ציוני השחקנים בניצחון של מכבי תל אביב על עירוני קריית אתא

ספט 26, 2023 | גביע, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב הביסה 71:95 את עירוני קריית אתא באולם הדרייב אין במשחק במסגרת רבע גמר גביע ווינר, ובכך תפגוש בשלב חצי הגמר את הפועל תל אביב לדרבי תל אביבי לוהט. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מכבי תל אביב

חמישייה

רכז: תמיר בלאט – 5

פתח עם אסיסט לשלשה של ווייד בולדווין, אך בהמשך החטיא שלשה אחר שלשה ואיבד כדורים תוך שנכנס לבעיית עבירות מוקדמת. הצליח להעלות את קבוצתו ליתרון משמעותי בזכות שלשה בסיום הרבע השלישי, כשהוא גם הוסיף אסיסטים תוך שהציג תיאום מושלם עם רומן סורקין וג’וש ניבו.

קלע: ווייד בולדווין – 7

פתח עם שלשה ובהמשך חדר היטב, כשהוא המשיך לספק סלים נפלאים מבפנים. ספג עבירה טכנית סמוך לסיום המחצית הראשונה, מה שהכניס גם אותו לבעיית עבירות. פחות השפיע במחצית השנייה, אך רשם אסיסטים.

סמול פורוורד: בונזי קולסון – 8

עשה עבודה הגנתית מצוינת מהפתיחה כולל חסימה וריבאונדים בנוסף לכך שסיים היטב מבפנים כדי להצית את הריצה הראשונה של קבוצתו. רשם מהלך של סל ועבירה בשלב מוקדם של המחצית השנייה כדי להצית ניסיון בריחה מחודש של קבוצתו, וזמן קצר לאחר מכן הוסיף עוד מהלך כזה.

Bonzie Colson – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: ג’ייק כהן – 5

גם נכנס לבעיית עבירות, אך נעץ שלשה בשלב מתקדם של הרבע השלישי. הוסיף ריבאונדים.

סנטר: ג’וש ניבו – 7

הטביע בעוצמה ותיקן מבפנים אחרי ריבאונד התקפה, אך גם נכנס לבעיית עבירות מוקדמת. המשיך לסיים מבפנים מאוחר יותר, כשהוא קינח עם אלי-הופ. גם לקח ריבאונדים בהגנה.

ספסל

רומן סורקין – 5

פתח עם ריבאונד וחסימה נפלאה בהגנה. גם מסר בחוכמה פנימה, אך לא היה חד בכלל בכל הנודע לסיומת מבפנים, כשלפחות הוא הטביע בעוצמה בתחילת הרבע הרביעי והוסיף עוד סל מייד לאחר מכן.

ג’יימס ווב – 5

פתח עם חסימה בהגנה ולקח ריבאונדים. צלף שלשה באמצע הרבע הרביעי.

ג’ון דיברתולומיאו – 8

הקפטן פתח עם שלשה והוסיף עוד אחת בהמשך. קלע סל מחצי מרחק כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של המחצית השנייה, ומייד לאחר מכן סחט עבירת תוקף. גם חדר היטב, וזמן קצר לאחר מכן צלף עוד שלשה, אך בעצמו צבר עבירות. חילק אסיסט לאלי-הופ של ניבו. הוסיף ריבאונדים.

רפי מנקו – 8

פתח את הרבע השני עם שלשה והוסיף זריקות עונשין מדויקות. גם צלף שלשה חשובה במהלך הרבע השלישי, וחדר היטב בשלב מוקדם של הרבע הרביעי.

אנטוניוס קליבלנד – 8

פתח עם סל מחצי מרחק, ובהמשך עלה לאלי-הופ אופייני. רשם מהלך של סל ועבירה בשלב מתקדם של הרבע השלישי, מה שהחזיר את קבוצתו להוביל בהפרש לא רע, וזמן קצר לאחר מכן חסם בהגנה. הוסיף עוד מהלך של סל ועבירה, מה שהחזיר את קבוצתו ליתרון דו ספרתי.

עומר מאייר – 6

פתח עם איבוד שעלה בהטבעה של ג’יימס בייטמון, אך הגיב במהירות עם חטיפה ואסיסט לאלי-הופ של קליבלנד. איבד עוד, אך קינח עם שתי שלשות בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. רשם בכורה מוצלחת למדי.

