ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על הפועל חולון

מאי 22, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים הביסה בבית 76:94 את הפועל חולון בהיכל הפיס ארנה במשחק במסגרת הבית העליון בליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 3

פתח עם הנקודות הראשונות במשחק, אבל לא כל כך תרם לאחר מכן. סיים עם 4 נקודות (2-3 לשתיים, 0-1 לשלוש), 5 אסיסטים לעומת 4 איבודים, 3 חטיפות ופלוס 13 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט יחד עם שחקנים נוספים) ב-28 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

Speedy Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ליוואי רנדולף – 9

הקפטן קלע את הזריקות הראשונות שלו, כולל שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע הראשון, כשהוא גם חדר היטב פעם אחר פעם בתחילת הרבע השני. נלחם על ריבאונדים בהתקפה. החזיר את קבוצתו ליתרון דו ספרתי בתחילת הרבע הרביעי עם סלים שקירבו לניצחון. סיים עם 20 נקודות (4-7 לשתיים, 2-7 לשלוש ו-6-6 מקו העונשין), 8 ריבאונדים (2 בהתקפה) ופלוס 13 במדד הפלוס-מינוס ב-26 דקות.

Levi Randolph – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: יובל זוסמן – 8

נלחם על הפרקט. פתח את המחצית השנייה עם שלשה, והוסיף הטבעה. סגר סיפור עם סל אחרי ריבאונד התקפה, וקינח עם שלשה. סיים עם 13 נקודות (3-5 לשתיים, 2-4 לשלוש ו-1-1 מהקו), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה), 5 אסיסטים לעומת איבוד אחד ו-19 במדד היעילות ב-24 דקות.

Yovel Zoosman – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: נמרוד לוי – 8

קלע מכל טווח. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 14 נקודות (3-4 לשתיים, 2-3 לשלוש ו-2-2 מהקו), 6 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ללא שום איבוד ב-27 דקות.

Nimrod Levi – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’אקורי וויליאמס – 8

סיפק סלים מבפנים כולל אלי-הופ אופייני וסל אחרי ריבאונד התקפה סמוך לסיום המחצית הראשונה. סיים עם 14 נקודות (6-8 לשתיים, 2-5 מהקו), 7 ריבאונדים (3 בהתקפה) וסחיטה של 6 עבירות לצד 3 איבודים ב-24 דקות.

JaCorey Williams – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

כריס ג’ונסון – 6

נלחם על הפרקט. קינח עם שלשה שהראתה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך. סיים עם 8 נקודות (2-2 לשתיים, 1-3 לשלוש ו–1-2 מהקו) ב-20 דקות.

Chris Johnson – Photo Credit: Yehuda Halickman

קאדין קרינגטון – 6

פתח עם שלשה, הוסיף נקודות ברבע השלישי וקינח עם חסימה מפלצתית מול קווין הרווי. סיים עם 7 נקודות (1-4 לשתיים, 1-5 לשלוש ו-2-2 מהקו) ו-4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ב-23 דקות.

אור קורנליוס – 5

קלע סל אחד, ויצא בחמש עבירות. סיים עם 2 נקודות (1-2 לשתיים, 0-1 לשלוש) ומינוס 3 במדד היעילות ב-8 דקות.

Or Cornelius – Photo Credit: Yehuda Halickman

נועם דוברת – 6

קלע היטב בדקות ששיחק. סיים עם 5 נקודות (1-1 לשתיים, 1-2 לשלוש) ב-7 דקות.

Noam Dovrat – Photo Credit: Yehuda Halickman

אלכס טיוס – 7

החטיא במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל בסופו של דבר סיפק סל מבפנים בנוסף לכך שלקח ריבאונדים, חסם באופן מרשים בהגנה וקינח עם הטבעה, באופן שהזכיר את ימיו הגדולים, בנוסף למהלך של סל ועבירה. סיים עם 7 נקודות (3-5 לשתיים, 1-1 מהקו), 3 ריבאונדים, 2 חסימות ופלוס 13 במדד הפלוס-מינוס ב-12 דקות.

Alex Tyus – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: אפק אמסלם (לא שיחק מספיק)

מאמן: יונתן אלון – 9

קבוצתו השתלטה על המשחק לעיני הקהל הביתי ככל שהמחצית הראשונה הלכה והתקדמה, אך סיימה אותו ביתרון 13 אחרי שכבר הייתה ביתרון 17. לא שיתף את עוז בלייזר. שייט לניצחון במחצית השנייה בלי יותר מדי בעיות. העלה את אמסלם בסיום. יסיים במקום הרביעי עם יתרון הביתיות בסדרת רבע גמר הפלייאוף מול אותה חולון.

