היו 10: ציוני השחקנים בניצחון של מכבי עירוני רמת גן על הפועל ירושלים

אפר 30, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי עירוני רמת גן ניצחה בחוץ 82:93 את הפועל ירושלים בהיכל הפיס ארנה במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 5

קלע 5 נקודות רצופות כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע הראשון, והחזיר את היתרון גם באמצע הרבע השני עם זריקות עונשין מדויקות. הוסיף אסיסטים, אבל דעך ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 9 נקודות (1-3 לשתיים, 1-4 לשלוש ו-4-4 מקו העונשין), 6 אסיסטים לעומת 3 איבודים, 2 חטיפות, 11 במדד היעילות ומינוס 15 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-25 דקות.

Speedy Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ליוואי רנדולף – 8

הקפטן פתח עם חטיפות ו-5 נקודות תוך פחות משתי דקות, והמשיך לקלוע היטב, בדרך ל-16 נקודות כבר במחצית הראשונה. צלף שוב 5 נקודות רצופות בשלב מוקדם של המחצית השנייה כשקבוצתו הייתה בפיגור 7. סיים עם 26 נקודות (3-4 לשתיים, 6-13 לשלוש ו-2-2 מהקו), 3 איבודים ו-2 חטיפות ב-32 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Adam Ariel and Levi Randolph – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: יובל זוסמן – 4

סיפק כהרגלו סל אחרי ריבאונד התקפה, אבל לאחר מכן נעלם כמעט לחלוטין, בניגוד גמור למה שראינו ממנו בתקופה האחרונה. סיים עם 4 נקודות (2-2 לשתיים, 0-2 לשלוש), 2 ריבאונדים ו-3 אסיסטים לעומת 2 איבודים ב-19 דקות.

פאוור פורוורד: נמרוד לוי – 1

שוב התקשה להיראות כמו השחקן שאנחנו יודעים שהוא מסוגל להיות, כשהוא צבר עבירות ולא קלע אף נקודה. סיים עם 0 נקודות (0-1 לשתיים), ריבאונד אחד, מכאן אפשר רק לעלות.

 

סנטר: ג’אקורי וויליאמס – 6

פתח עם סל מבפנים בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. סיפק מהלך אחד שבו הוא חסם בהגנה, כדרר בצורה סופר מרשימה ובסופו של דבר קיבל בחזרה את הכדור כדי לסיים מבפנים. התעופף לאלי-הופ זמן קצר לאחר מכן, ולצד זה עשה עבודה בינונית מהקו ופחות הצליח לתרום ככל שהמשחק הלך והתקדם, כאשר הגבוהים היריבים נתנו לו נוקאאוט. סיים עם 12 נקודות (5-9 לשתיים, 2-4 מהקו), 9 ריבאונדים (3 בהתקפה), 4 אסיסטים לעומת איבוד אחד, 2 חטיפות, 3 חסימות ו-23 במדד היעילות ב-30 דקות.

JaCorey Williams – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

כריס ג’ונסון – 6

לא היה הכי מדויק בפעולות ההתקפיות הראשונות שלו, אבל נלחם כהרגלו על הפרקט, והחזיר את היתרון לקבוצתו עם מהלך של סל ועבירה באמצע הרבע השלישי. הוסיף שלשות. סיים עם 12 נקודות (2-4 לשתיים, 2-5 לשלוש ו-2-3 מהקו), 2 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ב-24 דקות.

קאדין קרינגטון – 2

לא היה מדויק בזריקות הראשונות שלו, ובסופו של דבר הצליח לקלוע עם שלשה שהשוות את התוצאה בשלב מתקדם של הרבע השלישי. סיים עם 5 נקודות (0-2 לשתיים, 1-5 לשלוש ו-2-2 מהקו) ב-21 דקות.

Khadeen Carrington – Photo Credit: Yehuda Halickman

אור קורנליוס – 6

לקח ריבאונדים, ותרם כמה סלים, כולל שלשות. סיים עם 8 נקודות (1-3 לשתיים, 2-3 לשלוש), 4 ריבאונדים ו-2 חטיפות ב-22 דקות.

Or Cornelius – Photo Credit: Yehuda Halickman

אלכס טיוס – 6

סיפק סלים אחרי ריבאונדים בהתקפה בפתיחת הבכורה שלו. סיים עם 4 נקודות (2-2 לשתיים), 3 ריבאונדים (2 בהתקפה), חטיפה אחת ו-7 במדד היעילות ב-9 דקות.

Alex Tyus – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: נועם דוברת (לא שיחק מספיק)

מאמן: יונתן אלון – 3

נאלץ להסתדר ללא עוז בלייזר הפצוע. עשה חילופים כבר אחרי מספר דקות, כשהוא אף הכניס את דוברת, שסיפק סל שהקפיץ את היציע. פתח את המחצית השנייה עם קורנליוס וג’ונסון במקום זוסמן ולוי, מה שהחזיר את רנדולף לעמדה מספר 3. הספיק לרשום הרכב בלי סנטר טבעי. קיבל עבירה טכנית עמוק בתוך הרבע הרביעי, ובשורה התחתונה קבוצתו רשמה הפסד מאכזב לעיני הקהל הביתי מול קבוצה עם סגל חסר, מה שלמעשה היה ההפסד הראשון שלו בקדנציה הנוכחית על הקווים.

