ציוני השחקנים בניצחון של מכבי מעלה אדומים על אליצור שומרון

מרץ 22, 2024 | כדורסל, לאומית

על ידי Moshe Halickman

מכבי מעלה אדומים ניצחה בחוץ 69:78 את אליצור שומרון בגני תקווה במשחק במסגרת הליגה הלאומית. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

 

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

אליצור שומרון

חמישייה

רכז: אייל שולמן – 6

נכנס לבעיית עבירות מוקדמת, אבל פתח את המחצית השנייה עם אסיסט, מהלך של סל ועבירה ושלשה. הוסיף שלשה חשובה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, ומהלך של סל ועבירה בשלב מאוחר יותר. סיים עם 12 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ב-23 דקות.

Eyal Shulman – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ג’ורדן קובלין – 3

חילק אסיסטים לצד איבודים, והחטיא במצבים הראשונים שאליהם הגיע. החזיר את היתרון לקבוצתו בסיום המחצית הראשונה עם זריקת עונשין מדויקת. סיים עם נקודה אחת (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 2 אסיסטים לעומת 4 איבודים, מינוס 6 במדד היעילות ומינוס 9 במדד הפלוס-מינוס ב-15 דקות.

סמול פורוורד: שחר דורון – 5

התקשה בזריקות הראשונות שלו לשתיים, אבל סיפק את הנקודות הראשונות שלו מהקו בשלב מתקדם של המחצית הראשונה וצלף שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון ראשון סמוך לסיום המחצית. גם ייצר לאחרים, אבל לצערו הוא לא היה מדויק בשאר הזריקות שלו לשלוש. סיים עם 7 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 1 מ-9 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), שיא עונתי של 5 אסיסטים ומינוס 12 במדד הפלוס-מינוס ב-31 דקות (הכי הרבה בקבוצתו). עוד נרחיב בטור הקרוב של “עלות השחר”.

Shachar Doron – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: יובל לוין – 8

פתח עם 5 הנקודות הראשונות של קבוצתו, אבל לא היה מדויק במצבים הבאים שאליהם הגיע. חזר לצבור נקודות כדי לנגוס בהפרש במהלך הרבע השני, כולל שלשה שהורידה את ההפרש ל-2 בלבד וחדירה מרשימה שהורידה את ההפרש לנקודה בלבד. היה די שקט במחצית השנייה, אבל צלף שלשה חשובה באמצע הרבע הרביעי. סיים עם 18 נקודות (2 מ-6 לשתיים, 4 מ-6 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ב-30 דקות.

Yuval Levin – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: עידו פליישר – 8

לקח ריבאונדים וסיים מבפנים. השיג חטיפה בסיום המחצית הראשונה, ופתח את המחצית השנייה עם עוד סל מבפנים. סיפק חסימות מרשימה בהגנה, כשבראשונה הוא תפס את הכדור. סיים עם דאבל-דאבל של 10 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 2 מ-3 מהקו) ו-13 ריבאונדים, בנוסף ל-4 חסימות בדרך למדד 27 ופלוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות.

Ido Flaisher – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

אביב שמעוני – 6

לא היה מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, כבל צלף שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע השלישי, כשהוא סיפק את רוב הנקודות שלו ברבע הזה. סיים עם 8 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-3 מ-4 מהקו) ומינוס 14 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-18 דקות.

Aviv Shimoni – Photo Credit: Yehuda Halickman

אלון דרוקר – 4

לא היה מדויק בזריקות הראשונות שלו מהשדה, וקיבל עבירה טכנית בשלב מתקדם של הרבע השני. קלע שלשה כשכבר היה מאוחר מדי. סיים עם 5 נקודות (0 מ-2 לשתיים, 1 מ-6 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 4 ריבאונדים ומינוס 3 במדד היעילות ב-20 דקות.

רועי בכר – 6

צלף שלשות שנגסו בהפרש, עם אחת עמוק בתוך הרבע הראשון ואחת בתחילת הרבע השני, והוריד לפיגור 7 עם סל מחצי מרחק. כמו תמיד נלחם על הפרקט, כולל לקיחת ריבאונדים. סיים עם 8 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש), 4 ריבאונדים ו-0 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

Roi Behar – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: אילי חן (לא שיחק מספיק)

מאמן: דרור כהן – 4

התאים את עצמו ליריבה באמצע הרבע הראשון כשעבר להרכב נמוך עם שמעוני במקום פליישר בעמדת הסנטר, ולקח פסק זמן במצב של פיגור 16:7. קבוצתו חזרה, אלא שככל שהמחצית השנייה הלכה והתקדמה לקבוצתו נגמרו הכוחות מול יריבה שאינה נחשבת לחזקה.

