ציוני השחקנים בניצחון של מכבי תל אביב על הפועל תל אביב

פבר 11, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב הביסה בבית 78:95 את הפועל תל אביב בדרבי התל אביבי בהיכל מנורה מבטחים במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מכבי תל אביב

חמישייה

רכז: לורנזו בראון – 6

עשה את המאמץ לשחק למרות הכאבים בגב, אבל צבר עבירות מוקדמות. תרם סלים מבפנים ברבע השני, והוסיף הטבעה אחרי חטיפה מג’ייקובן בראון באמצע הרבע הרביעי. סיים עם 8 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-2 מ-4 מקו העונשין), 2 אסיסטים ו-2 איבודים ב-15 דקות.

Lorenzo Brown – Photo Credit: Dov Halickman

קלע: ווייד בולדווין – 9

סיפק סלים נהדרים בפתיחה, כולל מהלך של סל ועבירה, מה שהעביר את היתרון לקבוצתו. גם מסר באומנות פעם אחר פעם כולל אסיסט מאחורי הגב לשלשה של ג’ון דיברתולומיאו מהפינה, וניסה לספק עוד מהלך של שואו טיים. עצר את הריצה של הפועל בתחילת הרבע הרביעי. יצא בחמש עבירות. סיים עם 10 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש ו-3 מ-6 מהקו), 9 אסיסטים ו-4 איבודים ב-30 דקות.

סמול פורוורד: בונזי קולסון – 9

נלחם על הפרקט כהרגלו כולל חסימה, חטיפות בהגנה וריבאונדים, בנוסף לכך שצלף שלשות בתחילת המחצית השנייה, כשהאחרונה שבהן הייתה עם הקרש, והוא גם סחט עבירות בדרך לקו העונשין, כולל אחת בלתי ספורטיבית מבר טימור במהלך הרבע הרביעי, מה שהראה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך. סיים עם 19 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש ו-9 מ-10 מהקו), 9 ריבאונדים (4 בהתקפה), 2 חטיפות וסחיטה של 6 עבירות בדרך למדד 28 ב-31 דקות, כש-17 מהנקודות שלו הגיעו במחצית השנייה. כמה שהוא אוהב את המשחקים האלה.

Bonzie Colson – Photo Credit: Dov Halickman

פאוור פורוורד: רומן סורקין – 8

חסם פעם אחר פעם בהגנה ותרם סלים נהדרים, כולל שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השני והטבעה מפלצתית סמוך לסיום המחצית הראשונה. גם לקח ריבאונדים. לצד זה, רשם כמה איבודים. סיים עם 12 נקודות (3 מ-6 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש, 3 מ-3 מהקו), 6 ריבאונדים ו-4 חסימות.

סנטר: ג’וש ניבו – 7

נכנס לבעיית עבירות מוקדמות. תרם כמה סלים מבפנים וחסם בהגנה, כשהוא גם היה חתום על הטבעה סמוך לסיום הרבע השלישי. סיים עם 8 נקודות (4 מ-4 לשתיים), 5 ריבאונדים ופלוס 21 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-25 דקות.

ספסל

חסיאל ריברו – 9

נאבק כדי לסיים מבפנים פעם אחר פעם תוך שהשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט, כולל סל אחרי ריבאונד התקפה בסיום הרבע השלישי. לצד זה, החטיא זריקות עונשין. חתם עם עוד סל אחרי ריבאונד התקפה. סיים עם דאבל-דאבל של 12 נקודות (6 מ-9 לשתיים) ו-13 ריבאונדים (7 בהתקפה!) בדרך למדד 21 תוך 18 דקות בלבד.

Jasiel Rivero – Photo Credit: Dov Halickman

תמיר בלאט – 5

לא היה הכי מדויק בפעולות ההתקפיות הראשונות שלו כשהוא החטיא שלשה אחר שלשה, אבל בסופו של דבר הצליח לחלק כמה אסיסטים. סיים עם 3 נקודות (0 מ-3 לשלוש), 3 אסיסטים לעומת 2 איבודים ומדד מינוס 1.

ג’ייק כהן – 8

מסר בחוכמה, והעביר את היתרון לקבוצתו עם מופע של 7 נקודות רצופות במהלך הרבע השני. סיים עם אותן 7 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו) ו-2 אסיסטים ללא שום איבוד תוך 8 דקות בלבד, כשהוא לא שיחק בכלל במחצית השנייה.

רפי מנקו – 7

תרם ריבאונדים וחדר בצורה מרשימה כדי לסיים מבפנים, כשהוא העלה את קבוצתו ליתרון שיא של 13 נקודות בשלב מתקדם של הרבע השלישי. סיים עם 4 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש) ופלוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-10 הדקות שלו על הפרקט.

