ציוני השחקנים בניצחון של הפועל תל אביב על מכבי עירוני רמת גן

ספט 22, 2023 | גביע, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל תל אביב ניצחה 83:88 את מכבי עירוני רמת גן בתום דרמה באולם הדרייב במשחק במסגרת רבע גמר גביע ווינר ובכך עלתה לשלב חצי הגמר, שבו היא תפגוש את המנצחת במשחק בין מכב תל אביב לעירוני קריית אתא. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל תל אביב

חמישייה

רכז: ג’ייקובן בראון – 5

צלף שלשה שפתחה פער דו ספרתי במהלך הרבע השני בדרך לפסק זמן של היריבה. גם חילק מסירות אופייניות, אבל בסך הכל מסוגל לתת הרבה יותר, כשהוא לא היה הכי מדויק בזריקות שלו וסיים עם יותר איבודים מאסיסטים.

קלע: אקסבייר מנפורד – 6

חדר היטב בדרך לנקודות הראשונות של הקבוצה. הטביע עם אלי-הופ אדיר. סיפק חדירה מושלמת במאני טיים, מה שהראה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך.

סמול פורוורד: בריאן אנגולה – 6

מסר בחוכמה. הצליח לנעוץ שלשה שהחזירה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי במהלך הרבע הרביעי אחרי שהוא לא היה מדויק בזריקות הראשונות שלו, וסיפק רגע מלחיץ בהמשך כשנפגע. רשם חדירה סופר חשובה אחרי שרמת גן צמצמה את ההפרש בדקות הסיום. דייק מקו העונשין.

פאוור פורוורד: תומר גינת – 8

פתח עם איבוד, אך לאחר מכן דייק מבפנים. גם סיים בשקט-בשקט עם מנת הריבאונדים הקבועה שלו. לא היה הכי מדויק מהקו. פחות השפיע ככל שהמשחק הלך והתקדם.

Tomer Ginat – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: קייל אלכסנדר – 5

פתח את הבכורה שלו עם חסימה בהגנה והוסיך עוד חסימה בהמשך. תיקן מבפנים אחרי ריבאונד התקפה באמצע הרבע השלישי. בסך הכל לא הבריק, אבל זה הזמן להיות סבלניים.

ספסל

עידן זלמנסון – 8

פתח עם סל מבפנים והמשיך לסיים משם, כשהוא גם מסר בחוכמה בזמן שהציג תיאום מושלם עם גינת.

בר טימור – 8

הקפטן צלף שלשה שהעבירה את היתרון לקבוצתו במהלך הרבע הראשון, והמשיך לקלוע ממרחק, כולל שלשה שהגדילה את היתרון של קבוצתו במהלך הרבע הרביעי. גם מסר בצורה מדויקת.

גיל בני – 5

חטף כדור, אבל היה די שקט בשאר הזמן.

ג’יילן הורד – 9

תיקן מבפנים אחרי ריבאונד התקפה בתחילת הרבע השני, חסם בצורה מרשימה בהגנה והמשיך לדייק מבפנים. סיפק סל אחר סל לשתיים עמוק בתוך הרבע השלישי כשקבוצתו הייתה זקוקה לכך. החטיא זריקות עונשין בדקה האחרונה, לקח את ריבאונד ההתקפה, סחט עבירה והחטיא את הזריקה הראשונה אך קלע את השנייה. החטיא עוד זריקת עונשין בשניות הסיום, אבל זה לא גורע מהמשחק האדיר שהיה לו.

Jaylen Hoard – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: אייל הראל (לא שיחק מספיק)

מאמן: דני פרנקו – 6

קבוצתו פתחה את המשחק בצורה לא טובה בכלל, אלא שלאחר מכן הדברים נראו יותר טוב. ניסה חמישייה עם הורד ואלכסנדר. חניכיו שוב חוו נפילות, אלא שבשורה התחתונה הוא הצליח לנצח את המשחק לעיני האוהדים האדומים. הלך עם הורד במאני טיים. יכל לתת יותר דקות לזלמנסון. שיתף את הראל.

מכבי עירוני רמת גן

חמישייה

רכז: קנדל מקולום – 8

פתח עם חטיפה, אך נחסם ואיבד כדורים. בסופו של דבר הצליח למסור אסיסטים, לדייק מקו העונשין ולנעוץ שלשה שנגסה בהפרש בדרך לפסק זמן של היריבה באמצע הרבע השלישי. גם לקח ריבאונדים. קלע עוד שלשה שהורידה את ההפרש לנקודה בלבד בשלב מתקדם של הרבע הרביעי וחטף כדור זמן קצר לאחר מכן. הציג שיפור ככל שהמשחק הלך והתקדם בדרך למספרים נפלאים, כולל סחיטה של 10 עבירות, כאשר הוא הצליח לכפות משחק צמוד.

קלע: פיל גרין – 5

פתח עם שלשה וחטף כדורים. השווה את התוצאה עם שלשה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, אבל בסך הכל לא היה הכי חד הפעם.

סמול פורוורד: אדם אריאל – 5

הקפטן לקח ריבאונדים, אך החטיא שלשה אחר שלשה בפתיחה. פתח את המחצית השנייה עם שלשה מדויקת, אבל בשורה התחתונה לא היה מספיק מדויק בזריקות שלו מול קבוצתו לשעבר.

פאוור פורוורד: ג’יי פי טוקוטו – 9

פתח עם הסל הראשון מול האקסית באולם הביתי שלו לשעבר והוסיף הטבעה, כשאחרי זה הוא המשיך לסיים מבפנים. גם מסר בחוכמה. הפך את התוצאה בשלב מתקדם של הרבע השלישי בזכות זריקות עונשין מדויקות. סיפק דאנק 360 כדי לנגוס בהפרש בשלב מתקדם של הרבע הרביעי.

JP Tokoto – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’סטין אלסטון – 8

סיים מבפנים וסחט עבירות בדרך לקו העונשין, משם הוא לא היה הכי מדויק. גם רשם חסימות רצופות בהגנה ולקח ריבאונדים. רשם נתון מדהים של פלוס 15 במדד הפלוס-מינוס.

ספסל

יהל מלמד – 4

התקשה לתרום בדקות שלו על הפרקט.

כרם משעור – 5

לא נתן מספיק במשחק פשוט לא טוב שלו, אבל לפחות סיפק פעולות חיוביות באמצע הרבע הרביעי כדי לנגוס בהפרש.

ג’ורדן כהן – 7

תרם כמה סלים לשתיים וצלף שלשה שהורידה את ההפרש ל-3 בשלב מתקדם של הרבע הרביעי. עשה עבודה בינונית מקו העונשין, כולל במאני טיים.

ללא ציון: בניה סרור, יובל שניידרמן והראל דדון (לא שיחקו מספיק)

מאמן: שמוליק ברנר – 7

פתח עם אריאל. קבוצתו פתחה את המשחק בצורה מצוינת בשני צידי הפרקט באולם לא פשוט, אלא שלאחר מכן היא נעלמה במשך דקות ארוכות. הצליח לחזור בצורה מרשימה ולכפות משחק צמוד, אלא שלצערו זה לא הספיק. שיתף את דדון. דבר אחד בטוח: לקבוצה הזאת יש את מה שנדרש כדי לעשות דברים יפים.

מצטיין המשחק – ג’יילן הורד

Shmulik Brenner – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!