Omer Mayer and Ben Saraf – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: בן קרטר (לא שיחק מספיק)

מאמן: עודד קטש – 7

פתח עם כהן. קבוצתו נראתה די רדומה בדקות הראשונות, אלא שלאחר מכן היא הרימה את הקצב ועשתה ככל העולה על רוחה על הפרקט. הכניס את מאייר כבר באמצע הרבע השני, והעלה כמה דקות לאחר מכן את קרטר, אלא שבדקות האלה חלה ירידה חדה, כאשר המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון 5 בלבד. נאלץ להתמודד עם יותר מדי שחקנים שנכנסו לבעיית עבירות. פתח את המחצית השנייה עם דיברתולומיאו, מנקו וסורקין, והצליח לברוח עמוק בתוך הרבע השלישי, אחרי שכבר היה שוויון. החזיר את מאייר וקרטר בגארבג’ טיים.

עירוני קריית אתא 

חמישייה

רכז: ג’יימס בייטמון – 7

הטביע אחרי שחטף כדור ממאייר, בנוסף לכך שסחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות. לצד זה, לא הצליח לקלוע מבחוץ.

קלע: רז אדם – 8

קלע סל מוקדם מחצי מרחק, אך בהמשך החטיא זריקות עונשין. סיפק מהלך של סל ועבירה באמצע הרבע השני. סחט עבירה לשלוש זריקות בתחילת המחצית השנייה, וזמן קצר לאחר מכן צלף שלשה וסחט עבירה בדרך לשתי זריקות עונשין שיכלו להשוות את התוצאה, אלא שהוא קלע רק את הראשונה. גם עשה עבודה טובה בריבאונד, וסיים עם כמות נאה של אסיסטים.

Raz Adam – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: ראיין מיקסל – 7

איבד כדור וזרק ללא הצלחה מחוץ לקשת בפתיחה, אך בהמשך תרם נקודות כולל שלשה בתחילת המחצית השנייה כדי להשוות את התוצאה.

פאוור פורוורד: אמין סטיבנס – 7

קלע את הסל הראשון של קבוצתו, והמשיך לספק נקודות מבפנים. גם נלחם על ריבאונדים בשני צידי הפרקט.

סנטר: גרג וויטינגטון – 2

לא היה מספיק מדויק בזריקות שלו.

ספסל

בן שרף – 6

לקח את ווב לסל במהלך פשוט נפלא וחדר היטב פעם נוספת בהמשך, עשה עבודה טובה בריבאונד ההגנה וחטף כדורים, אך לא היה מדויק בזריקות שלו ממרחק. חילק אסיסטים בגארבג’ טיים. עוד נרחיב על הנושא בטור הקרוב של “שורף את ליגת העל”.

תומר פורת – 6

נחסם כשנכנס, אך צלף שלשה שנגסה בהפרש סמוך לסיום המחצית הראשונה. הוסיף נקודות בגארבג’ טיים.

גיא פלטין – 7

הציג את הידיים המצוינות שלו בהגנה בדרך חחטיפות והגיע לקו העונשין, כשלצד זה הוא התקשה לסיים מבפנים. צלף שלשה בשלב מתקדם של הרבע השני ויכל לנגוס עוד יותר בהפרש עם שלשה נוספת, אך לצערו החטיא. רשם אסיסטים לצד איבודים.

ללא ציון: ג’יי ג’יי קפלן, יריב עמירם, יהב שטרית וגל בייטנר (לא שיחקו מספיק)

מאמן: שרון אברהמי – 7

קבוצתו החזיקה מעמד בדקות הראשונות, אלא שלאחר מכן מכבי יצאה לריצה, והוא הגיב עם פסק זמן. הציג חמישייה עם ארבעה ישראלים בתחילת הרבע השני. לקח פסק זמן סמוך לסיום המחצית הראשונה כשהאמין שקבוצתו יכולה לנגוס אפילו יותר בהפרש, מה שלא עבד, אלא שבהמשך הוא הצליח להשוות את התוצאה. נכנע בסופו של דבר לאיכות ולעומק של מכבי. נתן דקות משמעותיות לשרף, ושיתף את קפלן, עמירם, שטרית ובייטנר.

מצטייני המשחק – בונזי קולסון, ג’ון דיברתולומיאו ואנטוניוס קליבלנד

Antonius Cleveland – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!