ציוני השחקנים בניצחון של מכבי עירוני רמת גן על עירוני נס ציונה

פבר 17, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

מכבי עירוני רמת גן הביסה בבית 82:104 את עירוני נס ציונה באולם זיסמן במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מכבי עירוני רמת גן 

חמישייה

רכז: קנדל מקולום – 9

פתח עם 5 הנקודות הראשונות במשחק, והמשיך לחדור היטב תוך שסחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות, כשהוא גם צלף שלשות כולל מהלך של שלשה ועבירה בדרך ל-18 נקודות כבר במחצית הראשונה. גם לקח ריבאונדים וחילק אסיסטים. סיים עם 24 נקודות (3 מ-7 לשתיים, 3 מ-6 לשלוש ו-9 מ-10 מהקו), 5 ריבאונדים, 4 אסיסטים לעומת 3 איבודים וסחיטה של 7 עבירות בדרך למדד 26 ב-26 דקות.

Kendale McCullum – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: אדם אריאל – 7

הקפטן תרם בהגנה תוך שלקח ריבאונדים, והוסיף שלשות על אף שלא היה הכי מדויק בזריקות שלו מחוץ לקשת. סיים עם 10 נקודות (2 מ-8 לשלוש), 7 ריבאונדים ו-3 חטיפות.

סמול פורוורד: כרם משעור – 9

פתח היטב מבחינה התקפית, וסיים את המחצית הראשונה עם שלשה על הבאזר. המשיך לדייק מבפנים, וגם חסם וחטף בהגנה. צלף שלשות בשלב מתקדם של הרבע השלישי, ולצד זה קיבל עבירה טכנית. סיים עם 18 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 3 מ-4 לשלוש ו-3 מ-4 מהקו), 4 ריבאונדים ו-2 חטיפות בדרך למדד 21 ב-20 דקות.

Karam Mashour – Photo Credit: Shaked Even, Maccabi Ironi Ramat Gan

פאוור פורוורד: אייזיה מיילס – 9

לא הורגש במחצית הראשונה, אבל קלע שלשה בפתיחת המחצית השנייה, הוסיף מהלך משוגע של שלשה ועבירה ונעץ שלשה נוספת עמוק בתוך הרבע. קינח עם אחת בתחילת הרבע הרביעי ופייד-אוויי אדיר מחצי מרחק. גם לקח ריבאונדים. בדומה למשחק מול מכבי תל אביב, הוא לא הגיע למחצית הראשונה והופיעה רק בשנייה, שאותה הוא סיים הפעם עם תצוגה נפלאה של 15 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 4 מ-5 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו) ב-21 דקות.

Isaiah Miles – Photo Credit: Basket.co.il

סנטר: בניה סרור – 7

פתח עם עבירות מוקדמות, אבל לקח ריבאונדים, חסם בהגנה וקינח עם אלי-הופ. סיים עם 4 נקודות (2 מ-3 לשתיים) ו-6 ריבאונדים ב-12 דקות.

ספסל

ג’יי פי טוקוטו – 8

מסר בחוכמה כולל על פני פרקט שלם, קלע מחצי מרחק כולל קינוח בדמות סל בסיום שעון הזריקות ולקח ריבאונדים. סיים עם 10 נקודות (4 מ-10 לשתיים, 2 מ-2 מהקו), 4 ריבאונדים ו-3 אסיסטים.

יהל מלמד – 7

סיפק סלים נהדרים בנוסף לכך שתרם בהגנה. סיים עם 7 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש) ב-16 דקות.

אלכס המילטון – 8

תרם סלים נהדרים, חילק מסירות מרהיבות ותרם בהגנה. סיים עם 5 נקודות, 9 אסיסטים ללא שום איבוד, 4 ריבאונדים ו-2 חטיפות בדרך למדד 20 בנוסף לפלוס 19 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-28 דקות.

ג’ורדן כהן – 7

חזר ממחלה, וקיבל לפני פתיחת המשחק את פרס השחקן המצטיין של חודש ינואר. פתח עם שתי שלשות שהורידו את היריבה לפסק זמן, ועשה עבודה טובה מהקו. סיים עם 8 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש ו-2 מ-3 מהקו) ו-4 ריבאונדים ב-17 דקות.