Dror Cohen – Photo Credit: Yehuda Halickman

מכבי מעלה אדומים

חמישייה

רכז: דניאל נג’ר – 9

סיפק סלים נהדרים מבפנים, כולל קליעה כשהוא ניסה בכלל למסור, בנוסף לכך שסחט עבירות בדרך לקו, משם הוא דייק בצורה בינונית. גם השתלט על ריבאונדים בהתקפה. השווה את התוצאה בשניות הסיום של המחצית הראשונה עם סל אחרי ריבאונד התקפה. השווה מחדש את התוצאה פעם אחר פעם ברבע השלישי. סיים עם 24 נקודות (9 מ-12 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-6 מ-10 מהקו), 10 ריבאונדים (4 בהתקפה), 5 אסיסטים וסחיטה של 9 עבירות בדרך למדד 35 ב-35 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

Daniel Najar – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: גיל נויוביץ’ – 9

סיפק סלים מבפנים ונלחם על הפרקט כולל ריבאונדים. קינח עם שלשה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, וסיים עם שורה סטטיסטית מגוונת שלא הייתה רחוקה מטריפל-דאבל, כשהוא רשם 11 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-4 מ-7 מהקו), 8 אסיסטים, 7 ריבאונדים, 19 במדד היעילות ופלוס 13 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-34 דקות.

Gil Noyovitch – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: ברק אוריון – 8

פתח עם ריבאונד והסל הראשון במשחק, בנוסף לשלשה בשלב מוקדם של המחצית השנייה בדרך להשוואת התוצאה. סיפק מהלך של סל ועבירה ברבע הרביעי. סיים עם 12 נקודות (4 מ-7 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו), 7 ריבאונדים ופלוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

פאוור פורוורד: מתן בן אקן – 6

לא היה מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל מסר בחוכמה, ובסופו של דבר החזיר את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע השלישי. גם לקח ריבאונדים. סיים עם 6 נקודות (3 מ-6 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש), 9 ריבאונדים ו-3 אסיסטים לצד מינוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-23 דקות.

סנטר: רועי אבנרי – 8

צלף שלוש שלשות מוקדמות, והחטיא את הזריקות הבאות שלו, אבל בסופו של דבר תרם חדירה מושלמת והוסיף מהלך של סל ועבירה. גם נלחם בהגנה. סיים עם 14 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 3 מ-8 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו) ופלוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-34 דקות.

Roe Avneri – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

אנטון אגייב – 5

פתח עם סל מבפנים בדרך לפסק זמן של היריבה. סיים עם אותן 2 נקודות (1 מ-3 לשתיים) ומינוס 3 במדד היעילות ב-10 דקות.

תום ספקטור – 5

תרם בהגנה. סיים ללא נקודות ועם 3 ריבאונדים ב-15 דקות.

מתן חכמו – 8

תרם סלים נהדרים, וסיפק חסימה גדולה עמוק בתוך הרבע השלישי על ניסיון זריקה של קובלין, כשלאחר מכן הוא המשיך לעשות דברים גדולים בהגנה. סיים עם 7 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש) ו-4 ריבאונדים ב-21 דקות.

Matan Hachamo – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: צחי יתאח (לא שיחק מספיק)

מאמן: יאיר גבירץ – 9

קבוצתו פתחה בצורה יוצאת מן הכלל בשני צידי הפרקט בדרך ליתרון 12:26 בסיום הרבע הראשון. לקח פסק זמן בעקבות העובדה שהיריבה פתחה את הרבע השני עם 0:7, מהלך שהוא יכל לעשות סל אחד קודם לכן. לקח עוד פסק זמן כשקבוצתו הובילה ב-2 בלבד. בסופו של דבר, חניכיו חזרו לשלוט ברבע הרביעי בדרך לניצחון נהדר.

מצטיין המשחק – דניאל נג’ר

Maccabi Maale Adumim – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!