ציוני השחקנים בניצחון של מכבי עירוני רמת גן על הפועל גליל עליון

פבר 9, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

מכבי עירוני רמת גן ניצחה בחוץ 101:108 את הפועל גליל עליון בצפת במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל גליל עליון 

חמישייה

רכז: רועי הובר – 9

הקפטן היה יחסית שקט בפתיחה, אבל העלה את קבוצתו ליתרון ראשון עם שלשה בשלב מתקדם של הרבע הראשון. גם חילק אסיסטים לצד איבודים. הוסיף שלשות ברבע השלישי, ועוד שלשות שהשאירו את קבוצתו בחיים עמוק בתוך הרבע הרביעי. סיים עם 22 נקודות (6 מ-8 לשלוש), 6 אסיסטים ו-4 ריבאונדים. איזו עונה אדירה הוא עושה.

קלע: ג’יימס פלדין – 9

צלף שתי שלשות רצופות ברבע השני, הוסיף סל מחצי מרחק ובהמשך נעץ עוד שתי שלשות רצופות, הוסיף עוד שתיים רצופות וסיפק זריקות עונשין מדויקות בסיום המחצית הראשונה בדרך ל-22 נקודות ברבע השני לבדו (6 מ-8 לשלוש במחצית הראשונה), אלא שככל שהמשחק הלך והתקדם הוא לא הצליח לקלוע ממרחק. סיים עם 27 נקודות (6 מ-12 לשלוש, 5 מ-5 מקו העונשין) ומינוס 27 במדד הפלוס-מינוס ב-33 הדקות שלו על הפרקט, כלומר דווקא ב-7 הדקות בלעדיו קבוצתו הייתה בפלוס 20. בשורה התחתונה, כמה כיף לראות אותו עדיין משחק ברמה כה גבוהה.

James Feldeine and Omar Silverio – Photo Credit: Basket.co.il

סמול פורוורד: לוטן אמסלם – 4

סיפק רק 3 נקודות (1 מ-5 מהשדה כולל 0 מ-3 לשלוש, 1 מ-2 מהקו) ורשם מינוס 19 במדד הפלוס-מינוס.

פאוור פורוורד: ליאור קררה – 8

היה חלק מהפתיחה החלשה של קבוצתו כשהחטיא את השלשות הראשונות שזרק, אבל בהמשך סיפק 5 נקודות רצופות, כולל שלשה שהשוותה את התוצאה ברבע הראשון. גם לקח ריבאונדים ועשה עבודה טובה מקו העונשין, אם כי הוא החטיא את הזריקה האחרונה שלו משם. סיים עם 15 נקודות (8 מ-9 מהקו), 6 ריבאונדים וסחיטה של 6 עבירות בדרך למדד 20, בנוסף למדד פלוס-מינוס חיובי. ממשיך בעונה הנהדרת.

סנטר: מירון רוינה – 4

חסם בהגנה ולקח ריבאונדים, אבל לא תרם אף נקודה ורשם מינוס 22 במדד הפלוס-מינוס.

ספסל

אלפונסו אנדרסון – 5

החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אבל החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השלישי וסיפק סל אחרי ריבאונד התקפה שנגס בהפרש בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. סיים עם 5 נקודות, 5 ריבאונדים ופלוס 7 בדקות שלו ל הפרקט.

עומאר סילבריו – 9

העיר את קבוצתו כשהביא את כוח האש ההתקפי שלו בזמן כשסיפק סלים נהדרים כולל שלשות וסחיטת עבירות בדרך לקו, משם הוא גם דייק בסיום הרבע הראשון, שבו הוא רשם 14 נקודות. נעץ שתי שלשות רצופות באמצע הרבע השני, ובסך הכל עמד על 23 נקודות במחצית הראשונה. לצערו, הוא לא הצליח לקלוע את הזריקות שלו במאני טיים, וסיים עם 29 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 5 מ-9 לשלוש, 8 מ-11 מהקו), 4 אסיסטים, סחיטה של 7 עבירות ופלוס 16 ב-26 דקות, כלומר קבוצתו הייתה במינוס 23 ב-14 הדקות בלעדיו.

ללא ציון: יהל פלג ודניאל רוזנבאום (לא שיחקו מספיק)

מאמן: ברק פלג – 6

לקח פסק זמן בעקבות פתיחה רעה, וקבוצתו אכן השתפרה מאוד לאחר מכן. ספג עבירה טכנית בשלב מוקדם של הרבע השני. לצערו, חניכיו לא הצליחו לשחזר את היכולת מהדקות הטובות במחצית הראשונה לעיני הקהל הביתי באולם שאליו שחקניו לא רגילים.

