ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על עירוני קריית אתא

מאי 6, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה 

הפועל ירושלים ניצחה בחוץ 67:84 את עירוני קריית אתא באולם רמז במשחק במסגרת הבית העליון בליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

עירוני קריית אתא 

חמישייה

רכז: בן שרף – 5

פתח בחמישייה בעקבות היעדרותו של ג’יימס בייטמון הפצוע, והיה חלק מההתחלה הרעה של קבוצתו כשאיבד כדורים והחטיא את הזריקות הראשונות שלקח. סחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות בשלב מתקדם של הרבע השני, אבל גם החטיא את זריקות העונשין הבאות שלו, והמשיך להחטיא ממרחק. סיים עם משחק לא מספק של 9 נקודות (3-9 לשתיים, 0-4 לשלוש ו-3-6 מהקו), 3 ריבאונדים, 4 אסיסטים לעומת 2 איבודים, 1 במדד היעילות ומינוס 16 במדד הפלוס-מינוס ב-30 דקות (שיא עונתי), כאשר מדובר בערב הקליעה הכי חלש שלו העונה מחוץ לקשת. הטור “שורף את ליגת העל” יסתפק בזה גם הפעם ויאגור כוחות לקראת חצי גמר גביע המדינה מול מכבי תל אביב.

קלע: גיא פלטין – 8

פרץ את הסכר עבור קבוצתו, והיה חתום על 4 מתוך 6 הנקודות הראשונות שלה ובסך הכל על 7 מתוך 13 הראשונות בזכות שלשה שהורידה את ההפרש לחד ספרתי. הוריד את ההפרש ל-8 ברבע השני עם שלשה שהעלתה את מאזנו ל-10 נקודות. גם לקח ריבאונדים. השווה את שיא הקריירה כבר ברבע השלישי, עם שלשה שהורידה מחדש את ההפרש ל-5. עשה כהרגלו דברים מדהימים בהגנה. סיים עם השוואת שיא קריירה של 13 נקודות (2-2 לשתיים, 3-6 לשלוש), 5 ריבאונדים, 2 אסיסטים, 2 חטיפות ו-18 במדד היעילות ב-30 דקות. איזו עונה אדירה הוא עושה.

Guy Palatin – Photo Credit: Basket.co.il

סמול פורוורד: רז אדם – 7

החטיא את הזריקות הראשונות שלו ואיבד כדורים. סחט עבירות, ופתח את המחצית השנייה עם דיפלקשנים בהגנה. סיפק מהלך של סל ועבירה שיכל להוריד את ההפרש ל-2 באמצע הרבע השלישי, אך לצערו החטיא את זריקת העונשין. הוריד את ההפרש מ-15 ל-11 בשלב מוקדם של הרבע הרביעי עם 4 נקודות רצופות. המשיך לסחוט עבירה אחר עבירה בדרך לקו, הוריד את ההפרש ל-7 בדקות הסיום, ויצא בעצמו בחמש עבירות. סיים ערב הפכפך עם 14 נקודות (2-7 לשתיים, 1-5 לשלוש ו-7-10 מהקו), 4 ריבאונדים, 4 איבודים על אסיסט אחד, 2 חטיפות, וסחיטה של 12 עבירות (שיא עונתי לשחקן ישראלי) ב-28 דקות.

פאוור פורוורד: אקיה פרואיט – 5

פתח עם חסימה מרשימה מול נמרוד לוי. תרם סלים מבפנים, כולל הטבעה אחורית בשלב מתקדם של הרבע השני. הוריד את ההפרש לחד ספרתי באמצע הרבע הרביעי. סיים עם 6 נקודות (3-4 לשתיים, 0-2 לשלוש) ו-3 ריבאונדים ב-29 דקות.

