 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 2 מ-7 לשלוש), 7 אסיסטים לעומת 3 איבודים ופלוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-30 דקות.

Roi Huber – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ג’יימס פלדין – 5

העלה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי ברבע הראשון בנוסף לכך שמסר בחוכמה. לצד זה, לא היה הכי מדויק בזריקות שלו מבחוץ. סיים עם 7 נקודות (2 מ-6 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש), 5 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ב-32 דקות.

סמול פורוורד: לוטן אמסלם – 8

פתח עם סלים נהדרים מבפנים וממרחק בנוסף לכך שלקח ריבאונדים וסחט עבירות. השווה את התוצאה באמצע הרבע הרביעי, אבל גם לא עמד בלחץ מהקו במאני טיים, ולצערו יצא בחמש עבירות. סיים עם 15 נקודות (4 מ-5 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-4 מ-8 מהקו), 7 ריבאונדים (3 בהתקפה) וסחיטה של 6 עבירות ב-31 דקות.

Roi Huber and Lotan Amsalem – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: ליאור קררה – 8

מסר בחוכמה וסיים מבפנים. רשם איירבול בזריקה לשלוש, אבל סיים את המחצית הראשונה עם סל אחרי ריבאונד התקפה. סיים עם 12 נקודות (6 מ-8 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש), 5 אסיסטים פלוס 2 במדד הפלוס-מינוס ו-5 עבירות ב-29 דקות.

Lior Carreira – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: מירון רוינה – 5

נפגע בפתיחה, וחזר בתחילת המחצית השנייה. השווה את התוצאה עם סל אחרי ריבאונד התקפה ברבע השלישי, וסיים עם 2 נקודות ו-3 ריבאונדים (2 בהתקפה) ב-7 דקות.

ספסל

אלפונסו אנדרסון – 6

דייק מבפנים פעם אחר פעם כשנכנס, וצלף שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע השלישי. סיים עם 7 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש) ו-5 ריבאונדים ב-23 דקות.

עומאר סילבריו – 9

תרם סלים נהדרים, כולל מהלך של סל ועבירה כדי להשוות את התוצאה בשלב מתקדם של הרבע השלישי. גם השיג חטיפות, והחזיר את היתרון לקבוצתו מהקו עם זריקות עונשין מדויקות באמצע הרבע הרביעי. לצד זה, לא היה הכי מדויק בזריקות שלו מבחוץ, כולל במאני טיים. סיים עם 27 נקודות (7 מ-8 לשתיים, 1 מ-7 לשלוש ו-10 מ-11 מהקו), 2 חטיפות וסחיטה של 7 עבירות ב-26 דקות.

Omar Silverio – Photo Credit: Yehuda Halickman

דניאל רוזנבאום – 5

פתח עם שלשה והשתלט על ריבאונדים, אבל לא היה מדויק בזריקות הבאות שלו. סיים עם 3 נקודות (1 מ-4 לשלוש) ומינוס 12 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-17 דקות.

יהל פלג – 3

לא היה בכיוון במצבים שאליהם הגיע, וסיים עם 0 נקודות (0 מ-3 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש), מינוס 3 במדד היעילות ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-5 דקות.

מאמן: ברק פלג – 8

קבוצתו פתחה בצורה יוצאת מן הכלל בשני צידי הפרקט בדרך ליתרון 9:23, והוא לקח פסק זמן כשסורקין החל לנגוס בהפרש עם 4 נקודות רצופות. הקאמבק הצהוב המשיך, אלא שאז הוא חזר לשלוט. לצערו, היריבה חזרה ברבע השלישי, ובמאני טיים חניכיו כבר נפלו מהרגליים. שוב יוצא עם המחמאות, אבל לא עם הניצחון.

מצטיין המשחק – לורנזו בראון

Yahel Peleg and Barak Peleg – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!