מכבי עירוני רמת גן 

חמישייה

רכז: קנדל מקולום – 9

סחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות, וחילק אסיסטים. סיים עם דאבל-דאבל של 17 נקודות (3 מ-9 מהשדה) ו-12 אסיסטים לעומת איבוד אחד, בנוסף לסחיטה של 8 עבירות בדרך למדד 30 ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס.

קלע: אדם אריאל – 6

הקפטן היה חלק מהפתיחה הטובה של קבוצתו, אלא שבהמשך הוא נכנס לבעיית עבירות. סיים עם 8 נקודות ופלוס 22 במדד הפלוס-מינוס.

סמול פורוורד: כרם משעור – 9

פתח טוב בהתקפה כשסחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות ותרם סלים מבפנים, כולל הטבעות. גם לקח ריבאונדים. סיים עם 20 נקודות (8 מ-10 לשתיים, 4 מ-6 מהקו) ו-7 ריבאונדים בדרך למדד 22, בנוסף לפלוס 22 ב-29 דקות. כלומר, קבוצתו הייתה במינוס 15 ב-11 הדקות בלעדיו.

פאוור פורוורד: אייזיה מיילס -9

חסם בהגנה והחזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של הרבע השני עם מהלך של 4 נקודות, כשזמן לא רב לאחר מכן הוא תרם עוד סלים כולל שלשות נוספות. גם לקח ריבאונדים. לצד זה, ספג עבירה טכנית באמצע הרבע הרביעי, ובעקבות כך יצא בחמש עבירות. סיים עם 20 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 5 מ-7 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו) ו-4 ריבאונדים.

Adam Ariel and Isaiah Miles – Photo Credit: Basket.co.il

סנטר: בניה סרור – 8

נלחם על הפרקט תוך שלקח ריבאונדים בשני צידי הפרקט וסיפק סלים מבפנים, כולל הטבעות. לצד זה, שוב החטיא את כל זריקות העונשין שלו, כולל איירבול. עשה מאמץ לשחק במחצית השנייה על רגל אחת, כפי שגילה מאמנו בסיום, וסיפק ריבאונד שסגר סיפור. סיים עוד משחק נהדר עם 10 נקודות (השווה פעם נוספת את שיא הקריירה) ו-9 ריבאונדים (5 בהתקפה).

ספסל

ג’יי פי טוקוטו – 7

החטיא זריקות עונשין, אבל גם דייק מהקו במאני טיים. סיים עם 14 נקודות (4 מ-7 לשתיים, 6 מ-10 מהקו) ו-5 ריבאונדים ב-17 דקות.

אלכס המילטון – 7

חזר לשחק, ולא הצליח לתרום בהתחלה. הצליח להחזיר את היתרון לקבוצתו עם סל על הבאזר של סיום הרבע השלישי, סיפק חדירה מושלמת שהראתה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך ודייק מהקו פעם אחר פעם במאני טיים, כשבסופו של דבר הוא רשם 12 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש ו-6 מ-6 מהקו), 3 אסיסטים ומינוס 19 ב-21 הדקות שלו על הפרקט, כלומר דווקא בלעדיו קבוצתו הייתה בפלוס 26, בעוד שסיום המשחק שלו גרם לנתון להיות טוב יותר משהוא היה לאורך רוב המשחק.

ג’ורדן כהן – 4

איבד כדורים בהתחלה, אבל התעורר עם שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השלישי. סיים עם 5 נקודות, 2 אסיסטים לעומת 3 איבודים ומינוס 16 ב-19 דקות.

יהל מלמד – 5

תרם סל אחד מול קבוצתו האחרונה, כשהוא זכה לטקס לפני המשחק.

ללא ציון: הראל דדון (לא שיחק מספיק)

מאמן: שמוליק ברנר – 8

הלך עם אותה חמישייה מהממשחק הקודם למרות החזרה של המילטון, וקבוצתו פתחה היטב עם קשיחות הגנתית. לאחר מכן חניכיו איבדו את היתרון, אלא שבסופו של דבר הם ידעו להתעלות בדרך לניצחון. התאושש מההפסד להפועל באר שבע, וממשיך להתבסס במקום השני בטבלה.

מצטיין המשחק – כרם משעור

Karam Mashour and Benaya Srur – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!