ללא ציון: הראל דדון, רועי בן-כוכב ועומר מרינוב (לא שיחקו מספיק)

מאמן: שמוליק ברנר – 9

הכניס את טוקוטו בתגובה לבעיית העבירו מוקדמת של סרור. לקח פסק זמן בעקבות המיני-מומנטום של נס ציונה באמצע הרבע השני, ומשם קבוצתו שלטה בדרך למשחק שבו היא חגגה לעיני הקהל הביתי עם שיא בשלשות (17) וחזרה למקום השלישי בטבלה. העלה את הצעירים בסיום.

עירוני נס ציונה 

חמישייה

רכז: אייזיה ווייטהד – 6

קלע סלים נהדרים, אבל קיבל עבירה טכנית בשלב מתקדם של הרבע השני. גם איבד כדורים, ונפגע במהלך אחד האיבודים שלו. סיים עם 16 נקודות (2 מ-6 לשתיים, 4 מ-7 לשלוש), 6 אסיסטים ו-4 חטיפות לצד מינוס 26 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-38 דקות.

קלע: צוף בן משה – 6

סחט עבירות בפתיחה בדרך לזריקות עונשין מדויקות והוסיף שלשות. סיים עם 10 נקודות (2 מ-5 לשלוש, 4 מ-5 מהקו).

סמול פורוורד: ג’ורג’ קינג – 5

החטיא זריקות עונשין והיה שקט מדי במחצית הראשונה. תרם כמה סלים ברבע השלישי. סיים עם 9 נקודות.

פאוור פורוורד: איתי שגב – 7

סיים מבפנים כולל הטבעות ברבע הראשון, ולקח ריבאונדים. רשם עליות ומורדות מהקו. סיים עם דאבל-דאבל של 14 נקודות (6 מ-10 לשתיים, 2 מ-6 מהקו) ו-10 ריבאונדים (4 בהתקפה) ב-30 דקות.

Itay Segev – Photo Credit: Basket.co.il

סנטר: ג’רום מיינסי – 5

פתח עם החטאות מהקו לצד ריבאונדים. סיפק סלים ראשונים מבפנים כדי לפתוח את המחצית השנייה כולל הטבעות. סיים עם 8 נקודות (4 מ-8 לשתיים, 0 מ-3 מהקו) ו-7 ריבאונדים (3 בהתקפה) ב-30 דקות.

ספסל

ראלי אולקינס – 7

דייק מבפנים פעם אחר פעם כשנכנס בנוסף לכך שמסר היטב, אבל החטיא את השלשות שזרק. חתם את הרבע השלישי עם סל מבפנים. גם איבד כדורים. סיים עם 19 נקודות (7 מ-12 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש, 5 מ-7 מהקו), 7 אסיסטים, 4 ריבאונדים ומינוס 23 במדד הפלוס-מינוס ב-38 דקות.

Rawle Alkins – Photo Credit: Basket.co.il

יאיר קרביץ – 5

חזר מהפציעה, ועשה עבירות על מקולום. תרם שלשה וריבאונדים, אבל ניכר שהוא צריך זמן, כשהוא סיים רק עם 3 נקודות ו-3 ריבאונדים ב-17 דקות.

ללא ציון: תומר לוינסון (לא שיחק מספיק)

מאמן: אלעד חסין – 3

קיבל בחזרה את קרביץ. קבוצתו פתחה בסדר גמור, עד שהוא לקח פסק זמן בעקבות השלשות הרצופות של כהן ברבע הראשון. לקח פסק זמן בעקבות החזרה של רמת גן ליתרון דו ספרתי באמצע הרבע השני. פתח את המחצית השנייה עם אולקינס במקום קינג, שלא היה בעניינים. לקח פסק זמן בעקבות השליטה של היריבה באמצע הרבע השלישי. ראה את קבוצתו נכנסת לגארבג’ טיים בשלב מוקדם מדי כאשר חניכיו פשוט לא שיחקו הגנה, וכעת הוא נמצא במשבר של שישה הפסדים רצופים. בקושי שיתף את לוינסון.

מצטיין המשחק – קנדל מקולום

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!