ציוני השחקנים בניצחון של מכבי תל אביב על הפועל חולון

פבר 3, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב ניצחה בחוץ 84:86 את הפועל חולון בתום דרמה בהיכל הטוטו במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל חולון

חמישייה

רכז: סי ג’יי האריס – 8

סחט עבירות בדרך לקו העונשין, משם הוא רשם עליות ומורדות, בנוסף לכך שמסר היטב. גם קלע היטב כדי להעיר את קבוצתו במהלך הרבע השני, ולמעשה בכל פעם שחולון הייתה צריכה, כשהוא אף צלף שלשה שהורידה את ההפרש ל-2 בלבד בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. סיים עם 17 נקודות (4 מ-6 לשלוש), 5 אסיסטים וסחיטה של 6 עבירות, לצד מינוס 14 במדד הפלוס-מינוס.

CJ Harris – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: דרו קרופורד – 8

הביא את חוכמת המשחק שלו, כשהוא חילק מסירות נפלאות ונעץ שלשות, כולל אחת שהורידה את מכבי לפסק זמן סמוך לסיום המחצית הראשונה ואחת שהורידה את ההפרש לנקודה בלבד עמוק בתוך הרבע הרביעי, אבל לצערו גם החטיא זריקה שיכלה להשוות את התוצאה. סיים עם 12 נקודות (4 מ-8 לשלוש).

Drew Crawford and Shawn Dawson – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: נתנאל ארצי – 7

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל נלחם על הפרקט בהגנה, ובסופו של דבר בא על שכרו גם בהתקפה עם סלים מבפנים, כולל אחד שהעביר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך המחצית הראשונה. לצד זה, נכנס לבעיית עבירות. הוריד את ההפרש לנקודה בשניות הסיום, ונפצע. בשורה התחתונה, לא הצליח לקלוע מחוץ לקשת, אבל הלחימה שלו הייתה חלק חשוב מהחזרה של קבוצתו. סיים עם 10 נקודות (4 מ-5 לשתיים, 0 מ-6 לשלוש) ו-3 חטיפות.

Netanel Artzi – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: יותם חנוכי – 6

התקשה לסיים במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל בסופו של דבר מצא את הדרך, כשהוא נלחם על ריבאונדים בהתקפה. גם לקח ריבאונדים בהגנה. לצד זה, צבר עבירות, והיה פחות רלוונטי ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 11 נקודות (5 מ-13 מהשדה), 7 ריבאונדים (5 בהתקפה) ו-3 אסיסטים.

סנטר: ג’סטין סמית’ – 7

דייק מבפנים תוך שהשתלט על ריבאונדים בהתקפה, בנוסף לכך שסחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות. לצד זה, צבר עבירות, והחטיא זריקה שיכלה להעביר את היתרון לקבוצתו במאני טיים. סיים עם 18 נקודות (8 מ-8 מהקו), אבל ידע משחקים מרשימים יותר.

ספסל

הנס ואנוויין – 5

לקח ריבאונדים וקלע שלשה אחת, אבל לא נתן מספיק, במשחק שבו הוא רשם מינוס 10 במדד הפלוס-מינוס.

ניב משגב – 7

הקפטן הציג תיאום נהדר עם האריס, ותרם נקודות בעצמו, כשהוא קלע מכל טווח. גם סחט עבירת תוקף מבונזי קולסון במאני טיים. קלע את זריקת העונשין הראשונה בשניות הסיום ובחר להחטיא את השנייה, כשלצערו קבוצתו לא הצליחה לקחת את ריבאונד ההתקפה. סיים עם מספרים מרשימים של 11 נקודות (2 מ-2 לשלוש), 7 אסיסטים, מדד 16 ופלוס 21 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות, מה שאומר שב-13 הדקות בלעדיו קבוצתו הייתה במינוס 23, בערב שבו הוא ניהל היטב את המשחק של קבוצתו.

Niv Misgav – Photo Credit: Yehuda Halickman

שון דאוסון – 2

לא הצליח באמת להיכנס למשחק באף שלב. סיים עם 2 נקודות (0 מ-3 לשלוש), 5 ריבאונדים ו-4 אסיסטים לעומת 3 איבודים.

מאמן: עמית שרף – 6

לקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הלא טובה של הרבע השני. הציג אמוציות שלא ראינו ממנו מעולם במהלך התקרית של בונזי קולסון עם אוהד חולון בסיום המחצית הראשונה. לקח צ’אלנג’ בטענה שאנטוניוס קליבלנד עשה עבירה בלתי ספורטיבית בתחילת המחצית השנייה, וצדק. בשורה התחתונה, כמעט הצליח להשלים קאמבק מול מכבי לעיני הקהל הביתי, אבל יוצא רק עם המחמאות.

