ציוני השחקנים בניצחון של הפועל עפולה על הפועל גליל עליון

מרץ 6, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: הפועל גליל עליון

הפועל עפולה הביסה בחוץ 79:94 את הפועל גליל עליון במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל גליל עליון 

חמישייה

רכז: רועי הובר – 6

חילק אסיסטים, ואחרי שלקח לו זמן לקחת על עצמו בכל הנוגע לקליעה הוא צלף שלשה שהשוותה את התוצאה עמוק בתוך הרבע השני ופתח את המחצית השנייה עם חדירות מושלמות. סיים עם 10 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 1 מ-6 לשלוש ו-1 מ-2 מקו העונשין) ו-7 אסיסטים לעומת 3 איבודים ב-32 דקות.

קלע: ג’יימס פלדין – 4 

פתח עם סלים נהדרים, אבל לאחר מכן לא היה מספיק מדויק בזריקות שלו. סיים עם 10 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 2 מ-6 לשלוש ו-2 מ-3 מהקו) ב-33 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

סמול פורוורד: לוטן אמסלם – 8

פתח בצורה מצוינת כשקלע מכל טווח והשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. סיים עם דאבל-דאבל של 17 נקודות (5 מ-10 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-4 מ-4 מהקו), 10 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ב-29 דקות, לצד 4 פעמים שהוא נחסם.

פאוור פורוורד: ליאור קררה – 9

החטיא במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל אחרי זה להט, כולל שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע השני ועוד שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון 8. גם השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט ומסר בחוכמה כהרגלו. השאיר את קבוצתו בחיים עם סלים נפלאים ברבע הרביעי. לצד זה, איבד כמה כדורים. סיים עם השוואת שיא הקריירה של 26 נקודות (5 מ-8 לשתיים, 4 מ-6 לשלוש ו-4 מ-4 מהקו) ו-6 ריבאונדים (3 בהתקפה) בדרך למדד 31 ב-30 דקות.

Lior Carreira – Photo credit: Yehuda Halickman

סנטר: מירון רוינה – 5

נלחם בשני צידי הפרקט, אבל שוב בקושי איים על הספסל, בעיה שמורגשת כבר תקופה. סיים עם נקודה אחת (0 מ-1 לשתיים, 1 מ-2 מהקו), 5 ריבאונדים (3 בהתקפה), 2 חטיפות ו-5 עבירות ב-19 דקות.

ספסל

עומאר סילבריו – 5

מסר היטב, וסיפק סלים באמצע הרבע השלישי. סיים עם 10 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 3 אסיסטים ומינוס 17 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-21 דקות.

אלפונסו אנדרסון – 4

סיפק חדירה נהדרת, אבל בסך הכל נתן מעט מדי. סיים עם 4 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ו-4 ריבאונדים ב-17 דקות.

יהל פלג – 3

שוב לא היה בכיוון במצבים שאליהם הגיע, וסיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש), מינוס 3 במדד היעילות ומינוס 17 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך, כמו סילבריו) ב-9 דקות.

חן גיא – 4

החטיא את הזריקות שלו מהשדה, וסיים עם נקודה אחת (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו) ומינוס 3 במדד היעילות ב-10 דקות.

מאמן: ברק פלג – 5

קבוצתו פתחה בצורה מצוינת, אלא שלאחר מכן חלה ירידה חדה. לקח פסק זמן כשהיריבה החלה לחזור בשלב מתקדם של הרבע הראשון, לקח אחד כשהיריבה נגסה בהפרש באמצע הרבע השני ולקח עוד אחד בעקבות המשך ההידרדרות בתחילצת הרבע הרביעי. שיתף את גיא בעקבות המעבר של דניאל רוזנבאום להפועל חיפה. בשורה התחתונה, רשם פספוס גדול, כשקבוצתו פשוט התפרקה.

הפועל עפולה 

חמישייה

רכז: קמרון שלטון – 8

לא היה מדויק בשלשות הראשונות שזרק, אבל פתח את המחצית השנייה עם שלשה, והוסיף סל מבפנים. המשיך לספק נקודות, בנוסף לכך שתרם בהגנה. סיים עם 14 נקודות (5 מ-6 לשתיים, 1 מ-6 לשלוש), 4 ריבאונדים, 4 אסיסטים ו-2 חטיפות ב-23 דקות.