Yonatan Alon – Photo Credit: Yehuda Halickman

מכבי עירוני רמת גן

חמישייה

רכז: איתי מושקוביץ – 6

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל בסופו של דבר השווה את התוצאה באמצע הרבע השני וחילק אסיסטים בתחילת המחצית השנייה. סגר סיפור מהקו, וחגג ניצחון גדול מול הקבוצה שכנראה לא רצתה אותו מספיק. סיים עם 8 נקודות (2-3 לשתיים, 0-2 לשלוש ו-4-4 מהקו), 6 אסיסטים לעומת 4 איבודים וסחיטה של 5 עבירות בדרך למדד 11 ב-25 דקות.

Itay Moskovits and Adam Ariel – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ג’ורדן כהן – 9

צלף שלשה מוקדמת, הוסיף עוד אחת עמוק בתוך הרבע הראשון, והחזיר את היתרון לקבוצתו עם שלשה נוספת עמוק בתוך הרבע השני בנוסף לכך שחילק אסיסטים. סיפק סל אחרי חטיפה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, והוסיף עוד שלשה תוך זמן קצר. סיים עם 19 נקודות (3-5 לשתיים, 4-6 לשלוש ו-1-2 מהקו), 5 אסיסטים לעומת 4 איבודים ו-2 חטיפות לצד מינוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-31 דקות.

Jordan Cohen – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: אדם אריאל – 9

הקפטן פתח עם שתי שלשות מול הקבוצה שבה גדל, כשעל הראשונה הייתה צריכה להיות שריקה לצעדים, והמשיך לקלוע בצורה מצוינת. גם תרם בהגנה. סיים עם 15 נקודות (1-3 לשתיים, 4-7 לשלוש ו-1-1 מהקו) ופלוס 17 במדד הפלוס-מינוס (כהרגלו הכי גבוה על הפרקט) ב-34 דקות (הכי הרבה על הפרקט). איזו עונה אדירה הוא עושה.

Adam Ariel – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: נוני אומאט – 10

הטביע, ונעץ שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השני כדי לסיים את המחצית הראשונה ביתרון. העלה את קבוצתו ליתרון 7 עם שלשה בשלב מוקדם של המחצית השנייה, החזיר את היתרון מאוחר יותר ברבע השלישי עם זריקות עונשין מדויקות, והחזיר מחדש את היתרון עם מהלך של סל ועבירה. הוסיף פוט-בק פשוט מפלצתי ביד אחת. פתח את הרבע הרביעי עם מהלך של סל ועבירה, אך החטיא את זריקת העונשין. סיים תצוגת ענק עם 20 נקודות (5-6 לשתיים, 2-3 לשלוש ו-4-6 מהקו), 7 ריבאונדים (3 בהתקפה), סחיטה של 7 עבירות בדרך ל-30 במדד היעילות ופלוס 12 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות.

Nuni Omot and Mangok Mathiang – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: מנגוק מתיאנג – 9

העביר את היתרון לקבוצתו במהלך הרבע הראשון עם סל אחורי, אבל מייד ספג עבירה בלתי ספורטיבית, שסיבכה אותו בבעיית עבירות מוקדמת. פתח את הרבע השני עם סל אחרי ריבאונד התקפה, וזמן קצר לאחר מכן התעופף לאלי-הופ. המשיך לחגוג בצבע, כולל סל מבפנים בתחילת המחצית השנייה. העלה את קבוצתו ליתרון שיא של 13 נקודות במהלך הרבע הרביעי. קינח עם עוד אלי-הופ. סיים עם דאבל-דאבל אדיר של 16 נקודות (8-10 לשתיים) ו-10 ריבאונדים בדרך למדד 18 לצד 4 איבודים ב-30 דקות.

Mangok Mathiang – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

יהל מלמד – 9

תרם סלים מבפנים בהתחלה, והתעלה גם ברבע הרביעי עם 5 נקודות רצופות עבור קבוצתו. גם חסם בהגנה. סיים עם שיא קריירה של 11 נקודות (4-5 לשתיים, 1-1 לשלוש) ו-3 ריבאונדים (2 בהתקפה) ב-21 דקות.

Yahel Melamed – Photo Credit: Yehuda Halickman

כרם משעור – 6

מסר בחוכמה, ותרם בהגנה, כשהעובדה שהוא לא קלע לא משנה הפעם. סיים עם 0 נקודות (0-2 לשלוש), 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים וחסימה אחת ב-14 דקות.

Karam Mashour – Photo Credit: Yehuda Halickman

יובל שניידרמן – 8

גם מסר בחוכמה, והוסיף סלים מבפנים. סיים עם 4 נקודות (2-3 לשתיים, 0-1 לשלוש ו-0-1 מהקו), 4 אסיסטים ללא שום איבוד, חטיפה אחת ופלוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות מול הקבוצה שבה גדל. כמה כיף לראות אותו כשיר ומשחק ככה.

Yuval Sznajderman – Photo Credit: Yehuda Halickman

מאמן: שמוליק ברנר – 10

הגיע למשחק עם שני זרים בלבד, ועדיין הצליח לסיים את המחצית הראשונה ביתרון. המחצית השנייה כבר הייתה קונצרט של חניכיו, שהשיגו עוד ניצחון מרשים מאוד. נתן דקות משמעותיות לשניידרמן, וקיבל תמורה בעד האגרה. ללא ספק מועמד חזק לתואר מאמן העונה.

מצטיין המשחק – נוני אומאט

Adam Ariel and Shmulik Brenner – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!