ג’ון דיברתולומיאו – 9

הקפטן סגר את הרבע הראשון עם ריבאונד התקפה ושלשה על הבאזר. המשיך לקלוע היטב ממרחק, כולל 5 נקודות רצופות שנחתמו בשלשה בשלב מוקדם של המחצית השנייה כדי להעלות את קבוצתו ליתרון שיא של 11 נקודות. גם נלחם כמובן בהגנה. סיים עם 12 נקודות (3 מ-7 לשלוש), 4 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ללא שום איבוד.

John DiBartolomeo – Photo Credit: Dov Halickman

מאמן: עודד קטש – 9

הכניס את ריברו ובלאט בעקבות בעיית העבירות המוקדמת של ניבו ובראון. לא לקח פסק זמן כשהפועל לקחה פיקוד במהלך הרבע הראשון. פתח את המחצית השנייה עם דיברתולומיאו במקום בראון. לא שיתף את כהן במחצית השנייה, אבל בסופו של דבר סיפק ניצחון נפלא לעיני הקהל הביתי כאשר חניכיו שלטו במשחק והיו מחויבים בשני צידי הפרקט, מה שאולי יוציא את קבוצתו לדרך חדשה. נטל סיכון מסוים עם הרישום של בראון, וזה לא הזיק.

הפועל תל אביב

חמישייה

רכז: ג’ייקובן בראון – 5

הוביל את הפתיחה הטובה של קבוצתו כשהוא מסר היטב ותרם נקודות, על אף שהוא לא היה הכי מדויק בזריקות הראשונות שלו. אלא שבסך הכל הוא פשוט היה הרבה פחות טוב ממה שהוא מסוגל לתת, וסיים עם 11 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 2 מ-8 לשלוש), 8 אסיסטים, 4 איבודים, מדד 9 בלבד ומינוס 19 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-29 דקות.

קלע: וויל קאמינגס – 4

התקשה לסיים מבפנים במצבים הראשונים שאליהם הגיע, ועשה נזק במשך רוב הערב. ניסה להחזיר את קבוצתו עם שלשות בשלב מתקדם של הרבע הרביעי בדרך למספר דו ספרתי של נקודות, אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי. סיים עם 12 נקודות (1 מ-5 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש ו-4 מ-4 מהקו) ו-4 אסיסטים ללא איבוד, במשחק שבו הוא יצא בחמש עבירות.

סמול פורוורד: אקסבייר מנפורד – 8

צבר עבירות מוקדמות, אבל חדר היטב וקלע בצורה מצוינת מחצי מרחק. הוסיף שלשות. סיים עם 18 נקודות (6 מ-10 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש).

Xavier Munford – Photo Credit: Dov Halickman

פאוור פורוורד: תומר גינת – 5

קלע מכל טווח, כשהוא גם השווה את התוצאה במהלך הרבע השני, אבל לא הצליח לשים את הכדור בתוך הסל במחצית השנייה. סיים עם 9 נקודות (2 מ-7 לשתיים) ורק 3 ריבאונדים ב-32 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

סנטר: קייל אלכסנדר – 6

השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט תוך שסיים מבפנים כולל הטבעה מפלצתית וסחט עבירות בדרך לקו, משם הוא לא היה הכי מדויק. סיים עם 9 נקודות (4 מ-5 לשתיים, 1 מ-3 מהקו) ו-9 ריבאונדים, כשהוא דעך ככל שהמשחק הלך והתקדם.

ספסל

בר טימור – 5

הקפטן חדר היטב כדי לסיים מבפנים, אבל החטיא את השלשות שזרק. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 7 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש), 5 אסיסטים, 4 ריבאונדים ו-2 חטיפות.

ג’יילן הורד – 6

פתח עם סלים נהדרים מבפנים – אחרי כדרור ומחצי מרחק. סיים עם 12 נקודות (4 מ-9 לשתיים, 4 מ-4 מהקו) ו-6 ריבאונדים (3 בהתקפה), ולמרות שהיה מהפחות חלשים בקבוצתו גם הוא ידע ימים הרבה יותר טובים.

Jaylen Hoard – Photo Credit: Dov Halickman

ללא ציון: עידן זלמנסון, גיל בני ואייל הראל (לא שיחקו מספיק)

מאמן: דני פרנקו – 3

הלך פעם נוספת עם חמישיית שלושת הגארדים, וקבוצתו פתחה היטב. שוב רשם הרכב גבוה עם הורד, גינת ואלכסנדר. אלא שהחל מהרבע השני מכבי שלטה בעניינים ובסופו של דבר נתנה לו נוקאאוט, מה שמוריד את קבוצתו לקרקע. העלה את הראל.

מצטיין המשחק – בונזי קולסון

Bonzie Colson – Photo Credit: Dov Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!