Akia Pruitt – Photo Credit: Basket.co.il

סנטר: אמין סטיבנס – 8

עלה לשחק עם מסיכה בעקבות הפציעה שלו במשחק שעבר, ושבר דקות ארוכות של בצורת ברבע הראשון עם סל אחרי ריבאונד התקפה, בנוסף לכך שהוביל כדור. הוריד את ההפרש ל-8 סמוך לסיום המחצית הראשונה, ובתחילת המחצית השנייה הוריד את ההפרש ל-5 עם 4 נקודות רצופות ובהמשך גם ל-3. גם חסם בהגנה. הטביע אחרי חטיפה כדי להוריד את ההפרש ל-7 במהלך הרבע הרביעי. סיים עם 14 נקודות (7-12 לשתיים), 9 ריבאונדים (5 בהתקפה), 3 אסיסטים לעומת איבוד אחד ו-2 חטיפות בדרך למדד 24 ב-33 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

ספסל

תומר פורת – 4

לא היה טוב, וסיים עם נקודה אחת (0-1 לשתיים, 0-2 לשלוש ו-1-2 מהקו), 2 ריבאונדים, מינוס 2 במדד היעילות ומינוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-14 דקות.

ג’יי ג’יי קפלן – 5

לא קלע, אבל כרגיל היה חלק מהרכב לחימה. סיים עם 0 נקודות (0-1 לשתיים, 0-1 לשלוש) ו-5 ריבאונדים ב-18 דקות.

אייזיה מיוסיוס – 7

עלה לשחק אחרי שהיה בספק להתמודדות, ופתח היטב עם מהלך של סל ועבירה ולאחר מכן שלשה שהורידה את ההפרש לחד ספרתי בתחילת הרבע השני. סיפק הטבעה פשוט מפלצתית ביד אחת בסיום הרבע השלישי על הראש של נמרוד לוי. סיים עם 10 נקודות (2-5 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-3-3 מהקו) לצד מינוס 22 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-15 דקות. הוא אוהב לשחק מול ירושלים באולם רמז.

Isaiah Mucius – Photo Credit: Basket.co.il

ללא ציון: יריב עמירם (לא שיחק מספיק)

מאמן: שרון אברהמי – 5

עלה בלי בייטמון, שסוחב פציעה כבר תקופה. לקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה לעיני הקהל הביתי, ובסופו של דבר קבוצתו הצליחה לנגוס בהפרש ולא הייתה רחוקה מלהפוך את התוצאה. אלא שחניכיו נפלו מהרגליים, והפסידו בהפרש שיא במשחק. הוא יודע מה המשחק הכי חשוב השבוע.

הפועל ירושלים 

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 5

חילק אסיסטים, ולמעשה היה מעורב ישירות בכל 12 הנקודות הראשונות של קבוצתו כשהוא גם צלף שלשה. קיבל עבירה טכנית בשניות הסיום של המחצית הראשונה. גם איבד כדורים. סיים עם 4 נקודות (0-3 לשתיים, 1-4 לשלוש ו-1-2 מהקו), 5 ריבאונדים, 5 אסיסטים לעומת 3 איבודים ופלוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-26 דקות (הכי הרבה בקבוצתו). מצד אחד, דקות הפתיחה שלו נתנו את הטון, ומצד שני הוא שוב התקשה בהמשך באולם הזה.

קלע: אור קורנליוס – 7

חזר לחמישייה, וצלף שלשות, כולל אחת שהעלתה את קבוצתו ליתרון 15 בשלב מוקדם של הרבע הרביעי, אבל מייד לאחר מכן עשה עבירה בלתי ספורטיבית. קינח עם הטבעה שהעלתה את קבוצתו ליתרון שיא של 17. סיים עם 10 נקודות (1-4 לשתיים, 2-2 לשלוש ו-2-2 מהקו), 4 עבירות ופלוס 21 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-20 דקות.