Amit Sherf – Photo Credit: Yehuda Halickman

מכבי תל אביב

חמישייה

רכז: לורנזו בראון – 3

פתח עם עבירה טכנית בעקבות זריקה של הכדור על שלטי הפרסומות, והוסיף עבירה שנייה מוקדמת. סיים עם 2 נקודות, 3 איבודים על אסיסט אחד בלבד, מינוס 3 במדד היעילות ומינוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-10 דקות, כשלמזלו זה לא מנע מקבוצתו לנצח. בשורה התחתונה, הוא נמצא בכושר רע.

קלע: ג’ון דיברתולומיאו – 8

הקפטן קלע בצורה מצוינת, כולל מהלך של שלשה ועבירה עמוק בתוך הרבע הרביעי, מה שקירב את קבוצתו לניצחון. סיים עם 12 נקודות (3 מ-6 לשלוש).

John DiBartolomeo – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: בונזי קולסון – 9

לקח ריבאונדים וסיפק סלים מבפנים לצד תקרית שבה הוא נדחף על ידי אוהד חולון עמוק בתוך המחצית הראשונה, כשבהמשך הוא גם התגרה בקהל הביתי אחרי מהלך של סל ועבירה. הוסיף שלשה, ועמד פעם אחר פעם בלחץ מקו העונשין במאני טיים, לצד עבירת תוקף. סיים עם 19 נקודות (4 מ-5 לשתיים, 8 מ-9 מהקו), 5 ריבאונדים וסחיטה של 5 עבירות בדרך למדד 24. הוא אוהב לשחק בהיכל הטוטו.

Bonzie Colson – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: רומן סורקין – 8

פתח היטב עם כמה סלים, כולל שלשה והטבעה, אבל גם צבר עבירות מוקדמות. סיים מבפנים גם ברבע השלישי, כולל הטבעה מפלצתית ביד אחת, במשחק שבו הוא רשם 16 נקודות ב-21 דקות.

Roman Sorkin – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’וש ניבו – 5

תרם כמה סלים מבפנים, לצד מינוס 9 במדד הפלוס-מינוס במשחק שאליו הוא לא באמת הביא את עצמו.

ספסל

תמיר בלאט – 7

לא היה מדויק מבחוץ, אבל חילק אסיסטים לצד איבודים, כשהוא הציג תיאום נהדר עם סורקין. סיים עם 4 נקודות (0 מ-5 לשלוש), 9 אסיסטים לעומת 4 איבודים ופלוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-30 הדקות ששיחק, כשהוא ניהל את העסק בהיעדרו של בראון.

רפי מנקו – 7

חזר מהפציעה ופתח לא טוב מול קבוצתו לשעבר, אבל החזיר את היתרון למכבי עם שלשה סמוך לסיום המחצית הראשונה, והוסיף שלשה שעצרה את המיני-מומנטום של חולון בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. גם לקח ריבאונדים, לצד איבודים. סיים עם 7 נקודות.

חסיאל ריברו – 8

פתח עם החטאה מול “שער ריק”, אבל לאחר מכן הצליח לספק סלים מבפנים, בנוסף לכך שתרם בהגנה תוך שלקח ריבאונדים וסחט עבירות בדרך לקו, משם הוא עשה עבודה טובה בהתחלה אך לאחר מכן מעד. סיים עם 13 נקודות (5 מ-9 לשתיים, 3 מ-7 מהקו), 9 ריבאונדים וסחיטה של 10 עבירות בדרך למדד 24.

אנטוניוס קליבלנד – 7

הטביע אחרי חטיפה, סיפק עוד סל מבפנים וחילק מסירות פשוט נהדרות, אבל גם עשה עבירה בלתי ספורטיבית בשלב מוקדם של המחצית השנייה. הוסיף הטבעה מפלצתית אחרי שכדרר על פני פרקט שלם. סיים עם 7 נקודות (3 מ-3 לשתיים), 3 ריבאונדים ו-3 אסיסטים בדרך למדד 12.

Antonius Cleveland – Photo Credit: Yehuda Halickman

ג’ייק כהן – 5

עשה כמה פעולות חיוביות בזמן שלו על הפרקט, כשבשקט-בשקט הוא שיחק 15 דקות.

מאמן: עודד קטש – 6

חזר לפתוח עם סורקין במקום כהן. לקח פסק זמן בעקבות הריצה של חולון בשלב מתקדם של הרבע השני, ולקח עוד אחד כשהיריבה החלה להשתלט על המשחק. פתח את המחצית השנייה עם בלאט, קליבלנד וריברו במקומם של בראון, דיברתולומיאו וניבו. לקח פסק זמן בשלב מתקדם של הרבע הרביעי בעקבות הנגיסה של חולון בהפרש. עשה התאמות עם חילופים בשניות הסיום. בשורה התחתונה, השיג ניצחון מול יריבה טובה, בערב שבו ווייד בולדווין ישב בחוץ ובראון לא תפקד.

מצטיין המשחק – בונזי קולסון

Bonzie Colson – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!