ציוני השחקנים בניצחון של הפועל תל אביב על עירוני קריית אתא

ינו 27, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל תל אביב ניצחה בחוץ 89:97 את עירוני קריית אתא באולם רמז במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: ג’יימס בייטמון – 8

קלע סלים נפלאים ברבע הראשון, כולל שתי שלשות. גם חילק אסיסטים, השתלט על ריבאונדים, חטף כדורים וסחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות, אבל פחות השפיע במחצית השנייה. סיים עם 17 נקודות, 6 ריבאונדים ו-4 אסיסטים בדרך למדד 26.

James Batemon – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: גיא פלטין – 7

סיפק בפתיחה חטיפות יוצאות מן הכלל שכבר הפכו לאופייניות. גם חדר וחסם בצורה מרשימה, בנוסף לכך שדייק מהקו. סיים עם 11 נקודות (6 מ-6 מהקו), 3 אסיסטים ומדד 15.

סמול פורוורד: רז אדם – 6

קלע סלים נהדרים. סיים עם 7 נקודות, 4 אסיסטים ו-3 ריבאונדים, אבל עמד על 1 מ-6 לשתיים.

פאוור פורוורד: אקיה פרואיט – 4

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל לפחות הטביע וחסם בהגנה בהמשך. קלע שלשה כשכבר היה די מאוחר. סיים עם 5 נקודות (2 מ-8 מהשדה) ומדד מינוס 3.

סנטר: אמין סטיבנס – 8

השתלט על ריבאונדים בהתקפה בפתיחה, ובהמשך גם דייק מבפנים פעם אחר פעם. סיים עם 16 נקודות ו-6 ריבאונדים לצד 4 איבודים.

ספסל

תומר פורת – 9

נלחם על ריבאונדים בשני צידי הפרקט, וקלע סלים פשוט נהדרים, כולל שלשה שעצרה את הריצה של היריבה ברבע השלישי. סיים עם משחק נפלא של 17 נקודות (3 מ-4 לשלוש) ו-5 ריבאונדים.

Amin Stevens and Tomer Porat – Photo Credit: Basket.co.il

בן שרף – 7

חילק אסיסטים יוצאים מן הכלל עם מסירות ביד אחת, לקח ריבאונדים וחדר בצורה סופר מרשימה כדי לסיים מבפנים. גם סחט עבירות בדרך לקו העונשין, משם הוא לא היה הכי מדויק בהתחלה, אלא שבסופו של דבר הוא הצליח להכניס את הזריקות שלו, במשחק שבו הוא גם איבד כמה כדורים. קלע את השלשה הראשונה שזרק, ובהמשך לא היה מדויק מבחוץ. גם סיפק חסימה גדולה על גיל בני. בסך הכל, זה היה עוד משחק טוב שלו מול יריבה חזקה, ובכך הוא המשיך בתקופה הנהדרת. סיים עם 12 נקודות, 5 ריבאונדים, 4 אסיסטים ופלוס 2 במדד הפלוס-מינוס. עוד נרחיב בטור הקרוב של “שורף את ליגת העל”.

ג’יי ג’יי קפלן – 6

קלע שלשה אחת. כמו תמיד נלחם על הפרקט, כולל חסימה גדולה על אקסבייר מנפורד עמוק בתוך ניסיון הקאמבק של קבוצתו ברבע הרביעי, אבל גם החטיא זריקות עונשין. סיים עם 4 נקודות, 4 ריבאונדים, 3 אסיסטים וסחיטה של 5 עבירות בדרך למדד 10, כשהוא גם רשם פלוס 5 במדד הפלוס-מינוס.

ללא ציון: יריב עמירם וגל בייטנר (לא שיחקו מספיק)

מאמן: שרון אברהמי – 7

חניכיו עלו פעם נוספת עם מחויבות שיא לעיני הקהל הביתי, כל הדרך לרבע הראשון מוצלח. אלא שלקראת סיום המחצית הראשונה חלה ירידה, שנהפכה לחדה בתחילת המחצית השנייה, והוא לקח פסק זמן בעקבות כך. לא נשבר בדרך לניסיון קאמבק שהגיע כשבייטמון על הספסל. גם הלך עם פורת. היה מאוד אמוציונאלי, כולל עבירה טכנית וקללות בתחילת פסק זמן. שיתף את עמירם ובייטנר.

הפועל תל אביב

חמישייה

רכז: וויל קאמינגס – 7

סיפק סלים מבפנים וסחט עבירות בדרך לקו העונשין. יצא בחמש עבירות, במשחק שבו הוא סיים עם 12 נקודות.

קלע: אקסבייר מנפורד – 8

צלף שלשות וסחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות. סיים עם 16 נקודות.

סמול פורוורד: דז וולס – 8

סיפק סלים מבפנים, כולל אחד שחתם את המחצית הראשונה. הוסיף עוד סלים שהובילו את הריצה של קבוצתו בתחילת המחצית השנייה, וסיים עם 13 נקודות.

Dez Wells and Tomer Ginat – Photo Credit: Basket.co.il

פאוור פורוורד: תומר גינת – 9

לקח ריבאונדים בהתקפה כדי לתקן מבפנים. סגר סיפור עם סל של “שתיים ארוך”. סיים עם דאבל-דאבל של 12 נקודות ו-10 ריבאונדים (5 בהתקפה) בנוסף ל-4 אסיסטים, במשחק שבו הוא רשם גם פלוס 11 במדד הפלוס-מינוס. עוד יום במשרד.

סנטר: קייל אלכסנדר – 9

סיים מבפנים בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. גם הטביע, וסגר עניין עם סל מחצי מרחק. בסופו של דבר רשם דאבל-דאבל אדיר של 17 נקודות ו-13 ריבאונדים (6 בהתקפה), בנוסף ל-4 חסימות בדרך למדד 30 ופלוס 17 במדד הפלוס-מינוס.

Kyle Alexander – Photo Credit: Basket.co.il

ספסל

בר טימור – 9

הקפטן סיפק רצף של סלים נפלאים במהלך הרבע השני, כשהוא בעיקר חדר היטב פעם אחר פעם. המשיך לקלוע שלשות אדירות בסופי שעון הזריקות, כולל אחת משוגעת ברבע הרביעי. סיים עם 22 נקודות, 6 אסיסטים ו-4 ריבאונדים בדרך למדד 26. איזו עונה אדירה הוא עושה.

עידן זלמנסון – 3

לא נכנס טוב למשחק, וגם החטיא זריקות עונשין (1 מ-4 מהקו). סיים עם נקודה אחת, 3 איבודים, מינוס 2 במדד היעילות ומינוס 9 במדד היעילות, במשחק שבו הוא לפחות חילק שני אסיסטים.

גיל בני – 6

תרם כמה סלים מבפנים.

מאמן: דני פרנקו – 8

רשם את ג’יילן הורד, אלא שהוחלט להמתין איתו בעקבות מבחן הכשירות שנעשה בבוקר. חניכיו שוב נפלו ברמת המאמץ בפתיחה מול קריית אתא, אלא שלאחר מכן זה נראה הרבה יותר טוב. פתח את המחצית השנייה עם זלמנסון. לקח פסק זמן בעקבות המומנטום של קריית אתא באמצע הרבע הרביעי, ובסופו של דבר הצליח לנצח מול קבוצה מרשימה באולם לא פשוט, כשכזכור הוא הפסיד במפגש הקודם.

מצטיין המשחק – בר טימור

Bar Timor and Ben Saraf – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!