סמול פורוורד: יובל זוסמן – 9

פתח היטב עם הנקודות הראשונות במשחק ושלשה שהובילה ליתרון דו ספרתי בדרך לפסק זמן של היריבה. החטיא ליי-אפ פשוט, אבל בהמשך העלה את קבוצתו ליתרון שיא של 15 ברבע השני. עצר פעם אחר פעם את המומנטום של היריבה ברבע השלישי, ועשה זאת גם בשלב מתקדם של הרבע הרביעי עם חדירה כה חשובה שעצרה את הריצה של קריית אתא. סגר סיפור עם זריקות עונשין מדויקות, וסל נוסף מבפנים. סיים עם 19 נקודות (4-5 לשתיים, 3-4 לשלוש ו-2-2 מהקו), 7 ריבאונדים (2 בהתקפה), 3 אסיסטים לעומת איבוד אחד וסחיטה של 5 עבירות בדרך ל-29 במדד היעילות ב-23 דקות. מצוין.

Yovel Zoosman and Raz Adam – Photo Credit: Basket.co.il

פאוור פורוורד: נמרוד לוי – 8

קלע היטב מחצי מרחק והוסיף שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון שיא של 14 ברבע הראשון, בנוסף לכך שחילק אסיסטים ולקח ריבאונדים. המשיך לסיים מבפנים ברבע השני. לא קלע במחצית השנייה, אבל סיים את משחקו הטוב ביותר עד כה בקדנציה הנוכחית עם 11 נקודות (4-6 לשתיים, 1-2 לשלוש), 8 ריבאונדים ו-4 אסיסטים לעומת 3 איבודים בדרך ל-14 במדד היעילות ב-25 דקות. זה מתחיל להיראות טוב.

סנטר: ג’אקורי וויליאמס – 5

לקח ריבאונדים, אבל עשה עבירת תוקף במהלך המומנטום של היריבה ברבע השלישי. סיים עם 3 נקודות (1-3 לשתיים, 1-2 מהקו), 8 ריבאונדים, 8 במדד היעילות ופלוס 19 במדד הפלוס-מינוס ב-24 דקות.

ספסל

נועם דוברת – 6

פתח עם שלשה. החטיא זריקות עונשין ברבע השני, ורשם איבוד מיותר בשניות הסיום של המחצית הראשונה. החזיר את קבוצתו ליתרון דו ספרתי עם שלשה בשלב מתקדם של הרבע השלישי. סיים עם 6 נקודות (0-3 לשתיים, 2-3 לשלוש), 4 ריבאונדים, 5 עבירות וסחיטה של 5 עבירות ב-16 דקות.

Noam Dovrat – Photo Credit: Basket.co.il

קאדין קרינגטון – 8

קלע היטב מחצי מרחק, ופתח את הרבע השני עם שלשה. העלה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי בדקות הסיום עם סל מבפנים. סיים עם 16 נקודות (5-6 לשתיים, 1-7 לשלוש ו-3-4 מהקו) ו-3 אסיסטים ללא שום איבוד ב-23 דקות.

כריס ג’ונסון – 4

צבר עבירות מהירות, וסיים עם 0 נקודות ללא אף זריקה, 3 ריבאונדים, אסיסט אחד ופלוס 20 במדד הפלוס-מינוס ב-15 דקות.

אלכס טיוס – 7

סיפק סלים מבפנים, כולל מהלך מרשים של הטבעה אחרי חטיפה. גם חסם בהגנה. סיים עם 6 נקודות (3-4 לשתיים, 0-1 מהקו) ו-9 במדד היעילות לצד מינוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-11 דקות. טעם של פעם.

ברינטון למאר – 7

חזר לשחק, ונלחם בשביל כל סל. סיים עם 9 נקודות (3-3 לשתיים, 1-4 לשלוש), 3 ריבאונדים ו-2 חטיפות ב-14 דקות.

ללא ציון: עוז בלייזר (לא שיחק מספיק)

מאמן: יונתן אלון – 8

החזיר את קורנליוס לחמישייה בעקבות היעדרותו של ליוואי רנדולף הפצוע. קבוצתו פתחה בצורה יוצאת מן הכלל בשני צידי הפרקט. לקח פסקי זמן כשהיריבה ניסתה לחזור, ובסופו של דבר ניצל את העומק שלו כדי לנצח בלי יותר מדי בעיות.

מצטיין המשחק – יובל זוסמן

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!