קלע: ניר שפר – 5

קיבל הזדמנות מפתיעה לפתוח בחמישייה. נלחם על הפרקט כמו תמיד, וצבר עבירות מוקדמות. החטיא את השלשות שזרק. סיים עם 0 נקודות (0 מ-2 לשלוש), 2 אסיסטים, ריבאונד התקפה אחד, 4 עבירות, מינוס 3 במדד היעילות ומינוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-9 דקות.

סמול פורוורד: ספנסר וייס – 9

החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אבל בהמשך קלע היטב, כולל סל שהשווה את התוצאה באמצע הרבע השני ושלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השני. גם מסר באומנות פעם אחר פעם, בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. שוב פלרטט עם טריפל-דאבל, כשסיפק תצוגת ענק של 16 נקודות (3 מ-3 לשתיים, 3 מ-7 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו), 9 ריבאונדים, 7 אסיסטים ו-2 חטיפות בדרך למדד 29 ב-37 דקות (הכי גבוה על הפרקט). לקום ולהריע למה שהאיש הזה עושה העונה.

Spencer Weisz – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: מרסלוס ארלינגטון – 9

דייק מבפנים פעם אחר פעם, כולל סל שהשווה מחדש את התוצאה בשלב מתקדם של הרבע השני, כשלצד זה הוא רשם החטאות מהקו. גם חסם כמה פעמים בהגנה. סיים עם 24 נקודות (11 מ-14 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-2 מ-5 מהקו) ו-3 חסימות בדרך למדד 27 בנוסף לפלוס 15 במדד הפלוס-מינוס ב-35 דקות.

סנטר: ג’סטין בריגס – 9

דייק פעם אחר פעם מבפנים, כולל 4 נקודות רצופות שהסתיימו עם הטבעה אחרי חטיפה שנגסה בהפרש ברבע השני, בנוסף לכך שהעלה את קבוצתו ליתרון ראשון. לצד זה, החטיא זריקות עונשין. גם חסם בהגנה והשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. סיים עם 18 נקודות (7 מ-8 לשתיים, 4 מ-7 מהקו), 5 ריבאונדים וסחיטה של 6 עבירות ב-25 דקות.

ספסל

לוקאס גולדנברג – 9

לקח ריבאונדים וסיפק 4 נקודות רצופות בשלב מתקדם של הרבע השני, והעלה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי ברבע השלישי. דייק מהקו, והוסיף אסיסטים. קינח עם שלשה. סיים עם 17 נקודות (3 מ-4 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש ו-8 מ-8 מהקו), 5 ריבאונדים ו-3 אסיסטים בדרך למדד 25 ב-28 דקות.

תומר אסייג – 8

קלע שלשה נהדרת עם הבאזר של סיום הרבע הראשון ומסר כהרגלו באומנות. לצד זה, איבד כדורים כשהיריבה לחצה אותו ברבע הרביעי. סיים עם 3 נקודות (0 מ-2 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש), 8 אסיסטים לעומת 4 איבודים ופלוס 20 במדד הפלוס-מינוס (הכי הרבה על הפרקט) ב-26 דקות.

מוריאל לוטאטי – 6

סיפק חדירה מושלמת, ולקח ריבאונדים. סיים עם 2 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש), 3 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ב-15 דקות.

ללא ציון: אבישי יטח ורפאל מסילתי (לא שיחקו מספיק)

מאמן: רועי פרל – 9

נאלץ להסתדר ללא קסיוס סטנלי הפצוע, והפתיע כשפתח במקומו עם שפר. קבוצתו פתחה בצורה רעה, והוא לקח פסק זמן באמצע הרבע הראשון. החל מהרבע השני זה כבר היה קונצרט של קבוצתו, בדרך לעוד ניצחון מוחץ, והוא מתחיל להתבסס במקום השמיני בטבלה. העלה את יטח ומסילתי בסיום. איזו עונה אדירה הוא עושה.

מצטייני המשחק – ספנסר וייס ומרסלוס ארלינגטון

Roie Perel – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!