ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על הפועל תל אביב

מאי 25, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים ניצחה בבית 71:82 את הפועל תל אביב בהיכל הפיס ארנה במשחק במסגרת הבית העליון בליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי


ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: נועם דוברת – 7

צלף שלשות ברבע השני, והוסיף סל אחרי ריבאונד התקפה. החטיא זריקות שיכחו לנגוס בהפרש בתחילת הרבע הרביעי, אבל תיקן עם סל מבפנים. סיים עם 10 נקודות (2-3 לשתיים, 2-4 לשלוש), 3 ריבאונדים, 3 איבודים על אסיסט אחד ומינוס 12 במדד הפלוס-מינוס ב-19 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: קאדין קרינגטון – 6

הטביע באופן פשוט מפלצתי על הראש של קייל אלכסנדר, וצלף שלשות ברבע השני. סיים עם 9 נקודות (1-6 לשתיים, 2-3 לשלוש ו-1-2 מקו העונשין), 2 ריבאונדים, 2 איבודים, 1 במדד היעילות ומינוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-20 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: אור קורנליוס – 7

החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אבל חדר בצורה מרשימה, ובסופו של דבר נעץ שלשה שסגרה סיפור. סיים עם 7 נקודות (2-3 לשתיים, 1-3 לשלוש), 3 אסיסטים ללא שום איבוד ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-23 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: נמרוד לוי – 4

לא היה מדויק בשלשות הראשונות שזרק, ובסופו של דבר קלע שלשה בגארבג’ טיים. סיים עם 6 נקודות (1-1 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-1-2 מהקו), 3 ריבאונדים, 2 אסיסטים לעומת איבוד אחד ומינוס 15 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-15 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’אקורי וויליאמס – 8

סיפק סלים מבפנים בנוסף לכך שחסם באופן מפלצתי בהגנה. עצר את הריצה של היריבה ברבע השלישי. הוריד את ההפרש ל-3 עם מהלך של סל ועבירה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, ובהמשך הוריד את ההפרש לנקודה בלבד עם מהלך מדהים שהתחיל עם חילוץ ריבאונד התקפה והסתיים בהטבעה מהדהדת. סיים עם 13 נקודות (6-10 לשתיים, 1-1 מהקו), 5 ריבאונדים, 2 חטיפות, 17 במדד היעילות ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

כריס ג’ונסון – 8

נלחם על ריבאונדים בהתקפה, ותרם סלים נהדרים, כולל אחד שהעביר את היתרון לקבוצתו באמצע הרבע הרביעי, כשהוא גם הוסיף מייד לאחר מכן עוד סל. סיים עם 9 נקודות (3-3 לשתיים, 1-2 לשלוש), 6 ריבאונדים (4 בהתקפה), 2 חטיפות, 15 במדד היעילות ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס ב-18 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

טרבור לייסי – 6

לא היה מספיק מדויק במצבים שאליהם הגיע. תרם אסיסטים, ובסופו של דבר הצליח לקלוע שלשה שקירבה את קבוצתו לניצחון. סיים עם 5 נקודות (1-6 לשתיים, 1-2 לשלוש), 3 ריבאונדים, 4 אסיסטים לצד 4 איבודים ופלוס 25 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-24 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Photo Credit: Yehuda Halickman

יובל זוסמן – 7

חדר היטב פעם אחר פעם. גם חסם בהגנה, והוסיף אסיסטים. סיים עם 6 נקודות (3-5 לשתיים, 0-2 לשלוש), 5 אסיסטים לעומת איבוד אחד, 10 במדד היעילות ופלוס 23 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

ברינטון למאר – 8

קלע זריקות שהחזירו את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך המחצית הראשונה. המשיך לקלוע בצורה מצוינת כדי לנגוס בהפרש עמוק בתוך הרבע השלישי. סיים עם 10 נקודות (3-3 לשתיים, 1-2 לשלוש ו-1-2 מהקו), 2 ריבאונדים, 2 איבודים, 4 עבירות ומינוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-12 דקות, במשחק שבו הוא הצליח לקלוע בכל פעם שקבוצתו הייתה צריכה.

Photo Credit: Yehuda Halickman

אלכס טיוס – 7

נכנס היטב, כשבין השאר הוא דייק מבפנים כולל מהלך של סל ועבירה שהחזיר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השני. הטביע עמוק בתוך הרבע הרביעי, והוסיף ריבאונדים. סיים עם עבירה “שלילית” אחת בלבד (וגם היא עבירה), כשרשם 7 נקודות (3-3 לשתיים), 6 ריבאונדים, 2 אסיסטים ללא שום איבוד, 2 חטיפות, סחיטה של 3 עבירות ונתונים מדהימים של 19 במדד היעילות ופלוס 20 במדד הפלוס-מינוס ב-16 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

עוז בלייזר – 5

שותף אחרי שלא שיחק בכלל, וכמו תמיד נלחם על הפרקט אך התקשה לבוא לידי ביטוי. סיים עם 0 נקודות (0-1 לשתיים), ריבאונד אחד, אסיסט אחד, 3 חטיפות, 3 במדד היעילות ופלוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-10 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

מאמן: יונתן אלון – 8

פתח עם חמישייה שונה מהרגיל בעקבות החשיבות הפחותה של המשחק. שיתף הפעם את בלייזר. הזעיק פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה של המחצית השנייה. בסופו של דבר הצליח לרשום קאמבק עם רבע רביעי של 7:24, כשהוא חגג ניצחון שהוא לא יותר ממשחק על יוקרה לעיני הקהל הביתי.

