ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על הפועל חולון

מאי 31, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים ניצחה בחוץ 68:70 את הפועל חולון בתום דרמה אדירה בהיכל הטוטו במשחק השני בסדרת הטוב מחמישה ברבע גמר הפלייאוף בליגת העל, ובכך עלתה ליתרון 0:2 בסדרה. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל חולון

חמישייה

רכז: ניב משגב – 5

הקפטן החטיא את הזריקות הראשונות שלו ממרחק, אבל סיפק סלים מבפנים כולל אחד שהשווה את התוצאה בשלב מוקדם של הרבע השני. יכל להשוות מחדש את התוצאה סמוך לסיום המחצית הראשונה, אבל החטיא את הזריקה השנייה מהקו. גם חילק אסיסטים. לצערו, ירד פצוע לחדר ההלבשה באמצע הרבע הרביעי, ולא חזר. סיים עם 5 נקודות (2-3 לשתיים, 0-4 לשלוש ו-1-2 מקו העונשין), 7 אסיסטים לעומת איבוד אחד, 2 חטיפות, 9 במדד היעילות ופלוס 9 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-28 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: דרו קרופורד – 8

פתח עם שלשה, ולאחר מכן לקח ריבאונדים אבל גם החטיא זריקות עונשין. סיפק סל אחרי ריבאונד התקפה כדי להעביר את היתרון לקבוצתו בתחילת המחצית השנייה. החזיר פעם אחר פעם את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השלישי עם סלים מבפנים. תרם סל גדול אחרי חטיפה כדי להשלים ריצת 0:7 ולהוריד את ההפרש ל-3 במהלך הרבע הרביעי. סיים עם 13 נקודות (5-7 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-0-2 מהקו), 6 ריבאונדים, 2 חסימות וסחיטה של 6 עבירות בדרך ל-16 במדד היעילות ב-31 דקות יחד עם פלוס 2 במדד הפלוס-מינוס.

Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: נתנאל ארצי – 4

סיפק את הסל הראשון שלו בשלב מוקדם של המחצית השנייה, והחטיא את הזריקות שלו מחוץ לקשת, כשהוא גם לא הצליח לתפוס מסירה של ג’סטין סמית’ בשניות הסיום של הרבע הרביעי בדרך להפסד. סיים עם 4 נקודות (2-5 לשתיים, 0-3 לשלוש), 3 ריבאונדים, 3 אסיסטים ללא שום איבוד ופלוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-30 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: יותם חנוכי – 5

החטיא במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל קלע זריקות עונשין שהעלו את קבוצתו ליתרון בשלב מתקדם של הרבע השלישי. בסופו של דבר הצליח לתרום סל מבפנים, בנוסף לכך שלקח ריבאונדים. סיים עם 4 נקודות (1-3 לשתיים, 0-2 לשלוש ו-2-2 מהקו), 3 ריבאונדים ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-18 דקות.

סנטר: ג’סטין סמית’ – 9

פתח עם קשיחות בשני צידי הפרקט כולל סלים נפלאים מבפנים. חסם באופן מפלצתי בהגנה את ג’אקורי וויליאמס בשלב מוקדם של המחצית השנייה, אבל בהמשך החטיא זריקות עונשין. תיקן עם אלי-הופ, ובהמשך השווה את התוצאה עם מהלך של סל ועבירה. הוריד את ההפרש ל-5 עם 5 נקודות רצופות במהלך הרבע הרביעי. הוריד את ההפרש לנקודה בלבד עם סל אחר סל עמוק בתוך הרבע הרביעי, כולל הטבעה. לצערו הפך לגיבור הטראגי כשארצי לא הצליח לתפוס מסירה שלו בשניות הסיום, אחרי שהוא גם החטיא זריקת עונשין חשובה. סיים עם עם שיא קריירה של 30 נקודות (12-15 לשתיים, 6-9 מהקו), 8 ריבאונדים (2 בהתקפה), 4 איבודים, 3 חטיפות וסחיטה של 8 עבירות בדרך ל-37 במדד היעילות, בנוסף לפלוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-33 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