Yonatan Alon – Photo Credit: Yehuda Halickman

הפועל חולון

חמישייה

רכז: ניב משגב – 2

הקפטן לא קלע אף נקודה במחצית הראשונה. סיים משחק לא טוב עם 2 נקודות (1-1 לשתיים, 0-2 לשלוש), 6 אסיסטים לעומת 2 איבודים וסחיטנ של 4 עבירות בדרך ל-9 במדד היעילות ב-28 דקות.

Niv Misgav – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: טאג’יר מקול – 5

פתח עם סלים נהדרים, אבל נכנס לבעיית עבירות. גם איבד כדורים. הוסיף סלים מבפנים בגארבג’ טיים כולל הטבעה. סיים עם 15 נקודות (4-5 לשתיים, 2-5 לשלוש ו-1-2 מהקו), 10 אסיסטים לעומת 7 איבודים, 2 חטיפות וסחיטה של 4 עבירות בדרך ל-18 במדד היעילות ב-28 דקות.

Tajhere McCall – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: דרו קרופורד – 5

פתח עם הנקודות הראשונות של קבוצתו כשצלף שלשה, ונלחם בצורה מרשימה על ריבאונדים בהתקפה. צלף שלשות שהשאירו את קבוצתו עם הראש מעל המים עמוק בתוך המחצית הראשונה. אלא שבמחצית השנייה הוא לא בא לידי ביטוי, וקיבל עבירה טכנית ברבע הרביעי. סיים עם 11 נקודות (1-2 לשתיים, 3-4 לשלוש), 5 ריבאונדים ומינוס 17 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-29 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

פאוור פורוורד: יותם חנוכי – 4

החטיא את הזריקות הראשונות שלו. סיים רק עם 4 נקודות (1-2 לשתיים, 0-3 לשלוש ו-2-3 מהקו), 5 ריבאונדים, 2 אסיסטים ו-8 במדד היעילות ב-20 דקות.

Yotam Hanochi – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’סטין סמית’ – 8

סיים מבפנים, כולל הטבעה אופיינית וסל אחרי ריבאונד התקפה שהשווה את התוצאה עמוק בתוך הרבע הראשון, בנוסף לכך שחסם באופן מפלצתי בהגנה. הטביע אחרי חטיפה ברבע הרביעי כדי להוריד את היריבה לפסק זמן, והוסיף עוד מהלך מפלצתי של הטבעה ועבירה, אלא שהוא החטיא את זריקת העונשין. סיים עם 17 נקודות (5-10 לשתיים, 7-10 מהקו), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה) וסחיטה של 6 עבירות ב-29 דקות, כשהוא היחיד שבאמת הופיע כמו שצריך בקבוצתו.

Justin Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

נתנאל ארצי – 3

סיפק את הסל הראשון שלו בשלב מוקדם של המחצית השנייה, אבל נכנס לבעיית עבירות. סיים עם 2 נקודות (1-1 לשתיים, 0-1 לשלוש), 4 עבירות ומינוס 2 במדד היעילות ב-11 דקות.

Netanel Artzi – Photo Credit: Yehuda Halickman

קווין הרווי – 5

החטיא את הזריקות הראשונות שלו. קלע בהמשך אבל גם נחסם בצבע על ידי קרינגטון, אלא שהוא תיקן עם שלשה מחצי מגרש שהורידה את ההפרש לחד ספרתי על הבאזר של סיום הרבע השלישי. סיים עם 11 נקודות (1-3 לשתיים, 3-7 לשלוש) ב-19 דקות, כשבסך הכל הוא נראה מרחק שנות אור מהשחקן שנתן תצוגת ענק במפגש הקודם עם ירושלים בארנה.

Kevin Hervey – Photo Credit: Yehuda Halickman

שחר עמיר – 5

עצר את הריצה של היריבה באמצע הרבע השני עם חדירה מושלמת, אבל לא קלע מחוץ לקשת. סיים עם 4 נקודות (2-4 לשתיים, 0-1 לשלוש) ו-4 עבירות ב-17 דקות.

Shahar Amir – Photo Credit: Yehuda Halickman

שון דאוסון – 5

פתח עם סל מהיר, וצלף שלשה שעצרה את המומנטום של היריבה בשלב מוקדם של הרבע השני. סיים עם 10 נקודות (3-4 לשתיים, 1-4 לשלוש ו-1-1 מהקו) ו-3 ריבאונדים ב-18 דקות.

Shawn Dawson – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: רן סולומון (לא שיחק מספיק)

מאמן: עמית שרף – 4

פתח הפעם עם חנוכי במקום ארצי. לקח פסק זמן בעקבות המשך המומנטום של היריבה בתחילת הרבע השני, כשקבוצתו פשוט לא הגיעה עם האנרגיות הנכונות למשחק על יתרון הביתיות בסדרת רבע גמר הפלייאוף. פתח את המחצית השנייה עם ארצי במקום חנוכי. העלה את סולומון בסיום. מסיים במקום החמישי ועם לא מעט דאגות לקראת הסדרה מול אותה ירושלים.

מצטיין המשחק – ליוואי רנדולף

Amit Sherf – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!