Photo Credit: Yehuda Halickman

הפועל תל אביב

חמישייה

רכז: טיילר אניס – 5

לא הרשים הפעם, למרות שחילק אסיסטים. סיים עם 8 נקודות (4-6 לשתיים, 0-2 לשלוש), 5 ריבאונדים (2 בהתקפה), 8 אסיסטים לעומת 4 איבודים, 2 חטיפות ו-16 במדד היעילות ב-30 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: דאסטי הנאס – 6

חתם את הרבע הראשון עם שלשה שהעבירה את היתרון לקבוצתו, ועצר את הריצה של היריבה בתחילת הרבע השני עם מהלך של סל ועבירה. הוסיף שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך המחצית הראשונה. אלא שהוא החטיא את הזריקות שלו במחצית השנייה. סיים עם 11 נקודות (2-6 לשתיים, 2-5 לשלוש ו-1-1 מהקו), 2 ריבאונדים ומינוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-32 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: בריאן אנגולה – ללא ציון (לא שיחק מספיק בעקבות פציעה)

נפגע בשריר ברגלו ברבע הראשון, ולא חזר לשחק. יעבור בבית החולים בדיקות נוספות. רשם החטאה אחת לשלוש, אסיסט אחד ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-5 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: אייזיה מיילס – 8

היה חתום על הנקודות הראשונות של קבוצתו עם שלשה, ועמוק בתוך הרבע השני הוא העביר את היתרון לקבוצתו עם זריקות עונשין מדויקות ושלשה. קלע שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון 6 בשלב מוקדם של המחצית השנייה, והוסיף אחת שהעלתה את קבוצתו ליתרון 9. סיים עם 16 נקודות (0-1 לשתיים, 4-8 לשלוש ו-4-4 מהקו) ב-26 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: קייל אלכסנדר – 3

דייק מבפנים בהתחלה, אבל חטף הטבעה על הראש מקרינגטון, ולא קלע אחרי הרבע הראשון, כשהוא החטיא את השלשות שזרק. סיים עם 4 נקודות (2-2 לשתיים, 0-3 לשלוש), 6 ריבאונדים (2 בהתקפה) ופלוס 8 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-19 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

אקסבייר מנפורד – 5

העלה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי ברבע השלישי, ובהמשך הוסיף הטבעה. אלא שהוא גם איבד כדורים. צלף שלשה שהשאירה את קבוצתו בחיים. סיים עם משחק לא טוב של 10 נקודות (2-3 לשתיים, 1-4 לשלוש ו-3-3 מהקו), 2 איבודים על אסיסט אחד ומינוס 18 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-24 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

תומר גינת – 5

עשה פעולות מצוינות בהתקפה ברבע השני, אבל בהמשך לא היה טוב כולל איבודים. סיים עם 8 נקודות (2-2 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-1-2 מהקו), 5 ריבאונדים, 3 אסיסטים לצד 3 איבודים, 12 במדד היעילות ומינוס 18 במדד הפלוס-מינוס (גם הכי נמוך על הפרקט) ב-25 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

גיל בני – 7

צלף שלשות, כולל אחת שהעבירה את היתרון לקבוצתו בתחילת המחצית השנייה, כשהוא גם חטף כדורים כולל מהלך של סל אחרי חטיפה מייד אחרי השלשה המדוברת. סיים עם 8 נקודות (1-2 לשתיים, 2-2 לשלוש), 3 אסיסטים לעומת 2 איבודים, 2 ריבאונדים, 2 חטיפות, 14 במדד היעילות ופלוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות, כשהוא הרשים אחרי שלא שותף בדרבי.

Photo Credit: Yehuda Halickman

עידן זלמנסון – 5

דייק מבפנים ברבע השני. הטביע אחרי חטיפה עמוק בתוך הרבע השלישי, אבל שגה ככל שהרבע הרביעי הלך והתקדם. סיים עם 6 נקודות (3-4 לשתיים, 0-2 לשלוש), 3 איבודים על 2 אסיסטים, 2 ריבאונדים ומינוס 14 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות.

Photo Credit: Yehuda Halickman

מאמן: סטפאנוס דדאס – 6

נתן מנוחה לבר טימור, שספג פציעה קלה מול מכבי תל אביב. פתח גם הוא עם חמישייה שונה מהרגיל בעקבות החשיבות הלא גדולה של המשחק, ולצערו ראה את אנגולה נפצע ומסיים את דרכו בהתמודדות. לקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה של הרבע השני. זכה בצ’אלנג’ שלקח ברבע השלישי ושלט בעסק, אבל נאלץ לקחת פסק זמן בעקבות המיני-מומנטום של היריבה ובסופו של דבר ראה את ירושלים עושה ככל העולה על רוחה ברבע הרביעי.

מצטיין המשחק – ג’אקורי וויליאמס

Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!