ציוני השחקנים בניצחון של מכבי תל אביב על מכבי רמת גן

פבר 13, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב ניצחה בבית 75:92 את מכבי עירוני רמת גן בהיכל מנורה מבטחים במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מכבי תל אביב

חמישייה

רכז: ווייד בולדווין – 8

היה מאוד פעיל בפתיחה, וסיפק סלים מבפנים לצד איבודים. קלע סלים נהדרים ברבע השלישי. סיים עם 14 נקודות (5 מ-5 מקו העונשין) ב-18 דקות ו-4 אסיסטים לצד 5 איבודים.

קלע: ג’ון דיברתולומיאו – 7

הקפטן קלע מכל טווח, אבל דווקא אחרי שצלף שלשה מוקדמת הוא לא היה מדויק בזריקות הבאות שלו לשלוש. בסופו של דבר הוא סגר סיפור עם מהלך של שלשה ועבירה. סיים עם 13 נקודות (2 מ-4 לשלוש, 5 מ-6 מהקו).

סמול פורוורד: אנטוניוס קליבלנד – 6

פתח עם הטבעה מפלצתית, והביא את כוחו ההגנתי תוך שלקח ריבאונדים. סיים עם 4 נקודות (2 מ-2 לשתיים) ו-5 ריבאונדים ב-13 דקות.

Antonius Cleveland – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: ג’ייק כהן – 4

בקושי הורגש במשחק שבו הוא לא קלע אף נקודה ב-16 דקות, אך הספיק לרשום 4 אסיסטים.

סנטר: ג’וש ניבו – 8

דייק מבפנים פעם אחר פעם מהפתיחה, כולל סל אחרי כדרור. גם לקח ריבאונדים. לצד זה, החטיא זריקות עונשין. קינח עם אלי-הופ. סיים עם 15 נקודות (6 מ-7 לשתיים, 3 מ-6 מהקו), 8 ריבאונדים וסחיטה של 6 עבירות בדרך למדד 23.

ספסל

תמיר בלאט – 9

רשם עליות ומורדות בכל הנוגע ליכולת הקליעה, וסידר מצבים לניבו. גם סחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות, ותרם בהגנה. סיים עם 18 נקודות (3 מ-3 לשתיים, 2 מ-7 לשלוש ו-6 מ-6 מהקו), 6 אסיסטים ו-4 ריבאונדים בדרך למדד 23.

Tamir Blatt – Photo Credit: Yehuda Halickman

רפי מנקו – 5

לא היה חד בפעולות הראשונות שלו, אבל צלף שלשה כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו זמן לא רב לפני סיום המחצית הראשונה. גם לקח ריבאונדים, וחסם בהגנה. סיים עם 5 נקודות (1 מ-4 לשלוש) ו-6 ריבאונדים.

ג’יימס ווב – 3

החטיא במצבים שאליהם הגיע מהשדה. סיים עם 2 נקודות שהגיעו מהקו (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש) בנוסף ל-4 ריבאונדים.

ג’ו תומאסון – 6

צלף שלשה בבכורה לצד איבודים וכניסה לבעיית עבירות. עבר את טבילת האש הראשונית בהצלחה, גם אם לא הרשים. סיים עם 7 נקודות ו-4 ריבאונדים ב-12 דקות.

Joe Thomasson – Photo Credit: Yehuda Halickman

רומן סורקין – 8

לא תרם בהתחלה, אבל סיים את הרבע השלישי עם סלים מבפנים, והוסיף עוד סלים ברבע הרביעי, כולל הטבעות, שקירבו את קבוצתו לניצחון. קינח עם אסיסט לאלי-הופ של ניבו והטבעה נוספת. סיים עם 14 נקודות (7 מ-8 לשתיים) ופלוס 17 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-22 דקות.

Roman Sorkin – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: עומר מאייר (לא שיחק מספיק)

מאמן: עודד קטש – 6

פתח עם חמישייה די נדירה, שהביאה קשיחות הגנתית בפתיחה, אלא שברבע השני חלה ירידה חדה, כאשר משם קבוצתו לא הרשימה במשך דקות ארוכות. בסופו של דבר הצליח להביא ניצחון ליגה חמישי ברציפות בזכות רבע רביעי מוצלח לעיני הקהל הביתי, כשהוא החל לשלב את תומאסון ובסיום גם העלה את מאייר.