שון דאוסון – 5

לקח ריבאונדים, כולל מהלך שבו הוא לקח אחד ורץ כל הדרך כדי לסיים מבפנים בצד השני בדרך להחזרת היתרון לקבוצתו. עצר את המומנטום של היריבה עם סל מבפנים בשלב מתקדם של הרבע השני, וצלף שלשה שהורידה את ההפרש ל-2 בלבד, אבל החטיא את הזריקות שלו ברבע הרביעי ויצא בחמש עבירות עם שתי עבירות בתוך הדקה האחרונה. סיים עם 7 נקודות (2-5 לשתיים, 1-2 לשלוש), 5 ריבאונדים, 3 איבודים על אסיסט אחד ומינוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

דיאונדרה ברנס – 4

הוריד את ההפרש ל-3 בלבד בשלב מתקדם של הרבע השני עם סל מבפנים. סיים עם 2 נקודות (1-1 לשתיים, 0-2 לשלוש), 2 איבודים על אסיסט אחד, ריבאונד אחד, מינוס 2 במדד היעילות ומינוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

שחר עמיר – 5

קיבל לפני המשחק את תואר השחקן המשתפר של העונה. החזיר את היתרון לקבוצתו עם שלשה עמוק בתוך הרבע הראשון. סיים עם 3 נקודות (1-3 לשלוש), מינוס 2 במדד היעילות ומינוס 12 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-14 וחצי דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

מאמן: עמית שרף – 6

נאלץ להסתדר עם שלושה זרים בלבד בעקבות פציעתו של טאג’יר מקול ואי כשירותם של קווין הרווי והנס ואנוויין. רצה לפתוח עם דאוסון, אלא שהשחקן היה צריך ללכת לכמה רגעים, והוא פתח עם חנוכי והכניס במקומו את הראשון כשחזר. קבוצתו נלחמה במחצית הראשונה לעיני הקהל הביתי, ואת המחצית השנייה, שבה הוא עלה עם דאוסון, היא פתחה היטב. בהמשך ירושלים השתלטה על המשחק בדרך ליתרון דו ספרתי, אבל חניכיו לא ויתרו, ולא היו רחוקים לנצח. לצערו, זה נגמר בהפסד כואב, כשהוא נאלץ להסתדר ללא משגב בדקות הסיום וייאלץ להסתדר בלעדיו גם במשחק הבא.

Photo Credit: Yehuda Halickman

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 5

מסר היטב לגבוהים. החזיר את היתרון עם שלשה בשלב מוקדם של הרבע השני. קלע את הסל הראשון של קבוצתו במחצית השנייה. דייק מהקו במאני טיים. סיים עם 7 נקודות (1-3 לשתיים, 1-5 לשלוש ו-2-2 מהקו), 3 אסיסטים לעומת 2 איבודים, 3 ריבאונדים ו-3 חטיפות בדרך ל-9 במדד היעילות, לצד מינוס 15 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-27 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ליוואי רנדולף – 5

הקפטן קלע סל שעצר את המומנטום של היריבה בשלב מתקדם של הרבע השני. החטיא זריקות עונשין בשניות הסיום, כשההחטאה השנייה הייתה מכוונת. סיים עם 7 נקודות (3-6 לשתיים, 0-3 לשלוש ו-1-4 מהקו), 2 איבודים על אסיסט אחד, 2 חטיפות, סחיטה של 4 עבירות ומינוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-25 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: יובל זוסמן – 7

פתח עם חטיפה ואסיסט לאלי-הופ של ג’אקורי וויליאמס. סיפק את הנקודות הראשונות שלו עם סל אחרי חטיפה בשלב מוקדם של המחצית השנייה כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו. סיים עם 5 נקודות (1-1 לשתיים, 1-2 לשלוש), 4 ריבאונדים, 6 אסיסטים על איבוד אחד ו-3 חטיפות בדרך ל-17 במדד היעילות ב-22 דקות, בנוסף לפלוס 8 במדד הפלוס-מינוס.

Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: נמרוד לוי – 6

החטיא את הזריקות הראשונות שלו ממרחק, אבל תרם ריבאונדים ואסיסטים, ובסופו של דבר צלף שלשה שקירבה את קבוצתו לניצחון. סיים עם 7 נקודות (2-2 לשתיים, 1-4 לשלוש), 5 ריבאונדים, 2 אסיסטים ללא איבוד, 10 במדד היעילות ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-23 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’אקורי וויליאמס – 9

פתח עם אלי-הופ ובסך הכל היה חתום על 8 הנקודות הראשונות של קבוצתו (!). פתח את הרבע השני עם סל אחרי ריבאונד התקפה כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו, ולקח ריבאונדים גם בהגנה. חסם באופן מפלצתי בהגנה את ג’סטין סמית’ כדי למנוע את העברת היתרון ליריבה סמוך לסיום המחצית הראשונה. התקשה בתחילת המחצית השנייה, אבל ברבע הרביעי כבר חזר לחגוג עם סל אחר סל מבפנים, כולל אחד שהעלה את קבוצתו ליתרון 10. עשה עבירה בלתי ספורטיבית בשניות הסיום, מה שנתן ליריבה כדור חוץ בנוסף לזריקות העונשין, אבל למזלו זה לא עלה ביוקר. סיים עוד משחק גדול עם דאבל-דאבל של 19 נקודות (9-11 לשתיים, 1-2 מהקו) ו-10 ריבאונדים (2 בהתקפה), יחד עם 4 איבודים על אסיסט אחד, 21 במדד היעילות ופלוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-24 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

נועם דוברת – 8

קלע היטב בהתחלה, כשהסל הראשון שלו השווה את התוצאה והשני העביר את היתרון לקבוצתו. החטיא את הזריקות הבאות שלו, אבל בסופו של דבר החזיר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השלישי עם שלשה. סיים עוד משחק נהדר עם 8 נקודות (1-2 לשתיים, 2-4 לשלוש), 4 ריבאונדים, 11 במדד היעילות ופלוס 15 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-15 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

כריס ג’ונסון – 2

לא היה מדויק בפעולות שלו בהתקפה. סיים עם 0 נקודות (0-2 לשלוש), 3 איבודים על אסיסט אחד, מינוס 6 במדד היעילות ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-24 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

קאדין קרינגטון – 8

השווה את התוצאה עמוק בתוך הרבע הראשון עם חדירה מושלמת, ועשה זאת גם ברבע השלישי. הוסיף מהלך של סל ועבירה עמוק בתוך הרבע השלישי (אך החטיא את זריקת העונשין), וקלע עם הבאזר של סיום הרבע שלשה משוגעת מחצי מגרש כדי להעלות את קבוצתו ליתרון 6. העלה את קבוצתו ליתרון 3 עם זרייקות עונשין מדויקות בדקה האחרונה של הרבע הרביעי. סיים עם 13 נקודות (4-9 לשתיים, 1-5 לשלוש ו-2-3 מהקו), 3 ריבאונדים ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-23 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

אור קורנליוס – 5

קלע סל אחד, ולאחר מכן התקשה. סיים עם 2 נקודות (1-3 לשתיים, 0-1 לשלוש), 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים ללא איבוד, 3 עבירות ופלוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-9 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: אלכס טיוס (לא שיחק מספיק)

מאמן: יונתן אלון – 7

קבוצתו פתחה בצורה בינונית, כשפעם נוספת היא לא עשתה לעצמה חיים קלים יותר בסדרה הזאת, גם אחרי שהחלה לקחת פיקוד על המשחק. פתח את המחצית השנייה עם ג’ונסון במקום לוי, ולאחר מכן ניסה את שניהם ביחד, בלי סנטר טבעי, כשהוא המשיך לספסל את עוז בלייזר על אף המשחק הלא טוב של שני הפאוור פורוורדים שלו. בסופו של דבר השיג את הניצחון במשחק שיכל ללכת גם לכיוון השני, וזה מה שמשנה.

מצטיין המשחק – ג’אקורי וויליאמס

Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!