מכבי עירוני רמת גן

חמישייה

רכז: קנדל מקולום – 7

תרם סלים לשתיים, והעביר את היתרון לקבוצתו עם נקודות מהקו באמצע הרבע השני, אלא שהוא פחות השפיע ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 15 נקודות (6 מ-13 לשתיים) ו-3 אסיסטים בלבד לעומת 4 איבודים ב-32 דקות.

קלע: אדם אריאל – 5

הקפטן החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אבל לקח ריבאונדים. בשורה התחתונה, הצליח לתרום בכמה אספקטים, אבל לא הצליח להביא את הלחם והחמאה שלו – יכולת הקליעה מבחוץ. סיים עם 5 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 5 ריבאונדים, 3 אסיסטים ו-2 חטיפות ב-32 דקות

סמול פורוורד: כרם משעור – 4

תרם נקודות בפתיחה, אבל לאחר מכן לא היה מדויק במצבים שאליהם הגיע. קלע שלשה בגארבג’ טיים. סיים עם 7 נקודות (1 מ-5 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש), 4 ריבאונדים ו-0 במדד היעילות ב-22 דקות.

פאוור פורוורד: אייזיה מיילס – 6

לא היה מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, וצבר עבירות. אלא שהוא התעורר עם נקודות ברבע השלישי, והוסיף ריבאונדים. סיים עם 12 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש ו-5 מ-6 מהקו) שהגיעו כולן במחצית השנייה בנוסף ל-5 ריבאונדים ב-30 דקות.

סנטר: בניה סרור – 4

חטף “פוסטר” על הראש מקליבלנד והחטיא לייאפ פשוט במקום להטביע במשחק שבו הוא לא היה מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל בסופו של דבר הצליח להטביע עם פוט-בק. סיים עם משחק לא טוב דווקא אחרי תקופה נהדרת, כשהפעם הוא רשם 2 נקודות (1 מ-3 לשתיים) ו-3 ריבאונדים ב-20 דקות.

ספסל

ג’יי פי טוקוטו – 6

שיחק אחרי שלא חש בטוב ועבר מבחן כשירות לפני המשחק. לקח ריבאונדים, אבל החטיא הטבעה. קלע מחצי מרחק, והעביר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השלישי עם סל מבפנים. סיים עם 9 נקודות ומינוס 17 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-22 דקות.

אלכס המילטון – 9

פרץ את הסכר מחוץ לקשת עבור קבוצתו, הטביע אחרי חטיפה והמשיך לספק נקודות כדי להשוות את התוצאה במהלך הרבע השני. נעץ עוד שלשה כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השני, כל הדרך ל-16 נקודות בסך הכל ברבע הזה. החזיר את היתרון לקבוצתו פעם אחר פעם עם סלים גדולים עמוק בתוך הרבע השלישי, אבל לא הצליח לתרום במאני טיים. סיים עם 25 נקודות (6 מ-11 לשתיים, 3 מ-6 לשלוש ו-4 מ-6 מהקו), 5 חטיפות, 4 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ללא שום איבוד בדרך למדד 31 ב-28 דקות, כשאם הוא היה מוביל את קבוצתו לניצחון היינו מדברים על ציון מושלם.

Alex Hamilton – Photo Credit: Yehuda Halickman

יהל מלמד – 4

צבר עבירות מהרגע שנכנס, וסיים עם 4 כאלו ב-8 דקות.

ללא ציון: הראל דדון, עומר מרינוב ורועי בן-כוכב (לא שיחקו מספיק)

מאמן: שמוליק ברנר – 7

נאלץ להסתדר ללא ג’ורדן כהן, שחלה בדלקת ריאות. לקח פסק זמן במהלך הרבע הראשון בעקבות השליטה של הקבוצה הביתית. לאחר מכן קבוצתו חזרה, אבל הוא לקח פסק זמן בעקבות מיני-מומנטום של היריבה בשלב מתקדם של הרבע השני. הצליח לכפות קרב צמוד עד הרבע הרביעי, אלא ששם קבוצתו נשברה. העלה את הצעירים בסיום. בשורה התחתונה, התוצאה הסופית לא מעידה על הדרך, שממשיכה להיות טובה.

מצטייני המשחק – תמיר בלאט ואלכס המילטון

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!